Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Fatih Baymak Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Fatih Baymak Klima Servisi

Sultanbeyli Fatih Baymak Klima Servisi

Sultanbeyli Klima Servisi, Geçmişten günümüze kazandığımız tecrübelerimizle Fatih Mahallesinde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Adres değişiklikleriniz de klimanızın söküm ve montaj işlemleri ilk satın almış olduğunızda montaj işlemlerini gerçekleştirmekteyiz, üstelik vermiş olduğumuz her hizmetten sonrasında 1 yıl güvence veriyoruz. Servisi yeniden çağırdığınız da ücret ödemek durumunda kalmayacak ve işçilik ücreti vermeyeceksiniz. Tüm olanaklarımız siz kıymetli müşterilerimiz içindir.

7/24 arayabilir ve bizlerden hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Klima bakımı, klima onarım, klimanız arıza verdiğinde Fatih Mahallesi Klima Servisi olarak her vakit hizmetinize koşmaktayız yılın her günü saat sınırlaması koymadan müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sorunlarınıza hızlı çözümler bulmak ve klimalarınızı daha verimli kullanmanız bizi mutlu etmektedir.7 gün 24 saat teknik klima servis hizmeti hiç ara vermeden siz kıymetli müşterileri için durmadan çalışmaktadır. Kıymetli müşterilerimiz hizmetlerinden daha çabuk servisimize ulaşabilsin diye mobil uygulamamızı kurup hizmet vermeye başladık. Çağrı merkezimiz de günün her saati açık olup hizmetlerine Sultanbeyli ilçesinde telefon desteğine devam etmektedir.

Baymak Klima Servisi

Sultanbeyli Klima Servisi olarak Bakımı ve onarımı yapılmış klimanızın tüm işlemleri bittikten sonrasında firmamızın adı altında 1 yıl süreli işçilik de dahil olmak üzere güvence altına alınır ve bir sonraki sefere servis ihtiyacınız olduğunda tekrardan ücret ödemek durumunda kalmazsınız, Fatih Klima servisi olarak bakım yapmış oldurmanızı kesinlikle önermekteyiz. Tertipli bakım faturalarınızı daha azar çeker bununla birlikte daha sağlıklı bir hava solumanıza destek verir klimanızın ömrünü uzun yıllara kadar kullanımını uzatır. Klima Servisi olarak aletinız da arıza yaşadığınız da tereddüt etmeden bizimle iletişime geçebilir hizmetlerimizden 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize Fatih Mahallesi olarak firma olarak her vakit önceliğimiz müşterilerimize her zaman doğru ve güvenilir olarak hizmet vermektir. Bakım meydana getiren firmamız tüm teknik ekipmanlara ve çalışanlara sahiptir. Bakım yapılmadan aletinızın montajının yapıldığı yer ne olursa olsun bakım yapılmadan önce kontrollerini gerçekleştirmektedir.

Klima Servisi

Eğitimli teknik personellerimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Klimalarınız ile ilgili yaptıracağınız her işlemde dilediğiniz vakit bizimle bildirişime geçebilirsiniz. Fatih Mahallesinin çağrı merkezi aracılığı ile aranan servisi olmayı başardık. şirket olarak her müşterimize tertipli olarak bakım yapılmasının ne kadar önemli bulunduğunu her vakit iletmekteyiz. Daha sağlıklı ortamda yaşamak için bakımlarınızı tertipli olarak yaptırmalısınız. Klimanızın arıza vermemesi adına cihazınızın filtrelerinin polen ve toz ile dolu olmaması gerekmektedir. Kir toplayan cihazlar zamanla verimli çalışmamaya adım atar ve parçalarda arıza yaşanmasına niçin olabilir. Mevsim geçişlerinden kaynaklı ısı veya soğukluk derecelerinde mesele yaşayabilirsiniz. Bunun nedeni aletinızın bazı parçaların da arıza olmasından kaynaklı olabilir. Klimalarınız da ya da beyaz eşyalarınız da mesele yaşamış olduğunız da servisimiz ile iletişime geçebilir güvenli olarak cihazlarınızı denetim ettirebilir bununla birlikte onarım işlemlerine yüksek ücretler ödemek durumunda kalmazsınız.

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa