Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

İnönü Baymak Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

İnönü Baymak Klima Servisi

Ataşehir İnönü Baymak Klima Servisi

Ataşehir Klima Servisi, servisimiz İnönü Mahallesi klima servisi firmamız garantisi altında yapılmaktadır. Deneyimli teknisyenlerimiz haftanın her günü profesyonel ekipmanlarla size profesyonel çözümler sunacaktır. Hizmeti verdikten sonra, fatura size teslim edilecektir, böylece üzerimizdeki kontrolümüzü garanti edebilirsiniz, böylece servis ekibimizi tekrar rahatsız etme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Yılların tecrübesiyle hizmet vermeye devam ediyoruz. İnönü camiasında uzun süredir hızlı hizmet vermekteyiz. Her marka klima için hizmet vermekteyiz. Markalar ve modeller arasında kesinlikle ayrım yapmıyoruz. Ekipman ile ilgili sorularınız varsa her zaman bizimle iletişime geçebilir ve çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. 24/7 teknisyenlerimiz yerinde hizmet vermeye devam edecek.

Baymak Klima Servisi

Hizmet ücretlerimiz hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Klima montaj ücreti, klimanızın markasına ve ekipmanın kurulum yerine göre değişiklik gösterir. Ayrıca klimayı sökmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefona çok yakınız. İnönü Mahallesi 7/24 hizmet vermekte ve müşterilerine aynı gün hizmet vermektedir. Şirketimizin hizmet bedelleri yüksek olmayıp, her zaman çok uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. İnönü servisi olarak ekipman bakım, dolum ve onarımlarını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, ekipmanınız arızalandığında ve parçaları değiştirmeniz gerektiğinde, uzun süre beklemenize gerek kalmadan çeşitli ekipman parçaları onarım araçları sunuyoruz.

Klima Servisi

Ataşehir Klima Servisi. Aygıt bakımlarınız da aygıt gazınız kontrol edilir ve doldurma işlemleri gerçekleştirilir. Cihazınızın ısıtma ve soğutma ayarları kontrol edilir. Kurulumunun yapılmış olduğu yer denetim edilir ve bu verim açısından çok önemlidir doğru yere monte edilmesi cihazınızın dan verim alabilmeniz için çok önemlidir. Bakım sırasında filtreleriniz de toz toplanması olmuş ise filtre değişimi yapılmaktadır. Eviniz de hijyen sağlanması adına filtrelerin temiz olması büyük rol oynar. Filtre temizliği demek daha rahat nefes almak anlamına gelir.

Her yıl düzenli olarak tavsiye edilen klima bakım sürecinin yardımıyla klima kullanımı daha temiz ve uzun süre kullanımını uzatır. Aletin ısıtma kısmında oluşabilecek hasar ve kirlenme, klima cihazınızın performansını önemli ölçüde etkisinde bırakır. Klimalarınızın bakımlarınızın yapılmamasının en büyük etkenlerinde biri enerji tüketimini daha aza çekmesi ve daha çok verim sağlanmasıdır. Firmamızdan 1 yıl garanti alabilirsiniz. Bakımsız klimalarda bazı arızalar meydana gelebilir klima daha çok elektrik harcar yada iyi soğutma yada ısıtma yapmaz.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın