Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

İstiklal Airfel Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

İstiklal Airfel Klima Servisi

Ümraniye İstiklal Airfel Klima Servisi

Airfel İstiklal Klima Servisi, Kıymetli müşterilerimize 7/24 süre ve gün sınırlaması olmadan Klima servis hizmeti ile destek olmaktayız. Klima tamiri, klima bakımı ve klima gaz dolum servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize güvenilir klima servis hizmeti sunmaktayız. İstiklal Mahallesi Airfel Klima Servisi olarak, Klima servisiniz ile ilgili bütün sorunları çözmek için uzman personelimiz ve mobil servis araçlarımız ve çağrı merkezi çalışanlarımız ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Airfel marka cihazlarınızın kontrollerini 7gün 24 saat hizmet anlayışımız ile hizmet vererek sağlamaktayız. Cihaz montajlarınız cihaz bakımlarınız ve onarım işlemleri servisimiz tarafından sorunsuzca yapılmaktadır.

Airfel Klima Servisi

Cihazların çalışma şeklinin bilenmesi bakım yapılırken hangi işlemin uygun olması gerektiği konusunda müşterilerimizin aklında soru işareti bırakmamaktadır. Klimanın çalışma prensibi, sıvıyı belirli bir basınç altında istenilen sıcaklıkta buharlaştırmak ve buğuyu devletten tekrar sıvıya dönüştürmektir.

Klimalar kompresör içinde gaz soğutma sağlar. Soğuyan bu gaz, cihazın neden olduğu aşınma şeklinde eksik veya aşırı, aynı zamanda daha fazla enerji tüketimine neden olabilir. Ve sağladığımız tüm onarım hizmetleri şirketin garantisi altında sağlanır ve kayıt altında tutulmaktadır. Periyodik olarak klima bakım, klima kurulum tamir ve onarım işleri, söküm ve montaj hizmetleri ve servis hizmetleri kaliteli ve özenli bir şekilde sağlanan hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Klima Servisi

Ümraniye Klima Servisi, İstiklal Klima Servisi olarak, Klima servisiniz ile ilgili bütün sorunları çözmek için uzman personelimiz ve mobil servis araçlarımız ve çağrı merkezi çalışanlarımız ile hizmetinizdeyiz.  Ümraniye ilçesi ve mahallerinde Airfel marka klimalarınız da yaptığımız işlemleri Klima Servisi olarak en üst düzeyde titizlikle yerine getirmekteyiz.

Cihaz bakımlarınızı servisimiz aracılığı ile düzenli olarak yaptırabilirsiniz. Düzenli bakım cihazın daha büyük sorunlara yol açmasını önler.  Periyodik Klima bakımlarınızın düzenli olarak yapılması klimanız için oldukça önemlidir. İstiklal mahallesin de Airfel marka cihazlarınız da 7 gün 24 saat hizmet anlayışımız ile sizlere hizmet sağlamaktayız. Cihaz bakımlarınız ve onarım işlemleri servisimiz tarafından sorunsuzca yapılmaktadır.

 

 

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa