Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Mehmet Akif Ersoy Beko Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Mehmet Akif Ersoy Beko Klima Servisi

Üsküdar Mehmet Akif Ersoy Beko Klima Servisi

 Üsküdar Klima Servisi olarak uzun yıllardır bu alanda kaliteli klima hizmetleri vermekteyiz. Profesyonel kadrosu ile kaliteli ve güvenilir hizmetler sunarak müşterilerimizin güvenini her zaman kazandık ve bugüne kadar edindiğimiz tecrübeye güvenerek 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimize en iyi klima hizmetini sunuyoruz. .

Klima hizmetleri, mobil hizmetler (haftanın 7 günü, günde 24 saat mevcuttur) ile, klimanızın evde veya işte olmasına bakılmaksızın ekipmanınızı onarır ve bakımını yaparız.

Mehmet Akif Ersoy Beko Klima Servisi
Mehmet Akif Ersoy Beko Klima Servisi

Beko Klima Servisi

Üsküdar klima hizmeti olarak verdiğimiz tüm hizmetler firmamız garantilidir. Böylelikle tekrar arıza oluştuğunda tekrar ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Benzer şekilde, işçiliği de garanti ediyoruz.

Siz değerli müşterimize kaliteli hizmet verebilmek için hizmetimiz saat kadar önemli değildir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. İklimlendirme hizmetlerinde başarıya ulaşmak için teknik ekip kendini teknolojiye dayalı olarak sürekli geliştirecek ve eğitecektir.

Klima Servisi

Klimalar günümüzde en çok kullanılan ısıtma ve soğutma cihazları içinde ilk sıralarda gelmektedir. Kaliteli hizmet verebilmemizi sağlayan unsurlardan biri uzman bir çalışan kadrosuna haiz olmamızdır. Klimalarınızda arıza veya bakım durumunda firma olarak uzman ekiplerle çalışmanızı önermekteyiz. Bir diğeri ise tamamen orijinal cihazlar kullanarak işlerimizi halletmemiz. Aynı aşamada, müşterilerimize verdiğimiz ve kendimizi daha iyi bir konumda geliştirdiğimiz   fikir ve isteklerimizi göz önünde bulunduruyoruz. Firmamız sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Yedek parçalar durumunda, Klima Servisi, klima bakım yada onarım için lüzumlu olan enstrumanlar en modern enstrumanlardan tercih edilirken, yedek parçaların en iyisine sahiptir. Buna ek olarak, uzaktan kumanda ünitenin sinyal alıcısı üzerinde tutulur ve uzaktan kumanda yeniden iletilir. Son olarak, uzaktan kumandanın pillerinin uygun kutupta olup olmadığını denetim ederek tüketiciye telefonla destek elde eden klima hizmeti, çözemediğiniz bir sorun olduğunda adreslerinize gelip hizmet vermekteyiz.

 

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın