Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Orhanlı Baymak Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Orhanlı Baymak Klima Servisi

Tuzla Orhanlı Baymak Klima Servisi

Tuzla Klima Servisi olarak Orhanlı camiasına kaliteli iklimlendirme hizmeti veriyoruz. Tuzla Klima Servisi, uzman ekibimiz aracılığıyla size anlık olarak mobil araç hizmeti vermektedir. Düzenli klima bakımının gerekli olduğunu, gerekli olmadığını unutmamalıyız. Firmamız ile iletişime geçerek kaliteli klima hizmeti alabilirsiniz.

Ama bu durum cihazınızın ömrünün bittiği anlamına da gelmez. Böyle durumlarda uzman teknik servislere ihtiyaç vardır.  haftanın her günün de mobil servis ekiplerimiz tarafından hizmet vermektedir. Vermiş olduğumuz tüm tamir hizmetleri firma güvencesi altında yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır. montaj servisi, talepleriniz doğrultusunda mühendis ve tekniker ekibimizin projeye uygunluk raporuyla uzman montaj ekiplerimiz tarafından gerçekleştirmektedir.

Baymak Klima Servisi

Klimalın konumu en önemli şeylerden biridir. Çünkü bu bir mühendislik bilgisi gerektiren durumdur. Projeye uygunluğu çok önemlidir. Aksi takdirde hem klimanızı yıpratır hem de istediğiniz sonucu almanızı engeller. Hiç olmadık yerlerde arıza çıkmasına sebep olunabilir. Bu yüzdendir ki, klima montaj işlerinizi mutlaka uzman bir teknik servis tarafından yapılmalıdır.

Klimalar gün içerisinde durmadan çalıştıkları için bakım zorunlu hale geliyor. Bu nedenle klimalarınıza periyodik bakım yaptırmalısınız. Aksi taktirde gerekli verimi alamazsınız. Böylelikle hem randımanlı çalışmasına katkı sunup hem de cihazımızın ömrünü uzatmış olacağız. Klima kullanım süresinin uzun ya da kısa olması periyodik bakım süresini etkilemez. Çünkü çalışmasa dahi cihaz bulunmuş olduğu ortamdan direk etkilenebilmektedir.

Klima Servisi

Klimalarınızın bakım, onarım ve montaj işleri için bizlere ulaşabilirsiniz. Eğer bir klima sahibiyseniz, mutlaka bir gün klima tamir servisine ihtiyacınız olacaktır. Buna ek olarak bakım yaptırmazsanız klimanızdan gereken verim alamazsınız, yanlış kullanım zamanında yapılmayan periyodik bakım neticesinde bir tamir yada yedek parça değişim ihtiyacı ortaya çıkması yüksek ihtimaller arasındadır.

Müşterilerimize itimat vermekteyiz. Klima çalışma prensibi olarak belirli bir basınç altında bulunan sıvı akışkanın istenilen sıcaklıkta buharlaştırılması ve buğu halden tekrar sıvı hale döndürülmesidir. Bu sıvılaştırma çevirim malzemesi olan gazın kompresör tarafınca emilip sıkılaştırılarak emilmesi işlemidir. Klima aletinda kompresör içerisindeki gaz soğutmayı sağlamaktadır. Bu gazın eksik veya fazla olması aletinda yıpranmalara yol açtığı şeklinde hem de fazla enerji tüketimine de niçin olmaktadır. Tüm elektronik cihazların olduğu benzer biçimde klimaların da periyodik bakıma ihtiyaçları vardır. Mevsimine nazaran klimanın içine doldurulacak gazın basıncı aletin performansını direkt etkilemektedir. Hepimiz firma olarak güler yüzlü bir destek ekibiyle çalışmaktayız. Buna dayanarak destek ekibimize ulamanız durumunda siz kıymetli müşterilerimize en iyi hizmeti

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa