Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Ortaçeşme Arçelik Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Ortaçeşme Arçelik Klima Servisi

Beykoz Ortaçeşme Arçelik Klima Servisi

Ortaçeşme Mahallesi klima servisi olarak personelimizin hizmetleri son derece güvenilir ve garantilidir. Parça servisi ve yaptığımız her şey için bir yıllık garanti sunuyoruz, böylece cihazınızda benzer bir hata oluşursa artık servis için ödeme yapmanız gerekmeyecek.

Klima hizmeti olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten her zaman memnuniyet duyduk. Şirketimizde çalışan tüm çalışanlarımız, iklimlendirme alanında gerekli tüm eğitimleri tamamlamış ve yıllardır yaptıkları işlerle her zaman çok daha fazla tecrübe kazanmışlardır.

Arçelik Klima Servisi

Beykoz klima servisi olarak, mevsimsel değişikliklerle baş edebilmek için düzenli klima bakımı yapmanız çok önemlidir. Ortaçeşme Mahallesi klima hizmeti olarak sizlere en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermekteyiz. Klima arızalarında ekipman bakımı çok önemlidir.

Klimanın bakımını düzenli olarak yaptığınızda, ekipman eskidikçe, herhangi bir arıza sorunu olmayacaktır. Ekipmanınızın bakımını en uygun fiyatla yapan firmamız, ekipmanınızın arızalanması durumunda çok uygun fiyata parçalar değiştirilecektir. Ekipmanın düzenli bakım ve onarımı, ekipmanın uzun süre kullanılabilmesi, daha az ödeme yapması ve gelecekteki faturalarda ekonomik olması anlamına gelir.

Ortaçeşme’de 7/24 hizmet anlayışımızla klima hizmeti vermekteyiz. Şirketin birinci önceliği müşteri memnuniyetidir ve önceliğimiz kaliteli hizmet sunacağız. Markanızın ve farklı model beyaz eşyaların montajı, bakımı ve onarımı için iyi eğitimli profesyonellerimizle çalışarak siz değerli müşterilerimize çeşitli alanlarda destek vermekteyiz. Ortaçeşme Mahallesi klima hizmetinden yararlanacaksınız. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için teknik servis hizmetimizden, 7/24 hizmet anlayışımızdan yararlanabilirsiniz ve çağrı merkezimiz haftanın her günü açıktır.

Klima Servisi 

Ortaçeşme Mahallesi klima servisi olarak yılda bir kez düzenli ekipman bakımını yapmanızı tavsiye ederiz. Ekipman ilk kurulduğunda, servis ekibimiz size ekipmanın onarım süresi hakkında bilgi gönderecektir.

Ekipmanın bulunduğu ortama açık olan ve ortamın havasını kullanan ekipmana bacalı klima kazanı denir. Bazı durumlarda cihaz üzerindeki adrese servisi aramanız gerekir Bazı durumlarda siz değerli müşterilerimize telefon desteği ile destek vereceğiz.

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın