Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Zühtüpaşa Airfel Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Zühtüpaşa Airfel Klima Servisi

Kadıköy Zühtüpaşa Airfel Klima Servisi

Profesyonel çalışan kadromuz ile uzun yıllardır bu sektörde klima servis işlerimizi büyütmekteyiz. Verdiğimiz kaliteli hizmet ile müşterilerimizin güvenini kazandık. Siz değerli müşterilerimize saat ve gün sınırlaması koymadan 7 gün 24 saat Klima servis hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize destek olmaktayız. Zühtüpaşa mahallesinde klima servis hizmeti sunmaktayız.

Zühtüpaşa Klima Servisi

Kadıköy Klima Servisi olarak Klimanızı hiç düşünmeden uzman ekiplerimize teslim edebilirsiniz. Cihazınızın kalitesini ilk satın aldığınız gün gibi korumak için yüksek kaliteli klima hizmeti sağlamaktayız. Klima servis uzman ekibimiz cihazınızın parçaları yerinde tamir ettiğinde veya değiştirdiğinde yapmış oldukları tüm işlemler için garantili hizmet vermektedirler.

Cihazınız çalışırken sorun olduğunda, ilk başta su basıncını kontrol etmeniz gerekir. Klima sigortanın kapalı olup olmadığını, gaz valfinin kapalı olup olmadığını ve ön paneldeki yaz kış konum anahtarının istenen konumda olup olmadığını kontrol edilmelidir. Isıtma zemininde arıza yaşayabilirsiniz. Düşük su basınçlı klimalar düzgün çalışmaz. Cihazın çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın Airfel Zühtüpaşa Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Klima bakım ve onarım ve montaj hizmetleri hızlı ve güvenilir olarak teknik servis konusunda uzman çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Airfel Klima Servisi

Klimaların konumu da önemlidir. Eğer klimanızın montajı yanlış yere yapılırsa klimanızdan yeterli verim alamazsınız. Cihaz montajlarınızda Airfel Klima Servisi Zühtüpaşa olarak hizmetinizdeyiz. Cihazınızda yapılacak tüm onarım ve tamir işlemleri servisimiz tarafından müşterilerimizin sağlığını korumak ve destek olmak adına 1 yıl süreli ile garanti altına alınır.

Klima Servisi

Çağrı merkezimize ulaşarak klimanızla ilgili her türlü sorunla bilgi alabilirsiniz.  Çağrı merkezi çalışanlarımız gerekli eğitimleri almış olup beyaz eşya konusunda uzman ve profesyonel kişilerdir. Airfel Zühtüpaşa Klima servisi olarak her zaman yanınızdayız. Sitemizde bulunan numaradan bize ulaşarak hizmet talep edebilirsiniz.

 

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın