Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Ataşehir Airfel Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

https://www.klima-kombiservisi.com

Ataşehir Airfel Klima Servisi

 Ataşehir Airfel Klima Servisi, işyerinde ve evlerde klimalar için bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılayan teknik bir firmadır. Ataşehir Airfel Klima Servisi, Hızlı, kaliteli bir klima teknik şirkete ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her marka için özel servis sağlanmaktadır. Bakım sırasında klimanın faydası: her yıl klima Cihazının bakımı çok fazla ekstra. Kısaca özetlemek gerekirse, kötü hava koşullarından kötü kokudan kurtulursunuz.

Ataşehir Airfel Klima Servisi
Ataşehir Airfel Klima Servisi

Airfel Klima Servisi Ataşehir

Uzaktan ayarladığınız dereceye hızla ulaşır ve çevrenin nemini yok eder. Ünitenin dış kısmındaki kompresörün sık sık girilmesi ve çıkması engellenir ve ekstra tüketilen elektrik enerjisini önler. Klima servisimiz klima servisi 0216 355 00 01  Ataşehir ilçesinde telefon numarası 00 01 klima arıza, klima bakım, hava filtresi temizleme, klima sökme, klima tesisatı ve klima gaz dolum işlemleri de hizmet vermektedir.

Ataşehir Klima Servisi

 Ataşehir Klima Servisi, ilçesinin tüm ilçelerinde  klima hizmeti vermektedir. Klima anahtarı darbeler. Klima su düşer. Klima sıcak değil. Klima soğuğa maruz kalmaz. Klima düşük. Klima tertibatının yapılması gerekiyor. Klimanın çıkarılması ve kurulması gerekir. Klima bakır borular da sorun var. Bu ve benzeri sorunlar için hizmetimizle iletişime geçebilirsiniz. Bizim Hizmet tarafından klima arızaları en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klima sökme ve montaj için temsilcimize başvurun ve hizmet alabilirsiniz. klima Servisimizi her türlü ihtiyaç için arayabilirsiniz   ev, duvar tipi split, inverter duvar tipi split, çok bölmeli, salon tipi, kaset tipi, kanal tipi, tavan tipi, zemin tipi, bakım, onarım, montaj-sökme, yedek parça ve klima cihaz aksesuarlarının profesyonel hizmetler ile karşılanmaktadır. Klima Servisi, farklı adres veya ulaşım durumunda hala yanınızda.

Airfel Ataşehir Klima Montajı

Klimanız eski adresinizden düzgün ve güvenli bir şekilde çıkarılır ve dikkatli bir şekilde paketlenir. Yeni adresinizde, doğru klima noktasında yeniden monte ederek en iyi hizmeti verilir. Klima montaj fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 355 00 01 telefon bize ulaşın ve hizmet ücreti hakkında net bilgi alabilirsiniz. Sağladığı tüm onarım ve onarım hizmetlerine 1 yıl parça ve onarım garantisi sağlar. Firmamız günlük ve hızlı teknik hizmet vermektedir, Firmamız müşterilerimizin ürünlerinden maksimum verim almasını ve müşteri şikayetlerini en aza indirmesini sağlamayı amaçlamaktadır.  Klima Servisi Split veya salon tipi (duvar) klimalarda oluşabilecek her türlü arıza için 7/24 çağrı merkezimiz sürekli olarak servis kaydı alır.

Airfel Ataşehir Klima Bakımı

Bölgesel hizmetimizden aldığınız tüm klima tamir hizmetlerinde, güvenlik sertifikasını teyit ederek klimalarınızın onarımını ve bakımını tamamladıktan sonra teknisyenlerimiz sizi terk edecektir. Teknik servis personelimiz tarafından bırakılan klima tamir Garanti Belgesi değerli tüketicilerimizi korur. Eğer aynı hata yine oluşursa, ücretsiz servis bölge servisimizden kaydedebilirsiniz.

Ataşehir Airfel Klima Servisi

Sorun klima ünitenizde çözülene kadar bölgesel servisimizden ücretsiz klima tamir servisi alabilirsiniz. Ataşehir Klima servis ihtiyaçlarınızı karşılamak için, klimanızın bakım ve onarımı öncesinde ve sonrasında klimanızın tüm temizliğini yaparız, kirlilikten ve zamanında oluşabilecek hasarlardan kaynaklanan zararları en aza indiririz. Her geçen gün kendini geliştiren Firmamız, bu süreçte büyüyerek altyapısında sağladığı hizmet standardını arttırmaktadır. 1 yıllık parça garantisi altında tüm hizmetleri sunmaktayız ve işçilik bir istisnadır.

Ataşehir Airfel Klima servis
Ataşehir Airfel Klima servis

Airfel Ataşehir Klima Tamiri

Günümüzde uzmanların ortak tavsiyesi olan Klimaların bakım ve onarımında halkına en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Klimalar hem konutlarda hem de yaz ve kış aylarında işyerlerinde en sık kullanılan cihazlar arasındadır. Güvenli, sağlıklı ve verimli kullanım için aşağıdaki noktalar dikkate alınmalıdır: enerji tasarrufu modelleri tercih edilmelidir. Bir model, cihazın kullanılacağı alanın boyutuna orantılı olarak seçilmelidir. Klimanın kullanılacağı ortamda gaz olasılığını önlemek için dikkatli olunmalıdır. Kurulum için, güç tankının voltaj değeri uygun olmalıdır.

Ataşehir Airfel Klima Servisi

Cihazın konumu, hava giriş ve çıkış ünitelerini kapatmayacak şekilde belirlenmelidir. Cihazın bulunduğu ortamın sıcaklık değerini değiştirecek uygulamalar kaçınılmalıdır. Klimanın çalıştırıldığı sıcaklık çok yüksek veya çok düşük olmamalıdır. Klima Servisi için periyodik bakım ve temizlik çağrılmalıdır. çevresindeki sorun giderme konusundaki tecrübesi ve uzmanlığı ile öne çıkan Firmamız, hem basınç değerleri hem de elektrik bağlantıları açısından enstrümanınızı kontrol ederek verimli, verimli ve verimli çalışmasına katkıda bulunmaktadır. Bakım işlemi sırasında temiz ve düzgün çalışan ve sağlığınıza zarar vermeyen bir cihazınız olduğu bilinmektedir.


ŞİRKET ADI: ATAŞEHİR AİRFEL KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Ataşehir Ferhat Paşa, Ataşehir/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerin de bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • ATAŞEHİR Baymak Klima Servisi,
 • ATAŞEHİR Panasonic Klima Servisi,
 • ATAŞEHİR Arçelik Klima Servisi,
 • ATAŞEHİR Vestel Klima Servisi,
 • ATAŞEHİR Ferroli Klima Servisi,
 • ATAŞEHİR Daikin Klima Servisi,
 • ATAŞEHİR Airfel Klima Servisi,
 • ATAŞEHİR Demir Döküm Klima Servisi,
 • ATAŞEHİR Alarko Klima Servisi,
 • ATAŞEHİR Toshiba Klima Servisi,
 • ATAŞEHİR Samsung Klima Servisi,
 • ATAŞEHİR Carrier Klima Servisi,
 • ATAŞEHİR Protherm Klima Servisi,
 • ATAŞEHİR Auer Klima Servisi,
 • ATAŞEHİR LG Klima Servisi,
 • ATAŞEHİR Buderus Klima Servisi,
 • ATAŞEHİR Midea Klima Servisi,
 • ATAŞEHİR Siemens Klima Servisi,
 • ATAŞEHİR Mitsubishi Klima Servisi,
 • ATAŞEHİR Bosch Klima Servisi,
 • ATAŞEHİR Beko Klima Servisi,
 • ATAŞEHİR General Klima Servisi,
 • ATAŞEHİR Sharp Klima Servisi,
 • ATAŞEHİR Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa