Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Ümraniye Airfel Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Ümraniye Airfel Klima Servisi

Ümraniye Airfel Klima Servisi

 Ümraniye Airfel Klima Servisi, Servisimize WhatsApp ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca klima arıza bakım onarım klima gaz dolum ve birçok klima teknik servis alabilirsiniz arayarak. Ümraniye Airfel Klima Servisi, Ümraniye ilçesinde ve mahallelerinde hizmetimiz 15 yıldır bu bölgede klima için teknik hizmet vermektedir. Ümraniye klima servisimiz klima bakım, klima Montajı, klima sökme ve montaj işlemleri, klima gazı dolumu ve diğer klima teknik servislerinin taleplerine göre çağrı merkezimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Airfel Klima Servisi Ümraniye

Ümraniye Airfel Klima Servisi
Ümraniye Airfel Klima Servisi

 Hizmetimiz günün her saatinde açıktır ve uzman ekiplerimiz ile işlerimizde hizmet vermektedir. Klima teknik servis uzmanlarımız yılların tecrübesi ile hizmet vermektedir. Ümraniye Klima Servisi olarak çalışma saatlerimiz Gündüz ve gece olmak üzere iki gruba ayrılmıştır. Ekibimiz sabah 07: 00-22: 00 saatleri arasında sahada. Bizim gece ekipleri acil Klima Servisi adı altında her saat hizmet vermektedir. Hizmetimiz yılda 365 gün açıktır.

Ümraniye Airfel Klima Servisi

 Ümraniye Airfel Klima Servisi, Hizmetimiz, 23 Nisan çocuk günü, 19 Mayıs Gençlik ve spor günü, 29 Ekim Cumhuriyet günü ve diğer tatil günlerinde, Türkiye Cumhuriyeti Eyaleti tarafından boş zaman günü olarak belirlenir. Buna ek olarak, hizmetimiz 1 Mayıs işçi Bayramı, 1 Ocak yılbaşı gecesi açıktır. Salon tipi klimalar ve duvar tipi klimalar aynı mantıkla çalışır. Ve iki klima duvar tipi klimalar arasındaki fark, duvara monte salon tipi klimalar, beyaz eşya gibi yerleştirilir. 2 klima, bir iç ünite ve bir dış üniteye sahiptir. Salon tipi klimanın iç ünitesi ve dış ünitesi, duvar tipi klimanın iç ve dış ünitelerinden daha büyüktür.

Airfel Klima Servisi

Bu, 2 klimadan 3’tür. Kaset tipi klimalar da var. Kaset tipi klimalar duvara monte edilmiş bir tavana monte edilir. Kaset tipi klimalar diğer klimalardan farklı şekilde çalışır. Kaset tipi klimalar her odaya ayrı olarak monte edilir. Ümraniye’deki hizmetimiz klima konusunda size en iyi hizmeti vermek için yıllardır çalışmaktadır. Servisimiz yoğun klimalar için onarım hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetle Ümraniye Klima Servisi olarak klima bakımını gerçekleştiriyoruz.

Klima Servisi

Klima filtreleri püskürtme, temizleme ve dış kapsamın püskürtme klima iç ünite, dış ünite kablolarının klima kontrolü ve klima iç ünite kablo denetimi, klima parçaları çalışmıyor ve genel temizlik ve püskürtme işlemi sona erdi.Klima tesisatı için, klima özelliğini ve klimanın kurulacağı yerin özelliğini bilmelisiniz. Çağrı merkezimizi satın alan temsilcimiz, klimanızın özelliklerine ve konumuna bağlı olarak klima kurulumunun fiyatını size verebilir. Buna ek olarak, hizmetimizdeki klima sökme tertibatı, klima sökülmesinin yapıldığı anlamına gelir.

Ümraniye Airfel Klima Servisi

Hizmetlerimizin yanı sıra klima sökülmesi ve montajı Ümraniye Klima Servisi teknik ekibi tarafından da yapılabilir. Klima montajında belirttiğimiz gibi klima özelliklerine göre sökme ve montaj ücreti, ancak klimanın kurulacağı yerin özelliklerine ek olarak klima dökülecek ve özelliklere göre belirlenecektir. Bu unsurlar biliniyorsa, temsilcimiz klima sökme ve montaj ücreti hakkında sizi bilgilendirebilir. Klima hizmeti olarak servis ücreti alınmaktadır. Servis ücretimiz temsilcimiz tarafından size aktarılacaktır. Servis ücretinin alınmadığı durumlar vardır. Hizmetimiz arayın ve klimanız arıza üzerinde bir fiyat aldık ve klimanın yapmış, servis ücreti ayrıca tahsil edilecektir.

Ümraniye Airfel Klima Servisi
Ümraniye Airfel Klima Servisi

Ümraniye Airfel Klima Servisi

Ancak müşterilerimiz servis hizmetini aramak istiyor, ustalarımız evlerine veya ofislerine gidiyor ve klimanın arızalanması hakkında fiyat bilgisi veriyor. Alıcı kişi kabul etmezse ve öldürmek istemediğini söylüyorsa, bir servis ücreti alırız. Bildiğiniz gibi, her müşteriyi evine davet ederseniz ve herhangi bir işlem yapmadan ekibimize arkadaş gönderirseniz Ümraniye’de ticari bir klima hizmeti olarak yaşayamayız. Bu nedenle, bir servis ücreti vardır.

Ümraniye Airfel Klima Servisi

Yazılı olanları göz ardı etmeyin hava durumunda Eğer oturma odasında başka bir yerde yüklü veya sahip planlıyorsanız değerli müşteri yeni bir klima aldı alabilirsiniz klima her saat servis hizmeti arayarak çağrı merkezi öneririz. İlk temel, sağlığınızı etkilemeyen doğrudan soğuk havayı üflemeyecek bir yerde olmalıdır. Diğer teknik sorunlar ne olursa olsun bırakılmalıdır 5 cm boşluk tavan ve sol ve sağ taraf arasında 10 cm boşluk vardır.

Ümraniye Airfel Klima Servisi

Yükseklik 150 cm’nin altındaysa, aşağı olmadığından emin olun. Kurulumun yapıldığı yerin stabilitesini kontrol edin. Ümraniye Ümraniye İlçesi  klima servisi ve vermekteyiz. Firmamız öncelikle Ümraniye Klima Servisi olmasına rağmen, aynı gün İstanbul Anadolu yakası Klima Servisi, klima bakım, klima montaj hizmetleri verilmektedir. Kalite politikamız gerektiği gibi Hizmetlerimiz Ümraniye Klima Servisi firmamızın garantisi altında yürütülmektedir. Deneyimli teknik personelimiz, haftada altı gün çalışma saatleri boyunca klima hizmeti konusunda uzmanlaşmış ekipmanlarla uzman çözümler sunmaktadır.


ŞİRKET ADI: ÜMRANİYE AİRFEL KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Ümraniye, Elmalıkent, Ümraniye/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerin de bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Ümraniye Baymak Klima Servisi,
 • Ümraniye Panasonic Klima Servisi,
 • Ümraniye Arçelik Klima Servisi,
 • Ümraniye Vestel Klima Servisi,
 • Ümraniye Ferroli Klima Servisi,
 • Ümraniye Daikin Klima Servisi,
 • Ümraniye Airfel Klima Servisi,
 • Ümraniye Demir Döküm Klima Servisi,
 • Ümraniye Alarko Klima Servisi,
 • Ümraniye Toshiba Klima Servisi,
 • Ümraniye Samsung Klima Servisi,
 • Ümraniye Carrier Klima Servisi,
 • Ümraniye Protherm Klima Servisi,
 • Ümraniye Auer Klima Servisi,
 • Ümraniye LG Klima Servisi,
 • Ümraniye Buderus Klima Servisi,
 • Ümraniye Midea Klima Servisi,
 • Ümraniye Siemens Klima Servisi,
 • Ümraniye Mitsubishi Klima Servisi,
 • Ümraniye Bosch Klima Servisi,
 • Ümraniye Beko Klima Servisi,
 • Ümraniye General Klima Servisi,
 • Ümraniye Sharp Klima Servisi,
 • Ümraniye Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa