Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Arçelik Klima Servisi Gülsuyu

Hizmet Bölgelerimiz

Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi

Arçelik Klima Servisi Gülsuyu, Maltepe Gülsuyu Mahallesi klima servisi olarak kurulduğumuz günden beri Maltepe ilçemizin Gülsuyu Mahallesine 7 gün 24 saat kesintisiz Klima Servis hizmeti vermekteyiz. Gülsuyu Arçelik Klima Servisi, Klima montaj, klima arıza, klima bakım, klima demontaj (sökme), klima gaz şarjı gaz ilavesi gaz basımı gaz eksikliği klima sogutmuyor arızası klima ısıtmıyor arızası klima çalışmıyor arızası klima sesli çalışıyor arızası belli başlı klima arızalarıdır bu arızaların tamamı yada farklı herhangi arızalarınızda hiç vakit kaybetmeden güven içerisinde arayıp servis talebinde bulunabileceğiniz klima servisiniz

https://www.klima-kombiservisi.com
https://www.klima-kombiservisi.com

Arçelik Klima Servisi Gülsuyu

Arçelik Klima Servisi Gülsuyu, Teknik olarak bir telefon uzaklığınızdayız Maltepe Klima Servisi Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile klimalarınız için klima servisi, klima montajı, periyodik bakım, gaz şarjı, kompresör değişim, kart tamiri, klima bakımı vb. gibi bir çok hizmetleri vermekteyiz. İstanbul’un Anadolu yakası olmak üzere tüm ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz. 7 gün 24 saat firmamızı arayarak klimalarınız için servis talebinde bulunabilirsiniz. klima servisi sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir.

Gülsuyu Arçelik Klima Servisi

Gülsuyu Arçelik Klima Servisi, Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine azda olsa katkıda bulunmaya çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız kapıda ödeme gibi özelliklerle sizlere ödeme kolaylıklarıda sunmaktadır. bizleri arayarak çağrı merkezi çalışanlarımıza klimanız hakkında ki probleminizi belirtebilir ve servis kaydınız alınarak ilçenize en yakın mobil servis ekiplerimizin sizlere yönlenmesini sağlayabilirsiniz. Maltepe klima bakım servisi için firma olarak sizlere tavsiyemiz en her yıl 1 defa yaptırmanız yönündedir.

Arçelik Klima Servisi

Bakımı yapılmış klimalar ileride büyük arızalar açmayacağı gibi aynı zamanda yüksek performansta çalışarak klimanızın bulunduğu ortamı kolyaca ısıtmasını ve soğutmasını sağlar ve düşük enerj sarfiyatıyla birlikte bütçenize azda olsa katkıda bulunmuş olur. Klimalarınız bütün mevsimlerde farklı ısı değerlerine maruz kalmaktadır. Bu nedenle yıpranan klimalarınızı yılda en az 1 kez düzenli olarak bakım yaptırmalısınız. Aynı zamanda Maltepe klima servisi bir çok servis hizmetleri sunan firmamız. Profesyonel teknik ekibiyle montaj servisi yapılacak alana keşif’e gelerek montajı yapılan alanı doğru olarak seçmenizde yardımcı olur ve klimanızın montajını yapar. Böylece klimanızın performansı en üst düzeyde olur. Sizlerde klima bakım servisi ve klima montaj servisi hizmetlerinden yararlanmak için bizlere 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Klima Servisi

Klima bakımı nasıl yapılır? İç ünite toz filtreleri sökülerek temizlenmektedir. Filtreler su ile de yıkanabilmektedir. İç ünite esisat boruları kontrol edilmekte gaz kaçağı olup olmadığı dikkatlice izlenmektedir. Elektrik akım ve kaçak kontrolü yapılmakta, sorun varsa giderilmektedir. İç ünite fan balans ayarına bakılmakta, sorun varsa giderilmektedir. Drenaj sistemi kotrol edilmekte, tıkanıklık varsa açılmaktadır. Gaz basıncı kontrolü yapılmakta eğer basınç eksikse gaz ilave edilmektedir. İç ve dış ünite kapakları temizlenmektedir. Klima Montajı Nasıl Yapılır? İlk olarak klimanızın monte edileceği en uygun yer belirlenir. Klima iç ünitesinin konsolu teraziye alınarak sağlam bir yere montaj işlemi yapılır.

Gülsuyu Klima Servisi

Klima dış ünitesinin konsolu teraziye alınarak sağlam bir yere montaj işlemi yapılır. Klima iç – dış ünite boru bağlantı tesisatı monte edilir. Klima iç – dış ünite sinyal kablosu dikkatli şekilde yerlerine monte edilir. Klima şebeke elektiriği dikkatli şekilde yerine monte edilerek klima çalıştırılır. Klimanın gaz basıncı kontrol edilir ve gerekiyorsa gaz ilavesi yapılır. Drenaj sistemi kontrol edilir, akım düzgün değilse akım ayarı yapılır. Maltepe Gülsuyu Klima Servisi Klima Montajı Klima Montajının belirlenmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış bir şekilde klima montaj işleminin gerçekleşmesi verimliliği düşürmektedir. Klima montajı, konusunda profesyonel teknik servis ekibimiz tarafından yapılırken öncelikle ev veya iş yerinize uygun yer belirlenmekte ve klima montaj işlemi garantili bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Klima Montajı işlemleriniz için teknik destek ekibi ile klima montaj servisinden beklentiniz olabilecek her türlü ihtiyacınız için yanınızdadır. Klima Bakımı Klima Bakımı iç ve dış ortamda değişik hava şartlarına maruz kalan cihazlardır. Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğüne neden olur. Bakımsız Klimalar Hasta Ediyor Bakım yaptırmadığınız takdirde; Fibromiyalji, baş ağrısı, sinüzit, kronik yorgunluk, burun kanaması, yüz felci, alerji ve lejyoner gibi hastalıklara neden olur.İstanbul Maltepe Gülsuyu Klima Servisi İstanbul Maltepe Gülsuyu Klima Servisi İstanbul Maltepe Gülsuyu Klima Servisi Uzun zamandır klima servisi ve bakımı konusunda tecrübe kazanmış firmamız,bünyesinde bulunan alanında mütehassıs yetişmiş personel ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.İstanbul’un neresinde olursanız olun klima servisimizden en kısa sürede hizmet alabilirsiniz.İstanbulun her tarafına hızlı bir şekilde hizmet sunmaktayız.İşinde bilirkişi olan ekiplerimiz sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlara vermektedir.Ustalarımızın gösterdiği yüksek performans çok önemlidir.Bu yüzden kaliteli hizmet sunmaktayız.20 yıllık deneyim ile sizlere avantajlı hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.Bu sayede servis potansiyeli güçlü, hizmet süreci performansı fazla, sonuç kalitesi, müşteri memnuniyeti servisimiz tarafından sizlere hizmet sunmaktayız.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa