Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Kartal Arçelik Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Kartal Arçelik Klima Servisi

Kartal Arçelik Klima Servisi

  Kartal Arçelik Klima Servisi, Arçelik Arçelik hizmet, Kartal İlçe Arçelik hizmet Kartal Klima Servisi, Arçelik hizmet Firmamız, tek bir beyaz eşya hizmeti değil uzun yıllar bilgi, birikim ve deneyim sağlamıştır. Garantili, samimi ve uzman teknik servis bizimle konfor içinde ihtiyaçlarınızı çözebilirsiniz. klima gibi cihazlarınızın onarımını, bakımını ve montajını güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.

Arçelik Klima Servisi Kartal

Kartal Arçelik Klima Servisi
Kartal Arçelik Klima Servisi

 Arçelik Klima Servisi Kartal, Oluşturulan tüm eserlerde orijinal yedek parça ve malzemelerimize 1 yıl garanti veriyoruz. Aynı gün servis ve Arçelik ilçesinde haftada yedi gün sabah 08 :30-22:00 saatleri arasında servis edilebilir. Arçelik İlçe, Arçelik İlçe, Arçelik Klima Servisi, Arçelik ilçe, Arçelik  servisi, Arçelik hizmet, Arçelik hizmet şubelerinde profesyonel ekip arkadaşları olan bir şirket olma özelliğine sahiptir. Soğanlık Arçelik, aynı gün hizmet verebilmek için sabah 9: 00’da başlayan Kartal bölgesinde hazır bir ekibine sahiptir.

Kartal Arçelik Klima Servisi

  Kartal Arçelik Klima Servisi, Sitede hızlı çözümler sunmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz bulgular sonucunda, gerekli onarım ve onarım konularında uzman teknik arkadaşlarıyla kalıcı bir iz bırakmaya çalışıyoruz. Arçelik ilçe Arçelik ilçe evinizdeki tüm yerli yabancı markalara garantili hizmet vermektedir ve ev ve işyeri için Arçelik klima hizmeti seçerken önemli hususlar vardır. Her şeyden önce, metrekare ve yalıtım durumu ve cephe büyük önem taşımaktadır. Klima Üniteleri, enerji sınıfı ve gaz sistemine göre iki kısma ayrılmıştır. Eski kullanılan yan (R22) gaz tipi klimalar ve yeni tip (r410) A tipi klimalar. Klima cihazları iç ve dış iki üniteden doğar.

Arçelik Klima Servisi

Klimalar, ev kullanımı ve işyeri kullanımı için bölünmüş tip olarak kendi içinde 4 (dört) ayrılmıştır. 9000btu ayrılmıştır 12000btu 18000btu as 24000btu. Markalara ve modellere kıyasla farklı değerlere sahiptirler, ancak bunlar ana başlıkları olan klima modelleridir. Klimalar ayrıca plazma olarak kullanılan filtreleri biyo, karbon, göre ayrılır.. Klima cihazları soğutma için tasarlanmıştır ancak sıcak ısıtma özellikleri de mevcuttur. Klimaların bakır boruları ne kadar düşük olursa, verimlilik o kadar yüksek olur. Daha ayrıntılı bilgi için çağrı Merkezlerimizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Biz deneyim ve profesyonellik yıl ile klimalar için klima hizmeti, klima montaj, klima bakım hizmetleri sağlamak.

Klima Servisi

Mobil mobil servis ağımız ile İstanbul’un tüm ilçelerine ve ilçelerine hizmet veriyoruz. Klimalarınız için firmamızı günde 24 saat arayabilirsiniz. Klima servisinden sonra yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir. Klima bakım hizmeti için bir şirket olarak, yılda en az bir kez sahip olmanızı öneririz. Muhafaza edilen klimalar gelecekte önemli sorunlara neden olmaz, ancak yüksek performansla çalışarak, klimanızın ortam klimasını ısıtmasına ve soğutmasına ve düşük enerji tüketimi ile küçük olsa bile bütçenize katkıda bulunmasına izin verirler.

Kartal Arçelik Klima Servisi

Güvenli bir klima hizmet için her zaman bizi arayabilirsiniz. Tekrarlanan olarak, klima servis bakım, temizlik, arıza Montaj vb. Benzer şekilde, birçok hizmetten sonra, orijinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir. Firmamız müşteri memnuniyetine odaklanmıştır. Değerli müşterileriniz için en kaliteli ve en ekonomik çözümleri üretiyoruz. İstediğiniz zaman firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbul Arçelik Kartal servis profesyonel ekibi her zaman yanınızda.

Kartal Arçelik Klima Servisi
Kartal Arçelik Klima Servisi

Kartal Arçelik Klima Servisi

Hizmetimiz aynı gün sizin için mevcuttur.  Kullandığımız her bölüm 1 yıllık bir süre için garanti edilir. Tüm beyaz eşya modelleriniz için Servisimizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Firmamız tüm yeni Arçelik cihazlarının yedek parçalarına sahiptir. Çünkü bu alandaki en eski şirketlerden biriydik, tüm yedek parçalarımız var. Aletleri 20 yıldır onarabiliriz. Arızalı Arçelik aracınızı elden çıkarmadan önce hizmetimizden destek alabilirsiniz. Beyaz eşya cihazlarının tam bir incelemesini yapan tek şirketiz.


ŞİRKET ADI: KARTAL ARÇELİK KLİMA SİSTEMELERİ İNŞAAT SANAYİVE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Kartal, Karlıktepe, Kartal/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMAARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerin de bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Kartal Baymak Klima Servisi,
 • Kartal Panasonic Klima Servisi,
 • Kartal Arçelik Klima Servisi,
 • Kartal Vestel Klima Servisi,
 • Kartal Ferroli Klima Servisi,
 • Kartal Daikin Klima Servisi,
 • Kartal Airfel Klima Servisi,
 • Kartal Demir Döküm Klima Servisi,
 • Kartal Alarko Klima Servisi,
 • Kartal Toshiba Klima Servisi,
 • Kartal Samsung Klima Servisi,
 • Kartal Carrier Klima Servisi,
 • Kartal Protherm Klima Servisi,
 • Kartal Auer Klima Servisi,
 • Kartal LG Klima Servisi,
 • Kartal Buderus Klima Servisi,
 • Kartal Midea Klima Servisi,
 • Kartal Siemens Klima Servisi,
 • Kartal Mitsubishi Klima Servisi,
 • Kartal Bosch Klima Servisi,
 • Kartal Beko Klima Servisi,
 • Kartal General Klima Servisi,
 • Kartal Sharp Klima Servisi,
 • Kartal Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa