Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Arçelik Klima Servisi Koşuyolu

Hizmet Bölgelerimiz

Arçelik Klima Servisi Koşuyolu, 1994 senesinden itibaren hem beyaz eşya hemde kombi Servisleri olarak 20 yıldan fazla süredir tüm istanbul ilçe ve semtlerinde beyaz eşya teknik servis hizmeti vermekteyiz. Koşuyolu Arçelik Klima Servisi, Yedek parça değişimlerinde 1 yıl garanti vermekteyiz. . Sadece herhangi bir sebepten dolayı  yada beyaz eşyanıza ait yedek parçalarını firmadan orjinal temin etmekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu tüm günlerde 24 saati bize acil servis telefonu numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

airfel klima 300x225Arçelik Klima Servisi Koşuyolu

Arçelik Klima Servisi Koşuyolu, Uzman kadromuz mümkün olduğunca en kısa süre içinde size ulaşacak ve en iyi şekilde hizmet verecektir. Koşuyolu ArçelikServisi satın alan memnuniyeti garantili hizmet veren kombi servisimiz sizlere en iyi kaliteli hizmeti sunmaktadır. Şirketimiz Yetkili servis değildir. Koşuyolu Arçelik beyaz eşya alanında 1955 yılından bugüne kadar her yıl, arçelik ailesine yeni ve farklı teknolojide beyaz eşya, klima ve kombi modellerinin dâhil ederek günümüze kadar gelmiştir.

Koşuyolu Arçelik Klima Servisi

Koşuyolu Arçelik Klima Servisi, Dünya genelinde 30000 çalışanı bulunan markanın Türkiye, Romanya Rusya, cin, güne Afrika, Tayland ve Pakistan olmak üzere yedi ülkede on sekiz üretim tesisi, 31 ülkede 33 satış ve pazarlama ofisi ile markanın ürünlerini tüketicilerin hizmetine sunan bir markadır. Organik olarak markanın bu geniş pazarı içerisinde tüketicilerin satış hemen sonra doğabilecek gereksinimlarına çözüm olabilmek teknik servis desteği bakımından şubeleri bulunmaktadır. Ancak markanın ürün ve modellerinin kurulum

Arçelik Klima Servisi

Tezcan beyaz eşya, klima, kombi servis firması arçelik markasına ilişik beyaz eşya, kombi ve klima şeklinde ürünlerin ve modellerinin teknik servis hizmetlerini İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sürdürmektedir. Koşuyolu Arçelik beyaz eşya, kombi ve klima servisi olarak sektörde hizmet veren şirket, ustalaşmış ekibi ile birlikte, beyaz eşya, kombi ve klima ürünlerinde ihtiyaç olan tamir, onarım, bakım ve montaj hizmeti vermektedir. Beyaz eşya ve özellikle de arçelik gibi yıllanmış bir markanın ürünleri elbet ki her yıl farklı bir teknolojinin ile karşımıza çıkmaktadır. Bu teknolojik değişim hızına uydurarak satın alan sorunlarının ustalaşmış dokunuşlarla çözümlemesi ise tezcan beyaz eşya kombi klima servis firması ile yapılmaktadır.

Klima Servisi

Haftanın her günü yirmi dört saat süresince satın alan talebi doğrultusunda gezici servis olanaklarıyla çalışan şirket alanında uzman, teknik donanım hakkında bilgi sahibi vasıflı elemanlardan oluşan ekipleriyle arçelik beyaz eşya kombi klima servis hizmeti vermekte olup, alan kişi memnuniyetini on planda tutmaktadır. Referans haricinde ki iletişim çalgılarından (sosyal medya, internet vs vs) bulunan klima teknik servisleri itimat problemi ile karşı karşıya kalmaktadır ve müşteriler bu konuda haklıdır. Koşuyolu klima servisi güven konusunu ortadan kaldırmak amacı ile sizlere yüzlerce referans gösterebilir. Bizim için kaybedilen müşteri servet değerindedir ve tüm çalışanlarımız bu mevzu üzerinde titiz bir şekilde durmaktadırlar. Firmamız klima servisi olarak Koşuyolu bölgesi ve çevresine teknik destek hizmeti vermektedir.

Koşuyolu Klima Servisi

Özellikle yazları klima cihazları olmazsa olmaz bir konfor aracıdır. Kalitesiz servisler sizleri bu konfordan yoksun ettikleri gibi yaşam kalitenizi de negatif yönde etkilemektedirler. Koşuyolu klima servisi tüm teknik ekibi ile konforunuz için çalışır. Klima bakımı konularında sorunsuz ve tatminkar hizmet sağlar. Klima montajı konularında Koşuyolu klima servisinden teknik destek talep edebilir satın alan hizmetlerimizden kayıt oluşturabilir tam donanımlı çalgılarımızı ve uzman kadrolarımızı adresinize çağrı edebilirssiniz Klima montajı tamamen dikkate ve tecrübeye dayalı bir teknik mevzudur. Klima montajı yapılırken montaj aparatlarının kaliteli malzemelerden oluşması gerekmekte çıkabilecek problemlerın mutlaka önüne geçilmesi gerekmektedir. Koşuyolu klima montaj servis ekiplerimiz sizlerin önerilerini dikkate alarak hizmet vermektedirler.

Koşuyolu klima montaj servisi sizler için en sağlam montaj yerini belirler ve olumsuzluklar için fikir üretir. Yanlış yapılan montaj klima cihazınızın direkt kullanım alanınıza hava sirkülasyonu yapması durumunda siz değerli ziyaretçilerimizin hasta olmanıza sebep olmaktadır. Koşuyolu klima bayi sizlerden satın almak istedğiniz klima aletinin marka bilgilerini ve alan ölçülerini talep eder. Kapasite çalışmasından sonra klima fiyatlandırmasını yapar. Sizlere sunulan fiyatın uygunluğu teyit edildikten sonrasında ücretsiz keşif için kayıt oluşturulur ve keşif ekiplerimiz adresinize yönlendirilir. Tek merkezden yönetilen Koşuyolu klima bayi tüm Türkiye geneline Arçelik multi klima,

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa