Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Maltepe Daikin Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

https://www.klima-kombiservisi.com

Maltepe Daikin Klima Servisi

 Maltepe Daikin Klima Servisi, Daikin Türk Akademisi’nin yeni eğitim merkezinin açılışı, 25 Haziran Çarşamba günü kurum ve sektör yetkililerinin katılımıyla gerçekleşti. Maltepe Klima Servisi,  Daikin Türkiye Genel Müdürü Hasan Önder Akademi’nin açılışı, vakıftan bu yana başlayan eğitimleri daha kurumsal bir boyuta taşımak için fakat çalıklarını vurguladı. Bu nedenle, Türk Akademisi’nin çatısı altında tüm eğitim etkinliklerini topladık,

Daikin Klima Servisi Maltepe

Maltepe Daikin Klima Servisi
Maltepe Daikin Klima Servisi

 Önder şunları söyledi: “yola çıktığımız gibi, hedefimiz eğitimde farkı tutmaktı ve bunun için Türk Akademisi’nin sloganını ‘eğitim, güç ve değer  olarak belirledik. Geçen yıl bize doğru yolda olduğumuzu ve Daikin Akademisinin tüm Daikin ailesini kucaklayan bir geliştirme platformu olacağını gösterdi. İlk yılımızda Daikin’in kurumsal önceliklerimiz ve stratejimiz doğrultusunda eğitimdeki farkını ortaya koyan çok önemli çalışmalar imzaladık.

Maltepe  Daikin Klima Servisi

  Maltepe  Daikin Klima Servisi, Sonuçlar, Daikin Türk Akademisi’nin eğitim kapsamını daha da genişleterek kendi merkezinde faaliyetlerine devam etmesi gerektiğini gösterdi. Bu şekilde, öğrenme faaliyetlerimizi artırırken, yeni dönem için hedeflerimizi de genişlettik.; “Bireysel gelişim eğitimlerimizin yanı sıra, ilgili tüm platformlarda, mesleki ve teknik eğitimlerimizde ve klima sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak için model olarak daha etkili ve öncü bir rol üstlenmeyi hedefliyoruz “ Bu amaçla Daikin Türk Akademisini Malta’daki yeni hizmet binasına taşıdık.

Daikin Klima Servisi

Bu merkezi, e-koleksiyondan sınıf ve simülasyon eğitimine kadar sektörümüzün ihtiyaç duyduğu tüm faaliyetleri yürütmek üzere yapılandırdık. Kurumsal felsefeye dayanarak, topluma değer ekleme misyonunu ayıran Daikin’in en temel özelliği, insanları her şeyin merkezine sokması ve üzerinde çalışma prensiplerini şekillendirmesidir. Daikin Türkiye Akademisi, sahip olduğu tüm bilgi ve tecrübeyi paylaşmak ve en büyük değerimiz olan insan kaynaklarına yatırım yapmak için çabalarını buna göre hızlandırarak öncelik olarak belirlemiştir.

Klima Servisi

İş süreçlerinde ve kişisel gelişimde fark yaratacak eğitim ve geliştirme programları ile Daikin Türkiye, sektörümüze ve içinde yaşadığımız topluma değer katmaya devam edecektir. Maltepe Daikin klima bakım servisi, İlçedeki mobil aletler ve tüm ilçeler uzman ekiplerimiz tarafından hemen servis hizmeti vermektedir. Periyodik klima bakımının bir gereklilik yerine bir gereklilik olduğunu unutmamalıyız. Klimanın sürekli çalışan bir makineye sahip olması nedeniyle yıllık bakım yapmak zorundayız. Bu şekilde, hem verimli çalışmaya hem de cihazımızın ömrünü uzatmaya katkıda bulunacağız. Bir klima sahipseniz, ne olursa olsun büyük bir klima tamir servisi gerekir.

Maltepe Daikin Klima Servisi

Sonuç olarak, bir makine montajı, yanlış kullanım ve periyodik bakımdan oluşan bu klima sistemi, onarım veya değiştirme parçalarına ihtiyaç duyulmasının bir sonucu olarak zamanında yapılmamaktadır. Ancak bu, aracınızın bittiği anlamına gelmez. Bu gibi durumlarda, uzman teknik hizmetlere ihtiyaç vardır. Maltepe Daikin Klima Servisi haftanın her günü mobil servis ekiplerimiz tarafından sunulmaktadır. Sağladığımız tüm onarım hizmetleri şirketin garantisi altında sağlanır ve kayıtlıdır.

Maltepe Daikin Klima Servisi
Maltepe Daikin Klima Servisi

Maltepe Daikin Klima Servisi

Maltepe Daikin klima montaj hizmeti, mühendis ve teknisyen ekibimizin taleplerine göre proje uyum raporuna göre uzman kurulum ekiplerimiz tarafından yürütülmektedir. Klima Montajı, bir klimanın verimliliği açısından en önemli adımdır. Bunun nedeni mühendislik bilgisi gerektirmesidir. Projeye uyum çok önemlidir. Aksi takdirde klimanızı yıpranacaktır ve istenen sonucu almanızı önleyecektir.

Maltepe Daikin Klima Servisi

Hiç olmadığı yerde arızaya neden olabilir. Bu nedenle klima, kurulumunuzdan bağımsız olarak uzman bir teknik servis tarafından yapılmalıdır. Maltepe Daikin Klima Servisi, haftanın her günü kurumsal firma garantisi ile sizlere hizmet verebilir. Benzer şekilde, tüm elektronik cihazlar periyodik bakım gerektirir. Mevsime kıyasla, klimaya doldurulacak gazın basıncı doğrudan cihazın performansını etkiler. Yılda en az 2 kez klima gazı kontrol edilir ve gaz dolum işlemi mevsime göre yapılmalıdır.


ŞİRKET ADI: MALTEPE DAİKİN KLİM SİSTMLERİ İNŞA ANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Cevizli, Orhan Gazi Caddesi, Maltepe/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerin de bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Maltepe Baymak Klima Servisi,
 • Maltepe Panasonic Klima Servisi,
 • Maltepe Arçelik Klima Servisi,
 • Maltepe Vestel Klima Servisi,
 • Maltepe Ferroli Klima Servisi,
 • Maltepe Daikin Klima Servisi,
 • Maltepe Airfel Klima Servisi,
 • Maltepe Demir Döküm Klima Servisi,
 • Maltepe Alarko Klima Servisi,
 • Maltepe Toshiba Klima Servisi,
 • Maltepe Samsung Klima Servisi,
 • Maltepe Carrier Klima Servisi,
 • Maltepe Protherm Klima Servisi,
 • Maltepe Auer Klima Servisi,
 • Maltepe LG Klima Servisi,
 • Maltepe Buderus Klima Servisi,
 • Maltepe Midea Klima Servisi,
 • Maltepe Siemens Klima Servisi,
 • Maltepe Mitsubishi Klima Servisi,
 • Maltepe Bosch Klima Servisi,
 • Maltepe Beko Klima Servisi,
 • Maltepe General Klima Servisi,
 • Maltepe Sharp Klima Servisi,
 • Maltepe Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa