Klima Servisi Atakent

0
22
https://www.klima-kombiservisi.com

Klima Servisi Atakent, İstanbul’un Ümraniye ilçesindeki mahallelerden biridir. Çakmak mahallesinin batısında  çıkışının doğusunda yer almaktadır. Atakent Klima Servisi, Güneyde küçüksu, kuzeyde Mustafa Kemal ve Esatpaşa bulunmaktadır. Anadolu yakasının en önemli yerlerinden biri olan Atakent’te bulunan iş merkezlerine, evlere, binalara, alışveriş merkezlerine, spor salonlarına, okullara 20.000’den fazla nüfusa sahip klima uygulamaları sunuyoruz.

Klima Servisi Atakent

https://www.klima-kombiservisi.comKlima Servisi AtakentBir şehirde yaz geçirmek kolay değildir. Özellikle klima arızalı veya işe yaramazsa. Atakan Klima Servisi bu şekilde sorunları önlemek için, kalite ve kişi memnuniyeti odaklı hizmet saat başı sizinle beraberdir. Yapmanız gereken tek şey bildirime bizim numarasından geçmesi ve adresinizi belirtmektir. Daha sonra servis ekiplerimiz tamirlerinizi mümkün olan en kısa sürede yapacaktır. Atakent klimalar, arızalı klimalar ile dayanılmaz yaz geceleri yaşamanızı engeller.

Atakent Klima Servisi

 Atakent Klima Servisi, arıza onarımı dışında, klimalarınızın yıllık bakımını yaparak, arıza olaylarını önleyebilir. Klima Servisi, arıza onarımında sağlanan yüksek kaliteli desteğe kıyasla makul fiyatlarla onarım ve bakım desteği sağlar.Atakent Klima Servisi, klima sahibi olarak sahip olabileceğiniz tüm hizmet ihtiyaçlarına hizmet vermektedir. Satın alma, profesyonellik ve garanti gibi hizmet standardını artıran özellikler bizim için daha uygundur.

Atakent Klima Bakımı

Hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimiz genellikle bizden memnundur ve bizi arkadaşlarımıza ve çevrelere önermektedir. Onarım, bakım ve montaj gibi hizmetler kalite gerektirir ve uzman eller onlardan memnun olmadıkça sorunlar sürekli olarak tekrarlanır. Özellikle, yaz aylarında hava ısınmak için fırsat var ve yeterli beceri ve teknisyenler bilgi yok ve kim karşılığında bir tornavida tutmak için biliyorum insanlar.

Atakent Klima Montajı

Klimalarınızın yıllık bakımını yapıyoruz ve antibakteriyel ilaçlarla dezenfekte ediyoruz ve klimanın bakır boruları, elektrik kablosu bağlantıları, sensör – fan – kompresör durumu, soğutucu gaz seviyelerini izleyip gözden geçiriyoruz. Klimanızın gaz sızıntısı varsa ve gaz seviyesi düşükse, R22, R410a, R4707C gibi gazları doldururuz veya tamamlarız.

Klima Servisi

Klima Servisi olarak faaliyetlerimizden sonra, bir sonraki tedavi sürecine kadar klimanın keyfini rahat bir şekilde çıkarabilirsiniz.Klimalar düzgün çalışması için zincir halkaları gibi bazı ekipman ile uyum içinde birlikte çalışmak gerekir. Zincirdeki kırık bir parça, tüm sistemin çökmesine ve durmasına neden olabilir. Örneğin, iç ortam sensörü klimanın en ucuz ama kirli kısımlarında arızalanırsa, dış ünitenin başarısız olmasına ve klimanın soğutulmasına neden olabilir, cihazın yeni model klimalarda arızalanmasına neden olabilir ve sensör değişene kadar cihazın başarısız olmasına neden olabilir. Bu çok basit bir başarısızlık ve düşük harcamadır.

Atakent Klima Tamiri

Ayrıca bir kompresör arızası veya size ve pahalı bir sürü olabilir en büyük klima arızası yanma vardır.Bu bölgenin yükselen rant değerleri göz önüne alındığında, villa tipi evlerin çoğunluğunda bulunduğu bu bölgelerde Kombi ve klima altyapı sistemlerinin sürekli hatalı olduğunu söyleyebiliriz. Bunun nedeni, binaların eski tarzda ayrılması gerçeğidir. Yeni inşa edilmiş villa tipi evlerde bu sorunlar daha fazla bakım fakatlı çözülebilir. Atakan Klima Servisi olarak, bu hizmetleri tam donanımlı hale getirmek için çok çalışıyoruz. Değerli üyelerimizin bizi güvenilir ve samimi bir hizmet olarak tercih etmesinin sebebini anlamaya çalışıyoruz.Bu bölgelerdeki müstakil evlerin yanı sıra canpark Alışveriş Merkezi ve Dönerci Celal Master da yer almaktadır. Zigana düğün salonu, Salon Wals ve atakent doğa Koleji de dahildir. Bu bölgelerin klimalarının yaz aylarında bozulacağı gerçeğinden dolayı Atakent klima servisi her zaman bu şirketlerin tarafındadır ve siz değerli müşterilerimize dikkat ediyorsunuz. Bu sıcak aylarda, klima dikkatsizliğinin neden olduğu en küçük problemlerde bir sinüs dalgası olarak acı çekiyoruz ve işlerimizde kesintiye uğradık. Bu nedenle, özellikle Atakent Klima Servisi adı altında klima bakımı yapmanız ve orijinal yedek parçaları kullanmanız önerilir. Atakan Klima Servisi olarak, siz değerli müşterilerimizin sağlığı için klima bakımınızın düzenli ve zamanında yapılmasını öneriyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here