Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Aydınlar Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Sultanbeyli Mitsubishi Klima Servisi

Aydınlar Klima Servisi

Aydınlar Klima Servisi, Klimanız işe yaramazsa veya yeterli verimlilik elde edemezseniz, bizi arayarak servis tesislerini hemen kullanabilirsiniz. Aydınlar Klima Servisi, Uzman ve güler yüzlü ekiplerimiz klima servis kayıtlarınızı oluşturduk ve daha sonra adresinize hızlı bir şekilde vardık ve klima servis gereksiniminizi düzelttik. Uzman servis ekibimiz en doğru klimayı yapar ve

Aydınlar Klima Servisi
Aydınlar Klima Servisi

Klima Servisi Aydınlar

Onarımı ve arızalanması durumunda, servis ekiplerimiz önceden sağladığınız teknik bilgilerle servis alanına hazırlar ve taşınır. Yani sağladığınız bilgiler bizim için önemlidir. Klima durumunuz hakkında en doğru bilgileri paylaşarak. Klima servisimiz 7/24 sizi bekliyor ve sizin için çözümler üretiyor, tüm ilçelerinde  hava taşıma hizmeti olarak merkezi hizmet anlayışı ve günün herhangi bir saatinde ulaşabileceğiniz sayılarla çalışmaktadır. Klima uzman kadrosu ile mümkün olan en kısa sürede sorunları çözebilir.

Aydınlar Klima Servisi

 Aydınlar Klima Servisi Klima arızaları, bu sorunların başında insanoğlunun başına gelebilecek bir sorundur klima su sızıntısı. Su klimadan gelirse, önce klimanın iç üniteden veya dış üniteden gelip gelmediğini kontrol edin. Su dışarıdan gelirse bu normaldir. İç ünitedeki nem gider yardımı ile aktarılır. Dış ünitenin montajı düzgün yapılmazsa, su akışı normaldir. Bu durumda, teknik servise danışılmalıdır. Bununla birlikte, klimanın iç ünitesinde bir su akışı varsa, bu durum düz bir pozisyon değildir.

Klima Servisi

Tabii ki, hizmet kısa sürede bu sorunu çözecek ve herhangi bir sorun olmadan klima kullanmaya devam etmek mümkün olacak. Klima sistemlerinde bir diğer sorun klima gazı problemiydi. Klima gazı sorunu çok yaygındır. Bu sorun, klimanın düzensiz çalışmasıdır. Klima hakkında bilmeniz gereken bir diğer önemli şey klima BTU nedir? ” sorusu. BTU klimalarda İngiliz Türk İngiliz termal birimi kısaltmasıdır. Klima alırken dikkate alınması gereken bir özelliktir. Bu ünitenin hesaplanmasının bir sonucu olarak, satın alınan klimanın klima kapasitesini hesaplama fırsatına sahip olacaksınız ve daha sağlıklı bir klimaya sahip olacaksınız.

Aydınlar Klima Bakımı

Amacımız bu anlamda sorunsuz bir destek sağlamak, bu anlamda, bakım ve onarım tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için benzer bir şekilde, yanı sıra gerektiği gibi orijinal parçaların değiştirilmesi. Klima servisimiz garantimiz altındadır. Bu nedenle, bizden aldığınız her hizmet belirli koşullar altında garanti edilir. Bugüne kadar firmamıza hizmet eden birçok kurum ve kuruluş var, bu nedenle burada tercih edilmemizin en büyük nedeni ekonomik ve kalıcı olmamızdır.

Aydınlar Klima Montajı

Biz her zaman bize güven çerçevesinde tam bir şekilde işimizi gerçekleştirmek için tercih. Bizim için önemlidir ve klimalarınız ilk gün performanslarıyla size hizmet etmenizi sağlar. Bu nedenle, özellikle bakım süreleri asla bozulmamalıdır. Zamanında yapılmayan bir bakım işlemi, klimanızın ömrünü kısaltacak ve toz birikimi sağlığınızı da tehlikeye atacaktır. Şimdiye kadar yaptığımız her bakım sürecinde uzun vadeli bir çalışma yapmayı tercih ediyoruz ve bu nedenle gelecekteki bakım süresi hakkında ayrıntılı bilgi sunuyoruz.

Aydınlar Klima Servisi
Aydınlar Klima Servisi

Aydınlar Klima Servisi

Bakım sırasında değiştirilmesi gereken klimanın bir parçanız varsa, görevi ve neden değiştirilmesi gerektiğini size bildiririz. Biz klima söz konusu olduğunda, insanların amacı onların konforunu artırmak olduğunu biliyoruz. Ne kadar fazla konfor kazanırsanız, psikolojik olarak daha güçlü hissedeceksiniz. İstanbul Anadolu yakasında servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz .

Aydınlar Klima Tamiri

İstanbul’un tüm ilçelerine , ilçelerine ve mahallelerine, özellikle de  semtlerine 7/24 hizmet veriyoruz. Hizmetimiz geniş bir hizmet ağı ve anında hizmet ile  her bölgesine gönderilir.  7/24 teknik servis hizmeti verdiği için profesyonel bir ekip olması durumunda değerli müşterilerimize hizmet veren yıllardır klima alanında klimalar ilgili bir sorununuz varsa.

Aydınlar Klima Servisi

Uzman ekibimiz Eşyanızda problemleriyle anında size anında Klima hizmeti gönderebilir ve sorunlarınızı çözebilir. Kalite ve uygun fiyatın birleştirildiği güler yüzlü , hızlı  hizmeti için bizi arayın.  geniş yedek parça stoku ile, yüksek kalitede ve makul fiyatlarla  marka ürünlerinizin yerinde onarım yapıyoruz. Uzman ekibimiz,  Çekmeköy klima servisi tarafından tamir edildiğinde veya yerinde değiştirildiğinde 1 yıl garanti vermektedir.  teknik servisimiz alıcı tarafından talep edilirse, teknik servis eve veya eşe giderse 40 TL’lik bir servis ücreti talep ediyoruz.


ŞİRKET ADI: AYDINLAR KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Aydınlar, Çekmeköy/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerin de bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Aydınlar Baymak Klima Servisi,
 • Aydınlar Panasonic Klima Servisi,
 • Aydınlar Arçelik Klima Servisi,
 • Aydınlar Vestel Klima Servisi,
 • Aydınlar Ferroli Klima Servisi,
 • Aydınlar Daikin Klima Servisi,
 • Aydınlar Airfel Klima Servisi,
 • Aydınlar Demir Döküm Klima Servisi,
 • Aydınlar Alarko Klima Servisi,
 • Aydınlar Toshiba Klima Servisi,
 • Aydınlar Samsung Klima Servisi,
 • Aydınlar Carrier Klima Servisi,
 • Aydınlar Protherm Klima Servisi,
 • Aydınlar Auer Klima Servisi,
 • Aydınlar LG Klima Servisi,
 • Aydınlar Buderus Klima Servisi,
 • Aydınlar Midea Klima Servisi,
 • Aydınlar Siemens Klima Servisi,
 • Aydınlar Mitsubishi Klima Servisi,
 • Aydınlar Bosch Klima Servisi,
 • Aydınlar Beko Klima Servisi,
 • Aydınlar General Klima Servisi,
 • Aydınlar Sharp Klima Servisi,
 • Aydınlar Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa