Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Barbaros Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

https://www.klima-kombiservisi.com

Barbaros Klima Servisi

Barbaros Klima Servisi, Klimanız işe yaramazsa veya yeterli verimlilik elde edemezseniz, bizi arayarak servis tesislerini hemen kullanabilirsiniz.  Barbaros Klima Servisi, Uzman ve güler yüzlü ekiplerimiz klima servis kayıtlarınızı oluşturduk ve daha sonra adresinize hızlı bir şekilde vardık ve klima servis gereksiniminizi düzelttik. Uzman servis ekibimiz en doğru klimayı yapar ve servis hizmetini tamamlar.

Barbaros Klima Servisi
Barbaros Klima Servisi

Klima Servisi Barbaros

Klima Servisi Barbaros, onarımı ve arızalanması durumunda, servis ekiplerimiz önceden sağladığınız teknik bilgilerle servis alanına hazırlar ve taşınır. Yani sağladığınız bilgiler bizim için önemlidir. Klima durumunuz hakkında en doğru bilgileri paylaşarak. Ataşehir Klima servisimiz 7/24 sizi bekliyor ve sizin için çözümler üretiyor. montaj servisi,  tüm ilçelerinde  hava taşıma hizmeti olarak merkezi hizmet anlayışı ve günün herhangi bir saatinde ulaşabileceğiniz sayılarla çalışmaktadır. Klima uzman kadrosu ile mümkün olan en kısa sürede sorunları çözebilir.

Barbaros Klima Servisi

Barbaros Klima Servisi, Tüketicilere farkındalık katan ekibimizin başarılı vizyonuna dayanarak, cihazdaki performans aynı kalitede verim ve enerji tasarrufu sağlar. Klima arızaları, bu sorunların başında insanoğlunun başına gelebilecek bir sorundur klima su sızıntısı. Su klimadan gelirse, önce klimanın iç üniteden veya dış üniteden gelip gelmediğini kontrol edin. Su dışarıdan gelirse bu normaldir. İç ünitedeki nem gider yardımı ile aktarılır. Dış ünitenin montajı düzgün yapılmazsa, su akışı normaldir. Bu durumda, teknik servise danışılmalıdır. Bununla birlikte, klimanın iç ünitesinde bir su akışı varsa, bu durum düz bir pozisyon değildir.

Klima Servisi

Klima sistemlerinde bir diğer sorun klima gazı problemiydi. Klima gazı sorunu çok yaygındır. Bu sorun, klimanın düzensiz çalışmasıdır. Klima hakkında bilmeniz gereken bir diğer önemli şey klima BTU nedir? ” sorusu. BTU klimalarda İngiliz Türk İngiliz termal birimi kısaltmasıdır. Klima alırken dikkate alınması gereken bir özelliktir. Bu ünitenin hesaplanmasının bir sonucu olarak, satın alınan klimanın klima kapasitesini hesaplama fırsatına sahip olacaksınız ve daha sağlıklı bir klimaya sahip olacaksınız.

Barbaros Klima Bakımı

Amacımız bu anlamda sorunsuz bir destek sağlamak, bu anlamda, bakım ve onarım tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için benzer bir şekilde, yanı sıra gerektiği gibi orijinal parçaların değiştirilmesi. Klima servisimiz garantimiz altındadır. Bu nedenle, bizden aldığınız her hizmet belirli koşullar altında garanti edilir. Bugüne kadar firmamıza hizmet eden birçok kurum ve kuruluş var, bu nedenle burada tercih edilmemizin en büyük nedeni ekonomik ve kalıcı olmamızdır.

Barbaros Klima Montajı

Her bakım sürecinde uzun vadeli bir çalışma yapmayı tercih ediyoruz ve bu nedenle gelecekteki bakım süresi hakkında ayrıntılı bilgi sunuyoruz. Bakım sırasında değiştirilmesi gereken klimanın bir parçanız varsa, görevi ve neden değiştirilmesi gerektiğini size bildiririz. Biz klima söz konusu olduğunda, insanların amacı onların konforunu artırmak olduğunu biliyoruz. Ne kadar fazla konfor kazanırsanız, psikolojik olarak daha güçlü hissedeceksiniz. İstanbul Anadolu yakasında servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Barbaros Klima Servisi
Barbaros Klima Servisi

Barbaros Klima Tamiri

7/24 teknik servis hizmeti verdiği için profesyonel bir ekip olması durumunda değerli müşterilerimize hizmet veren yıllardır klima alanında klimalar ilgili bir sorununuz varsa. Uzman ekibimiz Eşyanızda problemleriyle anında size anında Klima hizmeti gönderebilir ve sorunlarınızı çözebilir. Kalite ve uygun fiyatın birleştirildiği güler yüzlü , hızlı  hizmeti için bizi arayın.

Barbaros Klima Servisi

Geniş yedek parça stoğu ile, yüksek kalitede ve makul fiyatlarla Siemens marka ürünlerinizin yerinde onarım yapıyoruz. Uzman ekibimiz,  Siemens servisi tarafından tamir edildiğinde veya yerinde değiştirildiğinde 1 yıl garanti vermektedir.  teknik servisimiz alıcı tarafından talep edilirse, teknik servis eve veya eşe giderse 40 TL’lik bir servis ücreti talep ediyoruz.


ŞİRKET ADI: BARBAROS KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Barbaros, Ataşehir/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerin de bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Barbaro Baymak Klima Servisi,
 • Barbaro Panasonic Klima Servisi,
 • Barbaro Arçelik Klima Servisi,
 • Barbaro Vestel Klima Servisi,
 • Barbaro Ferroli Klima Servisi,
 • Barbaro Daikin Klima Servisi,
 • Barbaro Airfel Klima Servisi,
 • Barbaro Demir Döküm Klima Servisi,
 • Barbaro Alarko Klima Servisi,
 • Barbaro Toshiba Klima Servisi,
 • Barbaro Samsung Klima Servisi,
 • Barbaro Carrier Klima Servisi,
 • Barbaro Protherm Klima Servisi,
 • Barbaro Auer Klima Servisi,
 • Barbaro LG Klima Servisi,
 • Barbaro Buderus Klima Servisi,
 • Barbaro Midea Klima Servisi,
 • Barbaro Siemens Klima Servisi,
 • Barbaro Mitsubishi Klima Servisi,
 • Barbaro Bosch Klima Servisi,
 • Barbaro Beko Klima Servisi,
 • Barbaro General Klima Servisi,
 • Barbaro Sharp Klima Servisi,
 • Barbaro Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa