Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Dudullu Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Tuzla Bosch Klima Servisi

Dudullu Klima Servisi

Dudullu Klima Servisi, Sektördeki boşlukları yakından takip ederek, en iyi hizmeti sunmanın doğru gururuyla her geçen gün daha fazla yaşayan Firmamız, uzman ekibini size güvenerek genişletmiştir. Dudullu Klima Servisi, Kendi özel klima bakımıyla Dudullu klima servisi, sürekli müşteri memnuniyeti sayesinde 7/24 uzman kadrosuyla çalışmaktadır.

Dudullu Klima Servisi
Dudullu Klima Servisi

Klima Servisi Dudullu

Klima Servisi Dudullu, Anadolu tarafında bulunan ofisleri ve mobil aletleri ile, her zaman siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakın olacaktır. Ümraniye Klima Servisi sizin adınıza marka ve modelde mutlaka karar vermezken dört ana tip vardır. Anadolu yakasında bulunan ofisleri ve mobil aletleri ile siz değerli müşterilerimize her zaman bir telefon görüşmesi kadar yakın olacaksınız.

Dudullu Klima Servisi

 Dudullu Klima Servisi, marka ve model ne olursa olsun iş yapmaya özen göstermez, sizin adınıza karar vermez.  Yaz sıcağında yıkan bir klima ile, günleriniz ve geceleriniz kabuslara dönüşmez! klimalarıyla klimalarınızı koruyun, klimalarınızın düzenli ve uzun ömürlü maksimum performans ve minimum enerji tüketimi ile çalışmasını sağlayın. Bir klimanın bakımı düşük bir performansla çalışır, enerji tüketimi maksimum seviyede artar, bu da eviniz ve işyerleriniz için büyük bir garanti oluşturur. Bu nedenle, ekonomik faydalar elde edersiniz ve uzun vadede klimanızdan yüksek verim elde edersiniz.

Dudullu Klima Bakımı

Klima Hava neden bu kadar önemli? Yaz kuru sıcağında ve kışın donma soğuğunda çalışmak ne kadar zor, klimayı korumak önemlidir. Klima bakımına gelen Servis ekiplerinin ve şirketlerin bozulmasından sonra gelen klima hizmetinin her zaman daha agresif olduğunu lütfen unutmayın. Teknik servis, yıkımın beklenen gerçekleşmesini beklemiyor. 7/24 hizmet ile iş yapmaya çalışmak için aldatma, geçmişi gömüyoruz.

Dudullu Klima Montajı

Kullanıcıların 6/12 hizmeti sunarak beklemelerini engelliyoruz. Klima endüstrisinin sorunsuz hizmet sağladığını bildiğimiz klima ve kombi cihazların tüm çalışmalarını yaptığımızı söyleyemeyiz. Bir şey yapanların hiçbir şey yapamayacağı gerçeğini yakından takip ediyoruz. Dudullu Klima Servisi, bölgede sürekli olarak mevcut olan ve tüm klima yedek parçalarına sahip teknik servis araçları ile sizi çok hızlı bir şekilde desteklemeye devam etmektedir.

Klima Servisi

Tüm araçlarımız iki veya üç kişiden oluşan teknik personel ile donatılmıştır. Klima bakım konularında onarılması ve bakımı gereken cihazlar, uzman personelimiz tarafından arızanın teşhisine her şeyden önce müdahale etmektedir. Arıza teşhisi konmayan klima ve kombi kazanı başlatılmaz. Her teknik hizmette olduğu gibi, firmamızda deneme yanılma yöntemleri ile çalışmak mümkündür. Bazı klima cihazları, bir arıza kodundan çok sayıda arızanın geri alındığı deneme yanılma yöntemiyle bulunabilir. Bir montaj şirketi her konuda bilgi yanı sıra deneyime sahip olmalıdır.

Dudullu Klima Servisi
Dudullu Klima Servisi

Dudullu Klima Tamiri

Tek bir klimanın kurulumu bilmesi gerekli değildir. Klima altyapının hazırlanmasında gerekli beceri ve tekniklere sahip olmalıdır. Dudullu klima montaj şirketi, Firmamız İstanbul genelinde klima altyapısının hazırlanmasına benzer şekilde birçok hizmet vermektedir. Firmamız klima sökme veya Yer Değiştirme için bütçenize katkıda bulunmak için ulaşım maliyetlerini ücret ödemez. Bu işlem yalnızca aynı mahallede sağlanan hizmetler için geçerlidir. Bölgede değişiklik olması durumunda klimalarda ulaşım ücreti talep edilmektedir. Klima satın alırken dikkate alınması gereken bazı şeyler vardır.

Dudullu Klima Servisi

Bu konular, alınan klimanın çalışması için daha verimli ve etkilidir. Bu konular hakkında konuşursak, satış şirketi klima bu konuda uzman teknisyenler tarafından yardım edilmelidir seçmeden önce, satış öncesi ve sonrası emin olmalıdır, klima oda kapasitesi oda ısıtma veya soğutma hacminden daha büyüktür odanın büyüklüğüne göre aşırı klima sağlamak için, örneğin tercih edilmelidir oda tipi klima iken oda hacmi küçük ve split Klima tercih edilmelidir zaman son derece büyük alanlar için klima seçimi tercih edilir. dikkate alınacak diğer özellikler aşağıdaki gibidir.

Dudullu Klima Servisi

Eğer ısıtma alanında iyi bir klima istiyorsanız, klimalar tercih edilmelidir invertör nem klimalar tercih edilmelidir veren sağlıklı bir şekilde sağlamak için hava değişikliği tabi tutulur bir ortama sahip, örneğin, klima donanımı oldukça önemli filtre, hava ve toz çekmek ve klimalar olmadan kir içermeyen tercih edilmelidir. Klimaların özelliklerine göre, bu şekilde klimaların spesifikasyonların da belirttiğimiz gibi, klimaların özelliklerine göre, klimaların ortalama fiyatına göre 1000 liraya kadar değişir ve mülkün artması da artacaktır. Klima da farkında olmak ve bilmek ihtiyacı dışında, klima yüklemek yerde önemlidir.


ŞİRKET ADI: DUDULLU KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Dudullu/Ümraniye/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerin de bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Dudullu Baymak Klima Servisi,
 • Dudullu Panasonic Klima Servisi,
 • Dudullu Arçelik Klima Servisi,
 • Dudullu Vestel Klima Servisi,
 • Dudullu Ferroli Klima Servisi,
 • Dudullu Daikin Klima Servisi,
 • Dudullu Airfel Klima Servisi,
 • Dudullu Demir Döküm Klima Servisi,
 • Dudullu Alarko Klima Servisi,
 • Dudullu Toshiba Klima Servisi,
 • Dudullu Samsung Klima Servisi,
 • Dudullu Carrier Klima Servisi,
 • Dudullu Protherm Klima Servisi,
 • Dudullu Auer Klima Servisi,
 • Dudullu LG Klima Servisi,
 • Dudullu Buderus Klima Servisi,
 • Dudullu Midea Klima Servisi,
 • Dudullu Siemens Klima Servisi,
 • Dudullu Mitsubishi Klima Servisi,
 • Dudullu Bosch Klima Servisi,
 • Dudullu Beko Klima Servisi,
 • Dudullu General Klima Servisi,
 • Dudullu Sharp Klima Servisi,
 • Dudullu Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa