Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Ferhatpaşa Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Ferhatpaşa Klima Servisi

Ferhatpaşa Klima Servisi

Ferhatpaşa Klima servisi, İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan Ataşehir’in 17 ilçesinden biri olan Ferhatpaşa, bölgenin 20.000’den fazla nüfusa sahip büyüyen merkezlerinden biridir. Ferhatpaşa Klima Servisi, Kayışdağı, Mimar Sinan ve Yeni Çamlıca batıda, doğuda Eyüpsultan, güneyde Büyükbakkalköy, kuzeyde Yeni sanayi vardır. Biz de bir ev aile olarak iş merkezleri ve evler, bankalar ve okullar hizmet vermektedir.

Ferhatpaşa Klima Servisi
Ferhatpaşa Klima Servisi

Klima Servisi Ferhatpaşa

 Klima Servisi, klima bakım servisi, Ferhat Paşa klima montaj hizmeti, sökme, montaj, arıza tespiti ve satış hizmeti aramanızdaki ön plana çıkar ve sonuçlandırmak için en iyi fiyatı sağlar. Firmamız 2009 yılından bu yana aktif olmasına rağmen, alanında uzman ve eğitimli ekibimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hizmetimiz müşteri memnuniyetine odaklanmıştır.

Ferhatpaşa Klima Servisi

Ferhatpaşa Klima Servisi, Siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli ve en ekonomik çözümleri üretiyoruz. Hizmetimizi istediğiniz zaman arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz…birçok şirket klima hizmetleri sağladığını iddia ediyor. Bununla birlikte, yüksek ücret talep eden şirketler, tekrarlanan klima arızalarına neden olur ve satın alımdan memnun olsalar da, insanların büyük mali kayıplara maruz kaldıkları bir kısır döngüde sıkışmasına neden olan çok uzak bir çalışma felsefesine sahiptir.

Ferhatpaşa Klima Servisi Bakımı

Klima cihazları, iç ve dış ortamdaki farklı hava koşullarına maruz kalan cihazlardır. Klimaların ısı transfer yüzeylerinin kirlenmesi ve tahrip edilmesi, klimanın performansında bir azalmaya neden olur. Buna ek olarak, klima içindeki soğutucunun çalışma basıncı mevsimlere göre ayarlanmalıdır. Bu nedenle, son aşamada yılda iki kez klima cihazlarının bakımı önemlidir.

Ferhatpaşa Klima Servisi Tamiri

Periyodik bakım gerektirmeyen klimalarda; klima arızaları, bu sorunların başında birçok kişiye ne kadar Hava Koşul suyunun geldiği bir sorundur. Su klimadan gelirse, önce klimanın iç üniteden veya dış üniteden gelip gelmediğini kontrol edin. Su dışarıdan gelirse bu normaldir. İç ünitedeki nem gider yardımı ile aktarılır.

Klima Servisi

Dış ünitenin montajı düzgün yapılmazsa, su akışı normaldir. Bu durumda, teknik servise danışılmalıdır. Bununla birlikte, klimanın iç ünitesinde bir su akışı varsa, bu normal bir pozisyon değildir. Bu durumda,

Klima yetkililer tarafından denetlenmeli ve denetlenmelidir. Tabii ki, hizmet kısa sürede bu sorunu çözecek ve herhangi bir sorun olmadan klima kullanmaya devam etmek mümkün olacak. Klima sistemlerinde başka bir sorun klima gazı sorunu olmuştur. Klima gazı sorunu çok yaygın bir sorundur. Bu sorun, klimanın düzensiz çalışmasıdır. Klima hakkında bilmeniz gereken bir diğer önemli şey klima BTU nedir. BTU klimalarda İngiliz Türk İngiliz termal birimi kısaltmasıdır. Klima alırken dikkate alınması gereken bir özelliktir.

Ferhatpaşa Klima Arıza Servisi

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Ferhatpaşa Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Ferhatpaşa Klima Servisi
Ferhatpaşa Klima Servisi

Ferhatpaşa Klima Servisi

Ferhatpaşa klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Ferhatpaşa Klima Bakımı Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Ferhatpaşa klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Ferhatpaşa klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.


ŞİRKET ADI: FERHATPAŞA KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Ataşehir Ferhat Paşa 34888 Ataşehir/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTES-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Bir cevap yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın