Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Fındıklı Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Kadıköy Toshiba Klima Servisi

Fındıklı Klima Servisi

Fındıklı Klima Servisi, bakım servisi,  montaj hizmeti. Fındıklı Klima Servisi, klimalar için arama, klimaların tüm marka ve modellerinde haftada 7 gün teknik servis sunuyoruz. 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız, Maltepe Servisi, klima bakım servisi, klima montaj servisi klima servisi , Firmamız olarak bölgede hizmet veren siz değerli tüketicilerimize iyi hizmet vermek bizim işimiz.

Fındıklı Klima Servisi
Fındıklı Klima Servisi

Klima Servisi Fındıklı

 Klima hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaya devam etmektedir. Firmamız Tuzla klima Yetkili Servis ve Tuzla buzlanma klima satış, destek ile ilgili tüm taleplerinizde size hızlı çözümler ve hızlı keşif sunmaya devam etmektedir. Maltepe Klima Servisi, kurumsal ve bireysel müşterilerinden tam not almayı başardı.

Fındıklı Klima Servis

 Fındıklı Klima Servis, 2009 yılından itibaren sektörde donanımlı araçlar ve klima montaj hizmeti aramanızda cazip fiyat garantisi ile hızlı servis ağımızdan yararlanabilirsiniz. Klima arızaları, bu sorunların başında birçok kişiye ne kadar klima suyunun geldiği bir sorundur. Su klimadan gelirse, önce klimanın iç üniteden veya dış üniteden gelip gelmediğini kontrol edin. Su dışarıdan gelirse bu normaldir.

Fındıklı Klima Servisi

İç ünitedeki nem gider yardımı ile aktarılır. Dış ünitenin montajı düzgün yapılmazsa, su akışı normaldir. Bu durumda, teknik servise danışılmalıdır. Bununla birlikte, klimanın iç ünitesinde bir su akışı varsa, bu düzgün bir durum değildir. Bu durumda, klima yetkililer tarafından kontrol edilmeli ve kontrol edilmelidir.

Fındıklı Klima Montajı Servisi

Tabii ki, hizmet bu sorunu kısa sürede çözecek ve klimanızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz. Klima sistemleri ile ilgili bir başka sorun klima gazı sorunu olmuştur. Klima gazı sorunu çok yaygındır. Bu sorun, klimanın düzensiz çalışmasıdır. Klima hakkında bilmeniz gereken bir diğer önemli şey klima BTU nedir. BTU klimalarda İngiliz Türk İngiliz termal birimi kısaltmasıdır.

Klima Servisi

Klima alırken dikkate alınması gereken bir özelliktir. Bu ünitenin hesaplanmasının bir sonucu olarak, satın alınan klimanın klima kapasitesini hesaplama fırsatına sahip olacaksınız ve daha sağlıklı bir klimaya sahip olacaksınız. Evinizin veya ofisinizin ısıtılması veya soğutulması ihtiyacını hesaplamak için kullanılır. Klima hizmeti olarak İstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm mahallelere ve mahallelere hizmet veriyoruz.

Fındıklı Klima Tamiri Servisi

Uzman ve samimi ekiplerimiz klima servis kayıtlarınızı oluşturduk ve klima servis ihtiyaçlarınızı karşılamak için adresinize hızlı bir şekilde ulaştık. Uzman servis ekibimiz en doğru klimayı yapar ve servis hizmetini tamamlar. Klima onarımı ve arızalanması durumunda, servis ekiplerimiz önceden sağladığınız teknik bilgilerle servis alanına hazırlar ve taşınır.

Fındıklı Klima Servisi
Fındıklı Klima Servisi

Fındıklı Klima Bakımı Servis 

Yani sağladığınız bilgiler bizim için önemlidir. Klima durumunuz hakkında en doğru ayrıntıları paylaşarak klima servis kaydı oluşturun. Klima servisimiz 7/24 sizi bekliyor ve sizin için çözümler üretiyor. Klima tamirinde uzman olan personelimiz, onarım sürecini adresinizde gerçekleştirecektir. Adresteki onarım oranı yaklaşık %90’dır. Bu nedenle, klima tamir şartına uygun olarak hizmet kaydı oluştururken verdiğiniz bilgiler bizim için önemlidir.

Fındıklı Klima Servis

Yapılan tüm onarımlar 1 yıl garantilidir. Onlarca klima markasına ait klima modellerine teknik hizmet veriyoruz ve klima tamir servisi sağlıyoruz. Yaz sıcağında yıkan bir klima ile günleriniz ve geceleriniz kabuslara dönüşmez! Klimalarınızın düzenli ve uzun ömürlü maksimum performans ve minimum enerji tüketimi ile çalışmasını sağlayın.

Fındıklı Klima Servis

Bir klimanın bakımı düşük bir performansla çalışır, enerji tüketimi maksimum seviyede artar, bu da eviniz ve işyerleriniz için büyük bir garanti oluşturur. Bu nedenle, klima bakım servisine müdahale ederek ekonomik faydalar elde edersiniz ve uzun vadede klimanızdan yüksek verim elde edersiniz. Klima Hava neden bu kadar önemli? Yaz kuru sıcağında ve kışın donma soğuğunda çalışmak ne kadar zor, klimayı korumak önemlidir. Klima bakımına gelen Servis ekiplerinin ve şirketlerin bozulmasından sonra klima hizmetinin her zaman daha agresif olduğunu lütfen unutmayın.


ŞİRKET ADI: FINFIKLI KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Fındıklı, Maltepe/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerin de bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Fındıklı Baymak Klima Servisi,
 • Fındıklı Panasonic Klima Servisi,
 • Fındıklı Arçelik Klima Servisi,
 • Fındıklı Vestel Klima Servisi,
 • Fındıklı Ferroli Klima Servisi,
 • Fındıklı Daikin Klima Servisi,
 • Fındıklı Airfel Klima Servisi,
 • Fındıklı Demir Döküm Klima Servisi,
 • Fındıklı Alarko Klima Servisi,
 • Fındıklı Toshiba Klima Servisi,
 • Fındıklı Samsung Klima Servisi,
 • Fındıklı Carrier Klima Servisi,
 • Fındıklı Protherm Klima Servisi,
 • Fındıklı Auer Klima Servisi,
 • Fındıklı LG Klima Servisi,
 • Fındıklı Buderus Klima Servisi,
 • Fındıklı Midea Klima Servisi,
 • Fındıklı Siemens Klima Servisi,
 • Fındıklı Mitsubishi Klima Servisi,
 • Fındıklı Bosch Klima Servisi,
 • Fındıklı Beko Klima Servisi,
 • Fındıklı General Klima Servisi,
 • Fındıklı Sharp Klima Servisi,
 • Fındıklı Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın