Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Hekimbaşı Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Sultanbeyli Bosch Klima Servisi

Hekimbaşı Klima Servisi

Hekimbaşı Klima Servisi, hizmeti olarak İstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm mahallelere ve mahallelere hizmet veriyoruz. Hekimbaşı Klima Servisi, Uzman ve güler yüzlü ekiplerimiz klima servis kayıtlarınızı oluşturduk ve daha sonra adresinize hızlı bir şekilde vardık ve klima servis gereksiniminizi düzelttik. Uzman servis ekibimiz en doğru klimayı yapar ve servis hizmetini tamamlar.

Klima Servisi Hekimbaşı

Hekimbaşı Klima Servisi
Hekimbaşı Klima Servisi

Hekimbaşı Klima Servisi, Klimanız işe yaramazsa veya yeterli verimlilik elde edemezseniz, bizi arayarak servis tesislerini hemen kullanabilirsiniz. Yani sağladığınız bilgiler bizim için önemlidir. Klima durumunuz hakkında en doğru bilgileri paylaşarak. Klima servisimiz 7/24 sizi bekliyor ve sizin için çözümler üretiyor. Hava taşıma hizmeti olarak merkezi hizmet anlayışı ve günün herhangi bir saatinde ulaşabileceğiniz sayılarla çalışmaktadır. Klima uzman kadrosu ile mümkün olan en kısa sürede sorunları çözebilir. Klimanız işe yaramazsa veya yeterli verimlilik elde edemezseniz, bizi arayarak servis tesislerini hemen kullanabilirsiniz.

 

Hekimbaşı Klima Servisi

 Hekimbaşı Klima Servisi, Tüketicilere farkındalık katan ekibimizin başarılı vizyonuna dayanarak, cihazdaki performans aynı kalitede verim ve enerji tasarrufu sağlar. Klima arızaları, bu sorunların başında insanoğlunun başına gelebilecek bir sorundur klima su sızıntısı. Su klimadan gelirse, önce klimanın iç üniteden veya dış üniteden gelip gelmediğini kontrol edin. Su dışarıdan gelirse bu normaldir. İç ünitedeki nem gider yardımı ile aktarılır. Dış ünitenin montajı düzgün yapılmazsa, su akışı normaldir. Bu durumda, teknik servise danışılmalıdır. Bununla birlikte, klimanın iç ünitesinde bir su akışı varsa, bu durum düz bir pozisyon değildir.

Klima Servisi

Klima alırken dikkate alınması gereken bir özelliktir. Bu ünitenin hesaplanmasının bir sonucu olarak, satın alınan klimanın klima kapasitesini hesaplama fırsatına sahip olacaksınız ve daha sağlıklı bir klimaya sahip olacaksınız. Klima sistemlerinde bir diğer sorun klima gazı problemiydi. Klima gazı sorunu çok yaygındır. Bu sorun, klimanın düzensiz çalışmasıdır. Klima hakkında bilmeniz gereken bir diğer önemli şey klima BTU nedir? ” sorusu. BTU klimalarda İngiliz Türk İngiliz termal birimi kısaltmasıdır.

Hekimbaşı Klima Bakımı

Amacımız bu anlamda sorunsuz bir destek sağlamak, bu anlamda, bakım ve onarım tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için benzer bir şekilde, yanı sıra gerektiği gibi orijinal parçaların değiştirilmesi. Ümraniye Klima servisimiz garantimiz altındadır. Bu nedenle, bizden aldığınız her hizmet belirli koşullar altında garanti edilir. Bugüne kadar firmamıza hizmet eden birçok kurum ve kuruluş var, bu nedenle burada tercih edilmemizin en büyük nedeni ekonomik ve kalıcı olmamızdır.

Hekimbaşı Klima Montajı

Zamanında yapılmayan bir bakım işlemi, klimanızın ömrünü kısaltacak ve toz birikimi sağlığınızı da tehlikeye atacaktır. Şimdiye kadar yaptığımız her bakım sürecinde uzun vadeli bir çalışma yapmayı tercih ediyoruz ve bu nedenle gelecekteki bakım süresi hakkında ayrıntılı bilgi sunuyoruz. Bakım sırasında değiştirilmesi gereken klimanın bir parçanız varsa, görevi ve neden değiştirilmesi gerektiğini size bildiririz. Biz klima söz konusu olduğunda, insanların amacı onların konforunu artırmak olduğunu biliyoruz. Ne kadar fazla konfor kazanırsanız, psikolojik olarak daha güçlü hissedeceksiniz.

Hekimbaşı Klima Servisi
Hekimbaşı Klima Servisi

Hekimbaşı Klima Tamiri

İstanbul’un tüm ilçelerine , ilçelerine ve mahallelerine, özellikle de  semtlerine 7/24 hizmet veriyoruz. Hizmetimiz geniş bir hizmet ağı ve anında hizmet ile ün her bölgesine gönderilir.  7/24 teknik servis hizmeti verdiği için profesyonel bir ekip olması durumunda değerli müşterilerimize hizmet veren yıllardır klima alanında klimalar ilgili bir sorununuz varsa.

Hekimbaşı Klima Servisi

Uzman ekibimiz Eşyanızda problemleriyle anında size anında Klima hizmeti gönderebilir ve sorunlarınızı çözebilir. Kalite ve uygun fiyatın birleştirildiği güler yüzlü , hızlı   hizmeti için bizi arayın.  geniş yedek parça stoğu ile, yüksek kalitede ve makul fiyatlarla  marka ürünlerinizin yerinde onarım yapıyoruz. Uzman ekibimiz, servisi tarafından tamir edildiğinde veya yerinde değiştirildiğinde 1 yıl garanti vermektedir.  teknik servisimiz alıcı tarafından talep edilirse, teknik servis eve veya eşe giderse 40 TL’lik bir servis ücreti talep ediyoruz.


ŞİRKET ADI: HEKİMBAŞI KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Hekimbaşı, Ümraniye/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerin de bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Hekimbaşı Baymak Klima Servisi,
 • Hekimbaşı Panasonic Klima Servisi,
 • Hekimbaşı Arçelik Klima Servisi,
 • Hekimbaşı Vestel Klima Servisi,
 • Hekimbaşı Ferroli Klima Servisi,
 • Hekimbaşı Daikin Klima Servisi,
 • Hekimbaşı Airfel Klima Servisi,
 • Hekimbaşı Demir Döküm Klima Servisi,
 • Hekimbaşı Alarko Klima Servisi,
 • Hekimbaşı Toshiba Klima Servisi,
 • Hekimbaşı Samsung Klima Servisi,
 • Hekimbaşı Carrier Klima Servisi,
 • Hekimbaşı Protherm Klima Servisi,
 • Hekimbaşı Auer Klima Servisi,
 • Hekimbaşı LG Klima Servisi,
 • Hekimbaşı Buderus Klima Servisi,
 • Hekimbaşı Midea Klima Servisi,
 • Hekimbaşı Siemens Klima Servisi,
 • Hekimbaşı Mitsubishi Klima Servisi,
 • Hekimbaşı Bosch Klima Servisi,
 • Hekimbaşı Beko Klima Servisi,
 • Hekimbaşı General Klima Servisi,
 • Hekimbaşı Sharp Klima Servisi,
 • Hekimbaşı Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın