Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Ihlamurkuyu Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

https://www.klima-kombiservisi.com

Ihlamurkuyu Klima Servisi

Ihlamurkuyu Klima Servisi, Klima arızaları ise birçok insanın başına gelecek bir sorundur bu sorunların başında klima su kaçağı gelir. Ihlamurkuyu Klima Servisi,  Klimadan su geliyorsa öncelikle klimanın iç ünitesinden mi yoksa dış ünitesinden mi su gelindiğine bakılır. Su dış üniteden geliyorsa bu normaldir. İç ünitede bulunan nem gider yardımıyla dışarıya aktarılır.

Ihlamurkuyu Klima Servisi
Ihlamurkuyu Klima Servisi

Klima Servisi Ihlamurkuyu

 Dış ünitenin montajı düzgün bir şekilde yapılmamışsa su akıtması normaldir. Bu durumda teknik servise danışılması gerekir. Fakat klimanın iç ünitesinde su akıntısı oluyorsa bu durum normal bir durum değildir. Bu durumda klimanın kontrol edilmesi ve yetkililer tarafından denetlenmesi gerekir. Muhakkak ki servis bu sorunu kısa sürede çözecektir ve klimanızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz.

Ihlamurkuyu Klima Servisi

Klima sistemlerinde meydana gelen bir başka sorun ise klima gaz sorunu olmuştur. Klima gaz sorunu çok fazla sık rastlanan sorundur. Bu sorunun klimanın düzensiz çalışmasıdır. Klima hakkında bilinmesi gereken bir başka önemli şey ise klimada BTU nedir sorusudur. klimada BTU Türkçesi İngiliz ısı birimi olan British Termal sözcüklerinin kısaltılmış olan BTU’ dur. Klima alırken dikkat edilmesi gereken bir özelliktir.

Ihlamurkuyu Klima Servisi

Ihlamurkuyu Klima Servisi, Bu birimin hesaplanması sonucunda satın alacağınız klimanın iklimlendirme kapasitesini hesaplama imkânı elde edersiniz ve daha sağlıklı bir klima sahibi olursunuz. Evinizin veya iş yerinizin ısınma yâda soğutma ihtiyacını hesaplamak için kullanılır. Yazın bunaltan sıcaklığında bozulan bir klima ile günleriniz ve geceleriniz kabusa dönmesin! i ile klimalarınızın bakımını yaptırın klimanız maksimum performans ve minimum enerji sarfiyatı ile düzenli ve uzun ömürlü çalışsın.

Ihlamurkuyu Klima Bakımı

Bakımı aksatılan bir klima düşük bir performansla çalışırken enerji sarfiyatı da maksimum düzeyde artar bu da ev ve işyerleri faturalarınızda sizlere büyük bir kefalet oluşturur. Bu yüzden sizlerde Klima bakım hizmetini aksatmayarak ekonomik anlamda kazanç elde eder ve uzun vadede klimanızdan yüksek verim elde edersiniz. Klima bakımı neden mi önemli? Yazın kavurucu sıcağında ve kışın dondurucu soğuğunda çalışmak ne kadar zor ve kötüyse klima bakımı da o derece önemlidir.

Ihlamurkuyu Klima Montajı

Unutmayın klima bozulduktan sonra gelen klima servisinden her zaman daha mütevazidir klima bakımına gelen servis ekipleri ve Çoğu zaman size klima montajını bile ücretsiz yapacağınız söyleyen firmalardan bir hayli memnuniyetsiz kalırsınız. Çünkü size özellikle yaz aylarında öyle bir randevu günü verirler ki bir bakarsınız üzerinden neredeyse 1 ay geçmiş. Böyle bir durumda elbette yaz ayını özellikle bunalarak ve onları bekleyerek geçirecek değilsiniz.

Klima Servisi

Sizler klima montajı için bizleri tercih edebilir ve en kısa süre içinde istediğiniz kısma klima montajını yaparak sorunsuz ve çalışır vaziyette sizlere teslim ederiz. Ihlamurkuyu klima servisi, klima servisi konusunda her daim kendimizi daha fazla ilerleterek, yeni çıkan marka ve modelleri, inceleyerek ve eğitimlerini alarak her cihaz için başarılı tamir ve bakım uygulamaları yapmaktayız. Amacımız hayatımızı daha kolay bir hale getiren bu klimalar için oldukça başarılı sonuçlar veren bir ekip olmak.

Ihlamurkuyu Klima Servisi
Ihlamurkuyu Klima Servisi

Ihlamurkuyu Klima Tamiri

Klima servisi için sadece bize ulaşmanız ve adresinizi vermeniz yeterli. Mümkünse aynı gün içinde ya da en erken süreçte gelerek klimanız ile ilgili her sorununuzla ilgileniyor olacağız. Unutmayın ki bir klima tamiri için cihazın illa bozulması gerekmiyor. Çoğu zaman artık bu yeterince soğuk ya da sıcak hava üflemiyor dediğinizde de bunun bir tamir süreci olduğunu unutmayın. Sizlere evlerinizde ya da işyerinizde kullandığını klimalarınız için klima bakımını eksik etmeyin.

Ihlamurkuyu Klima Servisi

Çok az kullanıyorum gerekli midir diye merak ediyorsanız elbette evet. Klima kullanılmasa da, içinde bulunduğu ortamdan da etkileniyor ve düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyuyor. Bu sebeple sizlerde yılda bir kez bizimle irtibat kurun ve profesyonel tam bakım ve temizlik için ekiplerimizi size yönlendirelim. Bu sayede artık sizlerin de içi rahat olacak ve büyük bir kolaylık sağlayarak klimalarınızı kullanmaya devam ediyor olacaksınız.

Ihlamurkuyu Klima Servisi

Ümraniye klima servisi çok uygun fiyatlara vermiş olduğu klima bakımı hizmetlerinden hemen yararlanın. Ihlamurkuyu mahallesi 7/24 Demirdöküm servisi. Online Demirdöküm teknik servis ağımızı arayarak, özellikle kış aylarında yapılacak bakımdan sonra yüksek verim elde etmek ve kombinin çalışması sırasında oluşabilecek kazalar yada aksaklıkların önüne geçmeniz mümkündür. Yüksek kalite anlamında hizmet vermekte olan firmamız, ikinci el kombi satışı yedek parça, tamir, bakım, montaj, garanti hizmetleri koşulundaki yapılması gereken çalışmalar gibi iş alanlarında, bulunduğunuz şehirde sizlere destek vermektedir. Yerine başka bir alternatif koymanın zor olması sebebiyle yaz aylarında serinlemek için tercih edilen.


ŞİRKET ADI: IHLAMURKUYU KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Ihlamurkuyu, Ümraniye/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerin de bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Ihlamurkuyu Baymak Klima Servisi,
 • Ihlamurkuyu Panasonic Klima Servisi,
 • Ihlamurkuyu Arçelik Klima Servisi,
 • Ihlamurkuyu Vestel Klima Servisi,
 • Ihlamurkuyu Ferroli Klima Servisi,
 • Ihlamurkuyu Daikin Klima Servisi,
 • Ihlamurkuyu Airfel Klima Servisi,
 • Ihlamurkuyu Demir Döküm Klima Servisi,
 • Ihlamurkuyu Alarko Klima Servisi,
 • Ihlamurkuyu Toshiba Klima Servisi,
 • Ihlamurkuyu Samsung Klima Servisi,
 • Ihlamurkuyu Carrier Klima Servisi,
 • Ihlamurkuyu Protherm Klima Servisi,
 • Ihlamurkuyu Auer Klima Servisi,
 • Ihlamurkuyu LG Klima Servisi,
 • Ihlamurkuyu Buderus Klima Servisi,
 • Ihlamurkuyu Midea Klima Servisi,
 • Ihlamurkuyu Siemens Klima Servisi,
 • Ihlamurkuyu Mitsubishi Klima Servisi,
 • Ihlamurkuyu Bosch Klima Servisi,
 • Ihlamurkuyu Beko Klima Servisi,
 • Ihlamurkuyu General Klima Servisi,
 • Ihlamurkuyu Sharp Klima Servisi,
 • Ihlamurkuyu Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın