Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

İnkılap Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

İnkılap Klima Servisi

İnkılap Klima Servisi, klima servis araçları ve mobil uzman klima bakım servisi, klima tamir servisi, klima, klima kurulum hizmeti ve gaz dolum hizmetleri ile personelimiz. İnkılap Klima Servisi,  Kurumsal hizmet ağımız ile, ihtiyaçlarınıza hemen cevap vererek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine öncelik veriyoruz. Bir klima servisinden beklediğiniz farkındayız.

İnkılap Klima Servisi
İnkılap Klima Servisi

Klima Servisi İnkılap

 Tüm önceliklerimiz, satın alma memnuniyetine dayalı ilkelerden oluşur. Eğer hızlı, ekonomik ve güvenli hizmet istiyorsanız, bir telefon kadar yakınız. Çoğu zaman, klima kurulumunu ücretsiz hale getireceğinizi söyleyen şirketlerden çok memnun kalacaksınız. Çünkü özellikle yaz aylarında böyle bir tarih veriyorlar, neredeyse bir ay önceydi.

İnkılap Klima Servisi

İnkılap Klima Servisi, Böyle bir durumda, elbette, özellikle bunalmış ve onları bekleyerek yaz aylarını harcamayacaksınız. Klima tertibatı için bizi seçebilir ve klima tertibatını bölüme getirmek istediğiniz anda sorunsuz ve çalışma koşullarında size teslim ederiz. Ofislerinizde, işyerlerinizde, kamusal alanlarda, her ortamda klimaya ihtiyacınız olduğu anlamına gelir, kesinlikle klima servisine ihtiyacınız olacaktır.

İnkılap Klima Bakımı

Klimalar için tavsiye edilen klimalar ve klimalar ve Klima Servisi ile olası arıza durumunda yıllık bakım ve onarım işlemleri için yapılması gereken en hızlı dönüş alacak ve gereksinimleri hemen çözülecektir. Klima arızaları, bu sorunların başında insan birlükça’ya ne kadar klima suyunun geldiği bir sorundur. Su klimadan gelirse, önce klimanın iç üniteden veya dış üniteden gelip gelmediğini kontrol edin. Su dışarıdan gelirse bu normaldir.

İnkılap Klima Montajı

İç ünitedeki nem gider yardımı ile aktarılır. Dış ünitenin montajı düzgün yapılmazsa, su akışı normaldir. Bu durumda, teknik servise danışılmalıdır. Bununla birlikte, klimanın iç ünitesinde bir su akışı varsa, bu normal bir durum değildir. Bu durumda, klima yetkililer tarafından kontrol edilmeli ve kontrol edilmelidir. Tabii ki, hizmet bu sorunu kısa sürede çözecek ve klimanızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz. Klima sistemlerinde bir diğer sorun klima gazı problemiydi.

Klima Servisi

Klima gazı sorunu çok yaygındır. Bu sorun, klimanın düzensiz çalışmasıdır. Klima hakkında bilmeniz gereken bir diğer önemli şey klima BTU nedir. BTU klimalarda İngiliz Türk İngiliz termal birimi kısaltmasıdır. Klima alırken dikkate alınması gereken bir özelliktir. Bu ünitenin hesaplanmasının bir sonucu olarak, satın alınan klimanın klima kapasitesini hesaplama fırsatına sahip olacaksınız ve daha sağlıklı bir klimaya sahip olacaksınız. Evinizin veya ofisinizin ısıtılması veya soğutulması ihtiyacını hesaplamak için kullanılır. Klima sektöründe yaptığımız başarılı, kaliteli ve ekonomik klima teknik servis hizmetleri ile İnkılap Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin hepsine bakım, onarım, onarım ve montaj hizmetleri sunmaktayız.

İnkılap Klima Servisi
İnkılap Klima Servisi

İnkılap Klima Tamiri

Cihazın daha fazla enerji kullanarak çalışmasına rağmen, aylarca istenen konforu sağlayamaz ve insan aslında bu şekilde çalışan klimaları kullanır. Periyodik bakım durumunda, klimalar ilk günün performansını yıllarca koruyabilir. Firmamız Türk devrimi için özel klima hizmetleri sunmaktadır. Marka klimalarınızın garanti süresi, uzman teknisyenlerimiz tarafından özenle onarılır ve korunur.

İnkılap Klima Servisi

İstanbul’un devrim ve diğer ilçelerinde klima hizmeti veriyoruz. Klimalarınızdaki değiştirme departmanına 1 yıl garanti vererek Türkiye devrimin de en uzun süreli onarım garantisini uyguluyoruz. Uluslararası klima uzmanları tarafından eğitilen çalışanlarımıza klima tamiri, ,klima bakımı, klima tesisatı ve sökme hizmeti verilmektedir. Ümraniye Klima Servisi devrim çeyreğinin orta bölgelerine sağlanmaktadır. Merkezi Klima Servisi split veya oda tipi (duvar) klimalar arızalar için uzak bir telefon görüşmesi için kullanılabilir.

İnkılap Klima Servisi

Mitsubishi Revolution çeyrek klima arıza ve bakım hizmeti yüksek kaliteli hizmet sağlar. Nitelikli ve nitelikli teknik servis personeli, cihazlarınızı doğru müdahalelerle mümkün olan en kısa sürede çözecektir. Ege Bölgesi teknik servis teknisyenlerimiz tarafından tüm klima arıza kayıtlarınızı kontrol ederek, değerli tüketicilere arızalar veya arızalar hakkında bilgi verilecektir. Arıza ve bakım ihtiyaçlarınızda bizi arayabilirsiniz devrim şehri Mitsubishi klima arıza bakım servisi garanti edilen tüm klima sorunlarınızı onaracaktır. Teknik Servisi ve Mitsubishi klima bakım servisi de sağlanmaktadır.


ŞİRKET ADI: İNKILAP KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: İnkılap, Ümraniye/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerin de bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • İnkılap Baymak Klima Servisi,
 • İnkılap Panasonic Klima Servisi,
 • İnkılap Arçelik Klima Servisi,
 • İnkılap Vestel Klima Servisi,
 • İnkılap Ferroli Klima Servisi,
 • İnkılap Daikin Klima Servisi,
 • İnkılap Airfel Klima Servisi,
 • İnkılap Demir Döküm Klima Servisi,
 • İnkılap Alarko Klima Servisi,
 • İnkılap Toshiba Klima Servisi,
 • İnkılap Samsung Klima Servisi,
 • İnkılap Carrier Klima Servisi,
 • İnkılap Protherm Klima Servisi,
 • İnkılap Auer Klima Servisi,
 • İnkılap LG Klima Servisi,
 • İnkılap Buderus Klima Servisi,
 • İnkılap Midea Klima Servisi,
 • İnkılap Siemens Klima Servisi,
 • İnkılap Mitsubishi Klima Servisi,
 • İnkılap Bosch Klima Servisi,
 • İnkılap Beko Klima Servisi,
 • İnkılap General Klima Servisi,
 • İnkılap Sharp Klima Servisi,
 • İnkılap Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın