Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

İstiklal Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

https://www.klima-kombiservisi.com

İstiklal Klima Servisi

İstiklal Klima Servisi, bakım servisi klimalarınızın her markasını korumaya ve onarmaya devam etmektedir. İstiklal Klima Servisi,  Klimanızın periyodik olarak servis edilmesini sağlamak, klimanızın verimliliğini kaybetmemesini ve ömrünü uzatmasını sağlayacaktır. İstiklal klima bakım servisi tarafından sunulan fırsatlardan düzenli olarak klimanızı korumak ve onarmak için yararlanabilirsiniz.

İstiklal Klima Servisi
İstiklal Klima Servisi

Klima Servisi İstiklal

 Klima bakımı kullanıcı tarafından basit olmasına rağmen, bazı sıkıntılı operasyonlardan kaynaklanır. Bu işlemler doğrudan kullanıcının sağlığını etkileyebilir uzman ekipler tarafından yapılmaz. Nitelikli ekibi sayesinde İstiklal klima bakım servisi klima bakım veya klima onarım işlemlerini doğru şekilde gerçekleştirecektir. Türkiye’de klima sektöründe büyük bir role sahip Bosch markası insan hayatını kolaylaştıran ev aletleri yer almaktadır.

İstiklal Klima Servisi

İstiklal Klima Servisi, Biz İstiklal Bosch klimalar için bir hizmet olarak Bosch markalı cihazlar için özel hizmet vermektedir. İstiklal Bosch klima, her türlü hizmet ihtiyacına cevap vermeye hazırlanan deneyimli kadrosu ve deneyimli kadrosu ile Beyoğlu’nun her yerine klima hizmeti vermektedir. Mobil servis ekibi ile ayaklarınıza 24 saat hizmet veren klima hizmeti, haftada 7 gün sürekli eğitim alarak, sağlanan hizmetlere garanti vermektedir. Bir arıza kaydından sonra yerinde hizmet sağlamak için adresinize gelen Ümraniye Klima Servisi, başlangıçta burada gerekli işlemler hakkında bilgilendirilir.

İstiklal Klima Bakımı 

Ziyaretinize uygun OMA durumunuz ve onaylarınız hakkında veri alan Klima Servisi, adresinizdeki işinizden önce ve sonra size bilgi verir. Daha sonra yapılacak olan klima servis teknik ekibi, mümkün olan en kısa sürede onarım veya bakım çalışmalarını tamamlar. Bu çalışmalarda, teknik ekip hataları tekrarlanamayacak şekilde onarıyor. Yedek parçalar, gerekli gördüğü bakım veya onarım işlerinde de kullanılır. Klima Servisi yedek parça tamamen orijinaldir.

İstiklal Klima Montajı 

Böylece, onarım işlemi size uzun süre sorunlara neden olmayacak şekilde tamamlanır. Klima Servisi bu çalışmalar için 1 yıla kadar garanti eder. Klima servis ünitelerimiz haftada 7 gün klima hizmeti vermektedir ve kalitenin tecrübesine dayanarak her geçen gün büyümeye devam etmektedir. İstiklal Bosch servis Bosch, bakım, onarım, montaj, sökme, yer değiştirme, bakır boru tesisatı, soğutma gazı ölçüm hizmetleri sunmaktadır.

Klima Servisi

Bosch i firmamıza ek olarak Bosch klima kontrolü,  elektrik ve güç kartı tamir servisi sunmaktadır. bakım servisi klima onarımları sırasında oluşabilecek tüm arızalara karşı önlemler. Klima tamir veya nitelikli ekipleri tarafından hızlı bir şekilde muhafaza etmek istiyorsanız, İstiklal klima bakım servisi  kolayca ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi Kayıt yaptıktan sonra, ulusal klima bakım servisi ekipleri klima bakım ve onarım gerçekleştirecek.

İstiklal Klima Servisi
İstiklal Klima Servisi

İstiklal Klima Tamiri

Ayrıca kredi kartı ile ödeme kolaylığı sunan klima hizmeti, böylece müşterilerinin mağduriyetini önler. Özellikle, sıcak yaz günlerinde 1 saat boyunca bile aşırı sıcaklıklara dayanamayan kullanıcılar için, basit ödeme seçeneklerinin sırrı çok fazla kolaylık sağlar. Klima hizmeti her zaman müşterilerine sunduğu ekonomik fiyatlarla müşterilerine karşılamak için bir yol arıyor. %100 müşteri memnuniyeti odaklı ve elinden gelenin en iyisini yapan klima hizmeti, müşteri temsilcilerinden teknik personele kadar tüm çalışanlarla hizmet vermektedir. Bu bağlamda, Klima Servisi sayısı her geçen gün artmaktadır ve sürekli artmaya devam etmektedir.

İstiklal Klima Servisi

Yapı ve teknolojisiyle değişen farklı klima sistemleri ile arıza ve onarım çalışmalarında profesyonellik istiyorlar. Klimaları onarmak için, özellikle teknolojinin değişen yapısı ile bu klimaların yapısıyla tamamen başa çıkmak gerekir. Klima Servisi, klima alanında uzman teknik ekibini doğal bir şekilde tutarak ve klimalardaki değişiklikleri göz önünde bulundurarak klimalardaki değişiklikleri takip edebilir. Klimaların değişen özelliklerini sürekli olarak sürdüren bu ekip, klimaların arızalarına veya bakımına derhal müdahale edebilir ve kısa sürede tüm bunlarla ilgilenebilir. Aslında, bu eğitim sayesinde, Klima Servisi teknik ekibi, kısa sürede çözümüne ulaştıkları çalışmalarla müşterilerin mağduriyetini de engeller.


ŞİRKET ADI: İSTİKLAL KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: İstiklal, Ümraniye/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerin de bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • İstiklal Baymak Klima Servisi,
 • İstiklal Panasonic Klima Servisi,
 • İstiklal Arçelik Klima Servisi,
 • İstiklal Vestel Klima Servisi,
 • İstiklal Ferroli Klima Servisi,
 • İstiklal Daikin Klima Servisi,
 • İstiklal Airfel Klima Servisi,
 • İstiklal Demir Döküm Klima Servisi,
 • İstiklal Alarko Klima Servisi,
 • İstiklal Toshiba Klima Servisi,
 • İstiklal Samsung Klima Servisi,
 • İstiklal Carrier Klima Servisi,
 • İstiklal Protherm Klima Servisi,
 • İstiklal Auer Klima Servisi,
 • İstiklal LG Klima Servisi,
 • İstiklal Buderus Klima Servisi,
 • İstiklal Midea Klima Servisi,
 • İstiklal Siemens Klima Servisi,
 • İstiklal Mitsubishi Klima Servisi,
 • İstiklal Bosch Klima Servisi,
 • İstiklal Beko Klima Servisi,
 • İstiklal General Klima Servisi,
 • İstiklal Sharp Klima Servisi,
 • İstiklal Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa