Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Osmanağa Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Çekmeköy Arçelik Klima Servisi

Osmanağa Klima Servisi 

 Osmanağa Klima Servisi, konusunda uzmanlaşmış teknik kadromuz ile başarılı bir hizmet sunabilmektedir. Osmanağa Klima Servisi, Ayrıca klimaların bakımında size özel bir hizmet sunmaktayız. Çalışma performansında bir azalma şeklinde klimaların kullanım süresi boyunca yaşanır ve bu koşulları düzeltmek için bakım yapılması gerekir. her bölgeye 7/24 hizmet vermektedir, sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak, arıza ve bakım taleplerine derhal cevap vermek ve müşterilerle deneyimlerini paylaşmak.

Osmanağa Klima Servisi
Osmanağa Klima Servisi

Klima Servisi Osmanağa

Klima Servisi Osmanağa, hava taşıma servisi  Tamir, bakım, montaj, yedek parça, arıza Anadolu yan Servis  Klima Servisi klima arızası ve bakımında teknik hizmet vermektedir. Uzun yıllar boyunca, bu bölgedeki faaliyetlerimiz ve  profesyonel sonuçların kalitesi 21 hepsi marka ve model klimalar müdahale edebilir. Fikrinize bağlı konu ile ilgili olarak firmamızı  olarak arayabilir ve bizden hizmet talep edebilirsiniz.

Osmanağa Klima Servisi

 Osmanağa Klima Servisi, Tamir ettiğimiz klima için belge karşılığında bizden 1 yıl yedek parça teminatı alabilirsiniz. Klimaları istenilen seviyelerde ısıtmak ve soğutmak için, kurulumlarında ve periyodik bakımlarında kırılgan olarak ele alınmalıdır. Doğru bir şekilde kurulduktan sonra, yoğun kullanımdan sonra dikkat edilmelidir.  klima bakımı yapan firmamızın teknik ekibi, her türlü klima cihazını incelemektedir. Kurulum zemini gözden geçirilir ve elektrik uygulamaları incelenir. Filtrelerin değiştirilmesi gerekiyorsa, hijyen ortamı tamamen orijinal ve faturalanmış filtreler kullanılarak da sağlanır.

Osmanağa Klima Bakımı

Deneyimli teknik personelimiz haftada altı gün çalışma saatleri içinde profesyonel ekipman ve uzman çözümler sunar. Klima Servisi olarak tüm  kaza için servis ve klima hizmetindeyiz. Firmamız öncelikle  olmakla birlikte, aynı gün klima bakımının tüm İstanbul Anadolu yakası, klima montaj hizmeti, hizmet vermektedir. Kalite politikamız gereği Hizmetlerimiz Klima Servisi firmamızın garantisi altında yürütülmektedir.

Osmanağa Klima Montajı

Sıfır kullanılmış araçlar ve yedek parçalar bir yıl boyunca bizim tarafımızdan garanti edilmektedir. Yıllık bakım süresi, TS standartlarına uygun kimyasal losyon ile cihaza uygulanır. Tozsuz klimalarda bir takım arızalar meydana gelir. Bu arızaların bir sonucu olarak, klima daha fazla elektrik harcamak veya iyi soğutma yapmak olmayabilir.  Klima Servisi‘ne benzer şekilde cihazınızı korumanızı öneririz. Kadıköy Klima Servisi klimalarınızın konumu ve farklı mevsimlik koşullar nedeniyle klimalarda bazı hasarlara maruz kalabilir.

Klima Servisi

Cihazın ısıtma kısmında oluşabilecek hasar ve kirlenme, klima cihazınızın performansını önemli ölçüde etkiler. Bu sorunu ortadan kaldırmak için, klima ünitenizde yılda iki kez periyodik klima bakımı yapmak gereklidir. Uzman kadrosu ile saatleri arasında müşterilerimize hizmet vermektedir. Isıtma için klimayı ve uzun süre soğutmayı tercih ederim. Bu teknolojik ürünün beni evimde ve aynı zamanda ofisimde daha rahat bir ortam hazırladığını söyleyebilirim. Periyodik bakım konusunda da kırılganım çünkü çok nazik ve hassas ürünler olduklarını biliyorum.

Osmanağa Klima Servisi
Osmanağa Klima Servisi

Osmanağa Klima Tamiri

Klima kurulum ücretleri için alıcı temsilcimizi arayarak ve klimanın modeli ve yeri hakkında bilgi vererek ne kadar klima kurulabileceği hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu konuda, büyümeme ve uygun figürlerle hizmet vermeme yardımcı olmak beni bu şirkete daha da yaklaştırıyor. Kaybedecek zamanımız yok bunu çok iyi biliyorsun çünkü bir hizmet sunuyoruz aynı gün bir artı. Her yıl tavsiye edilen klima bakım sürecinin yardımıyla klima ortamı daha temiz ve daha uzun sürer. Klima bakımıyla, klima tesisatı işleme hizmetimiz tarafından gerçekleştirilir.

Osmanağa Klima Servisi

Olarak, size en iyi hizmeti sunmak için, 7/24 telefonla sahada çalışan ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Buna ek olarak,  klimaların farklı bir bölgeye sökülmesi ve yeniden montajı işlemi hizmetimiz tarafından gerçekleştirilir. Klima kurulum ücretleri klima özelliğine ve klimanın nereye döküleceğine ve klimanın nereye kurulacağına bağlı olarak değişir. Aynı şekilde, klima sökme için fiyat bilgileri çağrı merkezimizi arayarak öğrenilebilir.


ŞİRKET ADI: OSMANAĞA KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Osmanağa, Osman Ağa Caddesi, Kadıköy/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerin de bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Osmanağa Baymak Klima Servisi,
 • Osmanağa Panasonic Klima Servisi,
 • Osmanağa Arçelik Klima Servisi,
 • Osmanağa Vestel Klima Servisi,
 • Osmanağa Ferroli Klima Servisi,
 • Osmanağa Daikin Klima Servisi,
 • Osmanağa Airfel Klima Servisi,
 • Osmanağa Demir Döküm Klima Servisi,
 • Osmanağa Alarko Klima Servisi,
 • Osmanağa Toshiba Klima Servisi,
 • Osmanağa Samsung Klima Servisi,
 • Osmanağa Carrier Klima Servisi,
 • Osmanağa Protherm Klima Servisi,
 • Osmanağa Auer Klima Servisi,
 • Osmanağa LG Klima Servisi,
 • Osmanağa Buderus Klima Servisi,
 • Osmanağa Midea Klima Servisi,
 • Osmanağa Siemens Klima Servisi,
 • Osmanağa Mitsubishi Klima Servisi,
 • Osmanağa Bosch Klima Servisi,
 • Osmanağa Beko Klima Servisi,
 • Osmanağa General Klima Servisi,
 • Osmanağa Sharp Klima Servisi,
 • Osmanağa Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa