Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Selimiye Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Kaynarca Klima Servisi

Selimiye Klima Servisi

 Selimiye Klima Servisi, uzman personel ve klima Servisi ile mobil cihazlarımız, klima bakım servisi, klima tamir servisi, klima, klima kurulum hizmeti ve gaz dolum hizmetleri. Selimiye Klima Servisi, Kurumsal hizmet ağımız ile, ihtiyaçlarınıza hemen cevap vererek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine öncelik veriyoruz. Bir klima servisinden beklediğiniz farkındayız.

Selimiye Klima Servisi
Selimiye Klima Servisi

Klima Servisi Selimiye

 Klima Servisi Selimiye, Tüm önceliklerimiz, satın alma memnuniyetine dayalı ilkelerden oluşur. Eğer hızlı, ekonomik ve güvenilir hizmet istiyorsanız, bir telefon kadar yakınız. Çoğu zaman, klima montajını ücretsiz hale getireceğinizi söyleyen birçok şirketten memnun kalacaksınız. Çünkü özellikle yaz aylarında böyle bir tarih veriyorlar, neredeyse bir ay önceydi.

Selimiye Klima Servisi

Böyle bir durumda, elbette, özellikle bunalmış ve onları bekleyerek yaz aylarını harcamayacaksınız. Klima tertibatı için bizi seçebilir ve klima tertibatını istediğiniz parçaya yapmak istediğiniz anda sorunsuz ve işlevsel bir durumda size teslim ederiz. Klima ekipmanlarının kurulmasından sonra çalıştırılacak ve herhangi bir sorun olmadan teslim edilecektir.

Selimiye Klima Bakımı 

Her marka, tüm markalar için hizmet ve en başarılı derleme yapmak. Elbette solo yükleme? Tabi ki Hayır. Bu tür şeylere ek olarak, klimalarınızın yıllık bakımının yanı sıra en başarılı çalışmalarımızda Olası arızalar için de hizmet veriyoruz. Evlerinizde, işyerlerinizde ve kamusal alanlarda, klimaya ihtiyacınız olan her ortamda kesinlikle klima hizmetine ihtiyacınız olacağı anlamına gelir.

Selimiye Klima Montajı

Klima tesisatı, klimalar servis En Hızlı dönüş İlan bakmak ile etkileşim arızaları ve klima Servisi Olası tamir işlemleri durumunda yapılması için yapılması gereken klimaların yıllık bakım ve kesinlikle tavsiye edilir ve ihtiyaçlarınızı hemen giderilecektir. Üsküdar Klima Servisi, klima servisi, her zaman her cihaz için başarılı onarım ve bakım uygulamalarını alarak kendimizi daha fazla, yepyeni ve model, inceleme ve eğitim geliştiriyoruz. Amacımız bu klimalar, çok başarılı sonuçlar veren bir ekip için hayatımızı daha rahat hale getirmektir.

Klima Servisi

Sadece klima hizmeti için bize ulaşın ve bize adresinizi verin. Mümkünse, aynı gün içinde veya mümkün olan en kısa sürede klima ile ilgili herhangi bir sorunla ilgileneceğiz. Klima onarımı için cihazın mutlaka hasar görmesi gerekmediğini lütfen unutmayın. Çoğu zaman, soğuk veya sıcak havanın artık üfleme olmadığını söylediğinizde, bunun bir onarım süreci olduğunu unutmayın.

Selimiye Klima Tamiri

Bizi terk anlamına gelir uzmanların eline bir süre için firmamız ve cihazlar ile kendinize iyi bakın. Asla pişman olacak bir iş ahlakı ile çalışan firmamız, size her zaman garanti edecek. Artık daha güvenli bir onarım hizmeti alacağınızdan emin olacaksınız, böylece güven cihazlarınızı teslim edip sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayacaksınız. Klima kullanmaya başlamak ve kenarda unutmadan size büyük zarar getirebilir.

Selimiye Klima Servisi

Klimanın çalışma saatleri boyunca büyük çaba sarf ettiğini ve bu nedenle evin daha fazla aşınma süreci yaşadığını unutmayın. Klimalarınızın hem tavsiye edildiğini hem de test edildiği sürece bakımınızı asla ihmal etmemelisiniz. Klima bakım ile yılda bir kez yapmak, hem cihazlarınızı soğumasını ve çok daha iyi ısı, aynı zamanda daha az hasar kaldırarak, ve en fazla değilken gereksiz bırakılmaz.

Selimiye Klima Servisi
Selimiye Klima Servisi

Selimiye Klima Servisi

Klima arızaları birçok kişi için bir sorundur. Su klimadan gelirse, önce klimanın iç üniteden veya dış üniteden gelip gelmediğini kontrol edin. Su dışarıdan gelirse bu normaldir. İç ünitedeki nem gider yardımı ile aktarılır.

Selimiye Klima Servisi

Dış ünitenin kurulumu düzgün bir şekilde yapılmazsa, su akışı normaldir. Bu durumda, teknik servise danışılmalıdır. Bununla birlikte, klimanın iç ünitesinde bir su akışı varsa, bu düzgün bir durum değildir. Bu durumda, klima yetkililer tarafından denetlenmeli ve denetlenmelidir. Tabii ki, hizmet bu sorunu kısa sürede çözecek ve klimanızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz.

Selimiye Klima Servisi

Klima sistemlerinde meydana gelen bir başka sorun klima gazı sorunuydu. Klima gazı sorunu çok yaygın bir sorundur. Bu sorun, klimanın düzensiz çalışmasıdır. Klima hakkında bilmeniz gereken bir diğer önemli şey klima BTU nedir. BTU klimalarda İngiliz Türk İngiliz termal birimi kısaltmasıdır. Klima alırken dikkate alınması gereken bir özelliktir. Bu ünitenin hesaplanmasının bir sonucu olarak, satın alınan klimanın klima kapasitesini hesaplama fırsatına sahip olacaksınız ve daha sağlıklı bir klimaya sahip olacaksınız. Evinizin veya ofisinizin ısıtılması veya soğutulması ihtiyacını hesaplamak için kullanılır.


ŞİRKET ADI: SELİMİYE KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Selimiye, Üsküdar/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: : 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerin de bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Selimiye Baymak Klima Servisi,
 • Selimiye Panasonic Klima Servisi,
 • Selimiye Arçelik Klima Servisi,
 • Selimiye Vestel Klima Servisi,
 • Selimiye Ferroli Klima Servisi,
 • Selimiye Daikin Klima Servisi,
 • Selimiye Airfel Klima Servisi,
 • Selimiye Demir Döküm Klima Servisi,
 • Selimiye Alarko Klima Servisi,
 • Selimiye Toshiba Klima Servisi,
 • Selimiye Samsung Klima Servisi,
 • Selimiye Carrier Klima Servisi,
 • Selimiye Protherm Klima Servisi,
 • Selimiye Auer Klima Servisi,
 • Selimiye LG Klima Servisi,
 • Selimiye Buderus Klima Servisi,
 • Selimiye Midea Klima Servisi,
 • Selimiye Siemens Klima Servisi,
 • Selimiye Mitsubishi Klima Servisi,
 • Selimiye Bosch Klima Servisi,
 • Selimiye Beko Klima Servisi,
 • Selimiye General Klima Servisi,
 • Selimiye Sharp Klima Servisi,
 • Selimiye Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa