Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Sultanbeyli Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Sultanbeyli Klima Servisi

 Sultanbeyli Klima Servisi, Firmamız alanında teknik kadrosu ile klima hizmeti vermektedir. Sultanbeyli Klima Servisi, şeklinde kalabalık bir konumda. Haftanın 7 günü günde 24 saat konsepti ile hem evlere hem de işletmelere hizmet sunuyoruz. Klima Servisi, Servis portföyümüz klimaların kurulumunu ve kurulumunu içermektedir. Buna ek olarak, onarım operasyonlarına erişim sağlayarak bizimle telefon iletişiminde başarısızlık durumunda çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Sultanbeyli Klima Servisi
Sultanbeyli Klima Servisi

Klima Servisi Sultanbeyli

Klima Servisi Sultanbeyli, Tüm uygulamalar yapan teknik personelimiz tüm klimalar için alternatif ve pratik çözümler üretebilir. Klimalarınızın onarımı sırasında yedek parçalar gerektiğinde orijinal ürünler kullanılır.  Klima Servisi ile aynı gün hizmet veriyoruz. Yapmanız gereken tek şey 0216 355 00 01 bize ulaşmaktır. Sultanbeyli bölgesinde klima bakımında en çok tercih edilen firmalardan biridir. Yaklaşık 20 yıldır bu sektörde klima hizmetleri vermektedir.

Sultanbeyli Klima Servisi

 Sultanbeyli Klima Servisi aynı gün hizmet veren Sultanbeyli klima montajı ile Sultanbeyli ve civar ilçeleri hizmet vermektedir. İstanbul / Sultanbeyli Klima Servisi, ev klima, ofis klima, endüstriyel ve ticari klimalar, mağazalar ve alışveriş merkezleri, paket tipi,  ısı pompaları ve fan boy tipi klima servisi, Tüm soğutma sistemleri için chiller servisi, endüstriyel / endüstriyel tip klima hizmetleri, split klima bakımı, Chiller Klima Servisi, Arçelik, Altus , Vestel, Regal klima servisi, her türlü chiller servisi, Beko, Airfel, Demirdöküm, Mitsubishi, Panasonic, baymak marka klima markaları, her marka için klima kurulum hizmetleri, klima deplasmanı, klima gazı dolumu, klima kurulum hizmeti ve tamir hizmetleri fiyat ve ücretler için telefonunuzun diğer ucunda bulunmaktadır.

Klima Servisi

 Klima Servisi Sultanbeyli ilçesinde, garantili yedek parça değişimi ile onarım, bakım, onarım ve montaj hizmeti vermektedir. %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ve 7/24 hizmet anlayışı ile klima hizmeti olarak hizmet veriyoruz. Klima tamirinde uzman olan personelimiz, onarım sürecini adresinizde gerçekleştirecektir. Adreste yapılan onarım oranı ortalama alanda %90’dır. Bu nedenle, klima tamir ihtiyacına uygun olarak hizmet kaydı oluştururken verdiğiniz bilgiler bizim için önemlidir. Tüm onarım prosedürleri 1 yıl garantilidir.

Sultanbeyli Klima Servisi

Klima Servisi olarak, onlarca klima markasına ait klima modellerine teknik hizmet veriyoruz ve klima tamir servisi sağlıyoruz. İhtiyaçlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde karşılayan Firmamız sayesinde, klimalarınızın sorunlarını herhangi bir soruna neden olmadan çözmek ve klimalarınızın her zaman en yüksek performansla çalışmasını sağlamak mümkün olacaktır. Klimaların yanlış kullanılmasından veya zamanla arızalanmasından kaynaklanabilir. İstanbul onarım hizmetlerinin tüm ilçelerinde Klimalarınızın arızalanması durumunda, Klimalarınızın arızalanması nedeniyle  kullanımı ile firmamızın  tamir servisi konforunuzu bozmak zorunda değildir.

Sultanbeyli Klima Servisi Bakımı

İlçesindeki Firmamız klima arızalarınızı hızlı ve güvenli hizmetlerle çok daha kısa sürede çözebilir. Klimalarınızın daha uzun süre yüksek performansla çalışmasını sağlamak için firmamız  klima hizmetleri içinde en kaliteli hizmeti vermektedir. İstanbul’un Avrupa yakasındaki Sultanbeyli ilçelerinin ve mahallelerinin tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Marka ne olursa olsun, her modelde klimalarınız için firmamız 24/7 tarafından sunulan hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Müşterilerimize en iyi hizmeti klima, hızlı ve güvenilir bir temel başarıyla görevleri yerine getirerek. Firmamız bu güne kadar gelmiş ve aynı tempoda ve özenle çalışmaya devam etmektedir. Firmamız gelişiminde büyük bir ilerleme kaydetmiştir ve üstlenilen iş için uygun araç ve malzemelerin kalitesini ve güvenliğini artırmıştır.

Sultanbeyli Klima Servisi
Sultanbeyli Klima Servisi

Sultanbeyli Klima Montajı

Hassas ve çağdaş klima servis teknolojisi, Sultanbeyli bakım-arıza-kurulum süreci amacı ile, hızlı, kaliteli ve garantili hizmet garantilidir. Buna ek olarak, klima tertibatı servisimiz tarafından gerçekleştirilir. Klima kurulum ücreti klima, yani duvar tipi, salon tipi veya kaset tipi özelliklerine göre değişir ve buna ek olarak. Klimanın kurulacağı yerin özelliklerine göre değişir. Buna ek olarak, müşterilerimiz klima talep edebilir.

Sultanbeyli Klima Servisi

Klima taşıma ücreti aynı şekilde, klima tipi, klimanın nerede kurulacağına ve klimanın nerede söküleceğine bağlı olarak değişir. Bunun için ve benzeri birçok hizmet için, Sultanbeyli Klima servis telefon numarasını arayabilir ve bir hizmet almak için çağrı merkezinde temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ve deneyimli personelimizde bulamadığınız kurumsal ve kaliteli hizmeti almak için doğru adrestesiniz. Sizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. İstanbul bölge  ve yarı mamul taşımacılığı yapıyoruz.


ŞİRKET ADI: SULTANBEYLİ KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Orhangazi, Sultanbeyli/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerin de bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Sultanbeyli Baymak Klima Servisi,
 • Sultanbeyli Panasonic Klima Servisi,
 • Sultanbeyli Arçelik Klima Servisi,
 • Sultanbeyli Vestel Klima Servisi,
 • Sultanbeyli Ferroli Klima Servisi,
 • Sultanbeyli Daikin Klima Servisi,
 • Sultanbeyli Airfel Klima Servisi,
 • Sultanbeyli Demir Döküm Klima Servisi,
 • Sultanbeyli Alarko Klima Servisi,
 • Sultanbeyli Toshiba Klima Servisi,
 • Sultanbeyli Samsung Klima Servisi,
 • Sultanbeyli Carrier Klima Servisi,
 • Sultanbeyli Protherm Klima Servisi,
 • Sultanbeyli Auer Klima Servisi,
 • Sultanbeyli LG Klima Servisi,
 • Sultanbeyli Buderus Klima Servisi,
 • Sultanbeyli Midea Klima Servisi,
 • Sultanbeyli Siemens Klima Servisi,
 • Sultanbeyli Mitsubishi Klima Servisi,
 • Sultanbeyli Bosch Klima Servisi,
 • Sultanbeyli Beko Klima Servisi,
 • Sultanbeyli General Klima Servisi,
 • Sultanbeyli Sharp Klima Servisi,
 • Sultanbeyli Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın