Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Tantavi Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Tantavi Klima Servisi

Tantavi Klima Servisi, Ne olursa olsun marka bakım tüm eserlerinin tüm onarım ve bakım yapılır. Tantavi Klima Servisi, Bakım sürecimizle, odanıza giren bakteriyel hava engelleneceğinden, klimanın neden olduğu bulaşıcı hastalıklara maruz kalmazsınız. Klima satın alındıktan sonra, kullanım talimatlarına uygun olarak özen gösterilmelidir.

Tantavi Klima Servisi
Tantavi Klima Servisi

Klima Servisi Tantavi

 Filtrenin temizlenmesi ve değiştirilmesi de doğru bölgede sağlıklı bir iklim sağlayacaktır ve klimanın doğru kurulumu, klimanın ömrünü uzatacaktır. 100 yıl önce insan hayatına giren klima cihazları, kışın evlerde, işletmelerde ve otomobillerde yaz aylarında serinlemek için kullandığımız hayatımızın temel cihazlarından biridir. Yaz sıcağında yıkan bir klima ile günleriniz ve geceleriniz kabuslara dönüşmez!

Tantavi Klima Servisi 

 Tantavi Klima Servisi, Klimanız maksimum performans ve minimum enerji tüketimi ile çalışacaktır. Bir klimanın bakımı düşük bir performansla çalışır, enerji tüketimi maksimum seviyede artar, bu da eviniz ve işyerleriniz için büyük bir garanti oluşturur. Bu nedenle, klima bakım servisine müdahale ederek ekonomik faydalar elde edersiniz ve uzun vadede klimanızdan yüksek verim elde edersiniz.

Tantavi Klima Bakımı

Klima Hava neden bu kadar önemli? Yaz kuru sıcağında ve kışın donma soğuğunda çalışmak ne kadar zor, klimayı korumak önemlidir. Klima bakımına gelen Servis ekiplerinden ve şirketlerden hizmetin bozulmasından sonra klimayı ihmal etmeyin her zaman daha agresiftir. 2000 yılından bu yana klima kullanıcılarının taleplerini karşılamak, bakım ve onarım hizmeti, hem hızlı hem de güvenli hizmet kalitesi sunmaktadır.

Tantavi Klima Montajı

7/24 klima servisinden hızlı ve çözüm odaklı yanıt almak için geniş bir hizmet yelpazesi olması. Klima tamir ve arıza servisi uzman ekip personeli ve uzman teknisyenleri ile çalışmalarınızda sizden gelen talepleri karşılamak için. Tam hizmet aldıktan sonra Ümraniye Tantavi klima hizmeti, hem servis ücreti hem de değişen parçaların fiyat ölçeği fiyat politikasına bakarken hem de müşterilere karşı hizmetin ekonomik fiyatları çok pahalıdır.

Klima Servisi

Doğal olarak, sadece bir Tantavi olarak değil, aynı zamanda İstanbul’un tüm bölgelerine ulaşım ve Ümraniye Klima Servis ağı olarak, kendilerine müşterilerine en iyi hizmeti sundular. Klima arızalandığında, buna göre tam olarak tanımlanmalı ve servis için çağrılmalıdır. Başarısızlığı sağlamak için yapılması gereken bazı prosedürler vardır.

Tantavi Klima Tamiri

Birincisi sigortayı denetlemektir. Çoğu zaman, sigorta ile ilgili sorunlar klimayı etkiler. Buda, arızanın havada olduğu düşünülmesine neden olabilir. Daha sonra klima kontrol cihazının pilleri kontrol edilmelidir. Buna ek olarak, hava filtreleri kirli klima performansını etkileyebilir. Filtre çıkarılmalı ve temiz olup olmadığını ve kirli olup olmadığını, yıkanıp temizlenmediğini kontrol edilmelidir.

Tantavi Klima Servisi 
Tantavi Klima Servisi

Tantavi Klima Servisi 

Tüm bu çekler yapıldıktan sonra sorun hala çözülmezse, teknik hizmetin neye yardımcı olması gerektiği önemli değil. Bir sürü hata türü var. En yaygın olanı su damlayan klimalardır. Bu tip klima arıza probleminde yapılması gereken ilk şey teknik yardım almaktır. Ancak bundan önce alınacak önlemler var. Klimayı kullanmadan önce, teknik bilgilerin bulunduğu kitapçık iyice incelenmeli ve kullanım sırasında yapılmaması gereken faktörlere dikkat edilmelidir. İkinci en yaygın arıza türü, klimanın doğrudan çalışmayı durdurmasıdır. Bu durumda, elektrik hatlarının arızalanmasına neden olabilir, çünkü yaz aylarında soğumaya başka bir alternatif koymak zordur.

Tantavi Klima Servisi 

Klimalar artık kışın ısınmak için kullanılır. Teknolojinin hızlı gelişmesinin bir sonucu olarak, çok ekonomik ve verimli kullanım sağlayan klimalar, kullanıma bağlı olarak çeşitli sorunlara neden olabilir. Bu klimalar zamanla ilk günün verimli çalışmasını kaybetmiş demektir.  Klima Servisi olarak, klimalarınızın tekrar çalışmasını sağlamak için uzman ekiplerimiz sayesinde size sahip olduğumuz tüm bilgileri ve birikimleri sağlamak için çalışıyoruz, bu da ilk gün çalışma performansını gösteremedi veya gösteremedi.

Tantavi Klima Servisi 

Hem yaşam alanlarının hem de işyerlerinin yoğunlaştığı bir bölge olan Ümraniye, firmamızın klima hizmeti olarak faaliyet gösterdiği yerlerden biridir. Müşterilerimizin bize ulaşmasından çok kısa bir süre sonra klimalar ile sahip olduğunuz sorunları belirlemek için cihazı inceleyerek hangi çözümlerin alınması gerektiğini belirlemek için adımlar atıyoruz. Çok uygun fiyatlarla Hizmetlerimiz sayesinde, klimalarınızın elektrik tüketimini azaltmalarını ve çalışma performansını kaybetmeden verimli bir şekilde çalışmaya devam etmelerini sağlıyoruz.


ŞİRKET ADI: TANTAVİ KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Tantavi, Tantavi Caddesi, Ümraniye/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ – CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerin de bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Tantavi Baymak Klima Servisi,
 • Tantavi Panasonic Klima Servisi,
 • Tantavi Arçelik Klima Servisi,
 • Tantavi Vestel Klima Servisi,
 • Tantavi Ferroli Klima Servisi,
 • Tantavi Daikin Klima Servisi,
 • Tantavi Airfel Klima Servisi,
 • Tantavi Demir Döküm Klima Servisi,
 • Tantavi Alarko Klima Servisi,
 • Tantavi Toshiba Klima Servisi,
 • Tantavi Samsung Klima Servisi,
 • Tantavi Carrier Klima Servisi,
 • Tantavi Protherm Klima Servisi,
 • Tantavi Auer Klima Servisi,
 • Tantavi LG Klima Servisi,
 • Tantavi Buderus Klima Servisi,
 • Tantavi Midea Klima Servisi,
 • Tantavi Siemens Klima Servisi,
 • Tantavi Mitsubishi Klima Servisi,
 • Tantavi Bosch Klima Servisi,
 • Tantavi Beko Klima Servisi,
 • Tantavi General Klima Servisi,
 • Tantavi Sharp Klima Servisi,
 • Tantavi Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa