Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Velibaba Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

https://www.klima-kombiservisi.com

Velibaba Klima Servisi

 Velibaba Klima Servisi, hizmeti olarak İstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm mahallelere ve mahallelere hizmet veriyoruz. Velibaba Klima Servisi, Uzman ve güler yüzlü ekiplerimiz klima servis kayıtlarınızı oluşturduk ve daha sonra adresinize hızlı bir şekilde vardık ve klima servis gereksiniminizi düzelttik. Uzman servis ekibimiz en doğru klimayı yapar ve servis hizmetini tamamlar.

Velibaba Klima Servisi
Velibaba Klima Servisi

Klima Servisi Velibaba

Onarımı ve arızalanması durumunda, servis ekiplerimiz önceden sağladığınız teknik bilgilerle servis alanına hazırlar ve taşınır. Yani sağladığınız bilgiler bizim için önemlidir. Klima durumunuz hakkında en doğru bilgileri paylaşarak. Klima servisimiz 7/24 sizi bekliyor ve sizin için çözümler üretiyor. Maltepe montaj servisi, Velibaba’nın tüm ilçelerinde  hava taşıma hizmeti olarak merkezi hizmet anlayışı ve günün herhangi bir saatinde ulaşabileceğiniz sayılarla çalışmaktadır. Klima uzman kadrosu ile mümkün olan en kısa sürede sorunları çözebilir. Klimanız işe yaramazsa veya yeterli verimlilik elde edemezseniz, bizi arayarak servis tesislerini hemen kullanabilirsiniz.

Velibaba Klima Servisi

 Velibaba Klima Servisi, Tüketicilere farkındalık katan ekibimizin başarılı vizyonuna dayanarak, cihazdaki performans aynı kalitede verim ve enerji tasarrufu sağlar. Klima arızaları, bu sorunların başında insanoğlunun başına gelebilecek bir sorundur klima su sızıntısı. Su klimadan gelirse, önce klimanın iç üniteden veya dış üniteden gelip gelmediğini kontrol edin. Su dışarıdan gelirse bu normaldir. İç ünitedeki nem gider yardımı ile aktarılır. Dış ünitenin montajı düzgün yapılmazsa, su akışı normaldir. Bu durumda, teknik servise danışılmalıdır. Bununla birlikte, klimanın iç ünitesinde bir su akışı varsa, bu durum düz bir pozisyon değildir.

Klima Servisi

Bu durumda, klima yetkililer tarafından denetlenmeli ve denetlenmelidir. Tabii ki, hizmet kısa sürede bu sorunu çözecek ve herhangi bir sorun olmadan klima kullanmaya devam etmek mümkün olacak. Klima sistemlerinde bir diğer sorun klima gazı problemiydi. Klima gazı sorunu çok yaygındır. Bu sorun, klimanın düzensiz çalışmasıdır. Klima hakkında bilmeniz gereken bir diğer önemli şey klima BTU nedir? ” sorusu. BTU klimalarda İngiliz Türk İngiliz  termal birimi kısaltmasıdır. Klima alırken dikkate alınması gereken bir özelliktir. Bu ünitenin hesaplanmasının bir sonucu olarak, satın alınan klimanın klima kapasitesini hesaplama fırsatına sahip olacaksınız ve daha sağlıklı bir klimaya sahip olacaksınız.

Velibaba Klima Bakımı

Klima Servisi bu gün koşuşturmacada her zaman insanların konforunu düşünmek zorunda. İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız her türlü klima problemine çözüm üretebilecektir. Amacımız bu anlamda sorunsuz bir destek sağlamak, bu anlamda, bakım ve onarım tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için benzer bir şekilde, yanı sıra gerektiği gibi orijinal parçaların değiştirilmesi. Klima servisimiz garantimiz altındadır. Bu nedenle, bizden aldığınız her hizmet belirli koşullar altında garanti edilir. Bugüne kadar firmamıza hizmet eden birçok kurum ve kuruluş var, bu nedenle burada tercih edilmemizin en büyük nedeni ekonomik ve kalıcı olmamızdır.

Velibaba Klima Montajı

Biz her zaman bize güven çerçevesinde tam bir şekilde işimizi gerçekleştirmek için tercih. Bizim için önemlidir ve klimalarınız ilk gün performanslarıyla size hizmet etmenizi sağlar. Bu nedenle, özellikle bakım süreleri asla bozulmamalıdır. Zamanında yapılmayan bir bakım işlemi, klimanızın ömrünü kısaltacak ve toz birikimi sağlığınızı da tehlikeye atacaktır. Şimdiye kadar yaptığımız her bakım sürecinde uzun vadeli bir çalışma yapmayı tercih ediyoruz ve bu nedenle gelecekteki bakım süresi hakkında ayrıntılı bilgi sunuyoruz. Bakım sırasında değiştirilmesi gereken klimanın bir parçanız varsa, görevi ve neden değiştirilmesi gerektiğini size bildiririz. Biz klima söz konusu olduğunda, insanların amacı onların konforunu artırmak olduğunu biliyoruz. Ne kadar fazla konfor kazanırsanız, psikolojik olarak daha güçlü hissedeceksiniz. İstanbul Anadolu yakasında Pendik Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz .

Velibaba Klima Servisi
Velibaba Klima Servisi

Velibaba Klima Tamiri

İstanbul’un tüm ilçelerine , ilçelerine ve mahallelerine, özellikle de Velibaba semtlerine 7/24 hizmet veriyoruz. Hizmetimiz geniş bir hizmet ağı ve anında hizmet ile Pendik’in her bölgesine gönderilir. Velibaba Klima servisi 7/24 teknik servis hizmeti verdiği için profesyonel bir ekip olması durumunda değerli müşterilerimize hizmet veren yıllardır klima alanında klimalar ilgili bir sorununuz varsa.

Velibaba Klima Servisi

Uzman ekibimiz Eşyanızda problemleriyle anında size anında Klima hizmeti gönderebilir ve sorunlarınızı çözebilir. Kalite ve uygun fiyatın birleştirildiği güler yüzlü , hızlı Velibaba Siemens hizmeti için bizi arayın. Velibaba geniş yedek parça stok durumu ile, yüksek kalitede ve makul fiyatlarla Siemens marka ürünlerinizin yerinde onarım yapıyoruz. Uzman ekibimiz, Velibaba Siemens servisi tarafından tamir edildiğinde veya yerinde değiştirildiğinde 1 yıl garanti vermektedir. Maltepe’deki teknik servisimiz alıcı tarafından talep edilirse, teknik servis eve veya eşe giderse 40 TL’lik bir servis ücreti talep ediyoruz.


ŞİRKET ADI: VELİBABA KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Velibaba, Tarih Sokak, Pendik/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerin de bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Velibaba Baymak Klima Servisi,
 • Velibaba Panasonic Klima Servisi,
 • Velibaba Arçelik Klima Servisi,
 • Velibaba Vestel Klima Servisi,
 • Velibaba Ferroli Klima Servisi,
 • Velibaba Daikin Klima Servisi,
 • Velibaba Airfel Klima Servisi,
 • Velibaba Demir Döküm Klima Servisi,
 • Velibaba Alarko Klima Servisi,
 • Velibaba Toshiba Klima Servisi,
 • Velibaba Samsung Klima Servisi,
 • Velibaba Carrier Klima Servisi,
 • Velibaba Protherm Klima Servisi,
 • Velibaba Auer Klima Servisi,
 • Velibaba LG Klima Servisi,
 • Velibaba Buderus Klima Servisi,
 • Velibaba Midea Klima Servisi,
 • Velibaba Siemens Klima Servisi,
 • Velibaba Mitsubishi Klima Servisi,
 • Velibaba Bosch Klima Servisi,
 • Velibaba Beko Klima Servisi,
 • Velibaba General Klima Servisi,
 • Velibaba Sharp Klima Servisi,
 • Velibaba Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa