Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Yakacık Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Yakacık Klima Servisi

Yakacık Klima Servisi, biz en iyi fiyatlarla Kartal klima hizmeti sunuyoruz. Yakacık Klima Servisi, markasını ve modelini ayırt etmeden tüm klima markalarında en uygun fiyatları sunan Firmamız, orijinal yedek parçanın ve 1 yıllık klima servis garantisinin takibi ve değiştirilmesi ile ek maliyetler ve maliyetler olmaksızın üretilen işçilik ve yedek parçaların takibi yapar. Klima bakımı yılda iki kez yapılan klima servis ekibi olarak öneririz.

Yakacık Klima Servisi
Yakacık Klima Servisi

Klima Servisi Yakacık

Klima bakım ürününüzle sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. çevre sağlar. Tüm müşterilerimiz, bakımsız klimaların birçok hastalığa neden olabileceği günümüz teknolojisine aşinadır. Klima ısınmaz-klima şikayetlerinizi soğutmaz , Klima Servisi olarak servis çağırmadan önce klimanın iç ünite filtrelerini kontrol etmenizi öneririz. Klima filtreleri, klima performansının sağlığınız için önemli bir sorun olduğunu hatırlatmak için bizi aramanız gerektiği için 6 aylık bir yıkama veya klima bakım hizmetinin kullanımına kıyasla değişkenlik kazanmıştır. Bu ve benzeri arıza bakım ihtiyaçları bizim tarafımızdan Klima Servisi olarak karşılanmaktadır. Ayrıca klima yüklemek için hizmet arayabilirsiniz. Ayrıca klima sökme ve başka bir yerde klima taşınması için ek olarak hizmet vermektedir.

Yakacık Klima Servisi

Yakacık Klima Servisi, Klima maliyetleri, klimanızın doğasına ve klimanın kurulması gereken yere bağlı olarak değişir. Klima taşımacılığı ile ilgili fiyat bilgileri çağrı merkezimizde bulunabilir. Buna ek olarak, bazı müşterilerimiz bu sadece klimanın modeli demonte ve klima konumu ile ilgili olarak fiyat tarife kurulumu için sorabilirsiniz yeni taşınmış ev veya ofis kendi klimalar kaldırarak evlerini taşımak istiyorum özelliğine göre monte edilecektir. Buna ek olarak, yeterince soğuk havaya uçurmayan klimalar için, gaz hizmetimiz tarafından sağlanmaktadır. Klima gaz dolum işlemi Kartal Klima Servisi, standart olarak gerçekleştirdiğimiz işlerden biridir. Klima gaz deşarj oranı kaç Bar gaz basıldığında bağlı olarak değişir. Klima gazı baskısı için 50 TL ücret alınmaktadır. Ayrıca klima hizmeti olarak bir servis ücreti var.

Yakacık Klima Montajı

Servis ücreti servis açılırsa çağrıldığında, ekip üyelerimiz klima arızasının evinizde veya ofisinizde ne kadar doğal olarak yapılacağı hakkında size bilgi verecektir. Anlaşma konusuna ek olarak hizmet ücretini talep etmiyoruz. Ancak, muayene amacıyla evinize veya ofisinize tek bir klima hizmeti arayarak aradığınız hizmet için bir servis ücreti alıyoruz. Klima servisini arayarak tüm hizmetlerimizi kullanabilirsiniz. Kartal Klima Servisi acil çözümler ve garantili iş ve işçilik ile her zaman yanınızda. Yaz ve kış aylarında istenen ısı ayarı ile çalışan yaşam alanlarında kullanılan klimalar, iklimlendirme ve dış ortamdaki hava koşullarına bağlı olarak farklı hava koşullarına maruz kalmaktadır. Bu işlem sırasında, cihazların iç ve dış yüzeyleri kirlenir ve hasar görür. Bu sorunları ortadan kaldırmak için cihazın performansını azaltarak Kartal Klima Servisi periyodik bakım işlemi yapılmalıdır.

Yakacık Klima Servisi
Yakacık Klima Servisi

Klima Servisi

Enerji tasarrufu ve klima çalışması açısından, bu periyodik kontroller ihmal edilmemelidir. Size ekstra enerji kazandıracak ve sağlık ve güvenliğinizi sağlayacak klima bakım hizmetlerinden yararlanmak için teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Firmamız kaliteli ve güvenli klima montaj arıza bakım teknik servis yedek parça hizmeti sağlar. Kartal klima servisi, Tüm klima ile ilgili sorunlarınıza hemen cevap veriyoruz ve Kartal Klima Servisi 24 saat sunuyoruz.

Yakacık Klima Bakımı

Klimalarınıza benzer şekilde bakıyoruz; Hizmetlerimiz ilk gün şeklinde teslim edildikten sonra arıza, bakım ve montaj gibi bir şekilde. Klima kurulum, klima sökme, klima gaz şarj, klima bakım, klima onarım ve onarım vb. Biz hizmet sunuyoruz. Klimalar, bölgemizde eskilere kıyasla ülkemizde olduğu gibi artmıştır. Bu konudaki en önemli faktörlerden biri, tasarruf cihazlarındaki artıştır. Size tüm marka ve modellerde en iyi ve en hızlı servis desteği sunuyoruz. Tüketici dostu olan firmamız, Kartal Merkez teknik Bölgesi’ndeki her mahalleye aynı gün ulaşabilir ve hizmet desteği sağlayabilir. Yaz aylarında daha sık servis talebi olmasına rağmen, ekibimiz her dönemde sürekli aktiftir.

Yakacık Klima Servisi

Klima cihazınızda ne tür sorunlar olursa olsun bizimle iletişime geçebilir ve servis kaydı açılabilir. Gün boyunca ulaşamadığımız Kartal servis alanımızda mahalle yoktur. Aşağıdaki tüm ilçelerden bize kolayca ulaşabilir ve bir servis talep edebilirsiniz. Adresi birkaç dakika içinde size hizmet edecek bir ekibimiz var. Ne olursa olsun her türlü klima bakım modeli farkı, klima arıza, klima montaj ve klima tamir işlemleri bir telefon kadar yakın. Bu durumda, evimizdeki klimaları, periyodik bakım ihtiyaçları için çalışmak için yarım yol bırakmadan kışın zor aylarda yaz kavurucu sıcağında yararlı bir şekilde çalışmak için ısınmak ve soğumak için rahat bir şekilde kullanıyoruz.


ŞİRKET ADI: YAKACIK KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Yakacık Yeni, Kartal/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerin de bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Yakacık Baymak Klima Servisi,
 • Yakacık Panasonic Klima Servisi,
 • Yakacık Arçelik Klima Servisi,
 • Yakacık Vestel Klima Servisi,
 • Yakacık Ferroli Klima Servisi,
 • Yakacık Daikin Klima Servisi,
 • Yakacık Airfel Klima Servisi,
 • Yakacık Demir Döküm Klima Servisi,
 • Yakacık Alarko Klima Servisi,
 • Yakacık Toshiba Klima Servisi,
 • Yakacık Samsung Klima Servisi,
 • Yakacık Carrier Klima Servisi,
 • Yakacık Protherm Klima Servisi,
 • Yakacık Auer Klima Servisi,
 • Yakacık LG Klima Servisi,
 • Yakacık Buderus Klima Servisi,
 • Yakacık Midea Klima Servisi,
 • Yakacık Siemens Klima Servisi,
 • Yakacık Mitsubishi Klima Servisi,
 • Yakacık Bosch Klima Servisi,
 • Yakacık Beko Klima Servisi,
 • Yakacık General Klima Servisi,
 • Yakacık Sharp Klima Servisi,
 • Yakacık Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa