Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Yamanevler Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

https://www.klima-kombiservisi.com

Yamanevler Klima Servisi

Yamanevler Klima Servisi, Klima tamir konusunda uzman olan personelimiz, adresinizde birçok onarım gerçekleştirmektedir. Yamanevler Klima Servisi Adresteki onarım oranı bölgede %90’dır. Bu nedenle, servis kaydı oluştururken verdiğiniz bilgiler klima tamir şartına uygun olarak bizim için önemlidir.

Yamanevler Klima Servisi
Yamanevler Klima Servisi

Klima Servisi Yamanevler

  Tüm onarım prosedürleri 1 yıl garantilidir. Klima Servisi olarak, onlarca klima markasına bağlı klima modellerine teknik hizmet veriyoruz ve klima tamir servisi sağlıyoruz. Bizim tek iş tam ve düzgün klima ve klima hizmeti sağlamaktır. Yetkili ve yeterlilik sertifikalarına sahip eğitimli uzman personelimizle tam donanımlı araç filomuz her zaman kurumsal kimliğimizle 24 saat hizmet vermektedir.

Yamanevler Klima Servisi

 Yamanevler Klima Servisi, Firmamız Anadolu ve Avrupa Yakası da dahil olmak üzere şehir genelinde Klima Servisi, klima satış ve klima hizmetleri sunmaktadır. Klima ve klima Servisi Hizmetlerimiz ; klima satış, Ümraniye Klima Servisi, klima bakım, klima tamir ve onarım, klima sökme ve montaj, ve telefon ile her zaman her marka klima kontrol kaynağı ucunuz. Firmamız, Midea, Panasonic, Electra, Airwell yetkili bayi ve Yetkili Servis.

Yamanevler Klima Bakımı

Sitemizde belirtilen diğer markalar özel klima hizmeti vermektedir. İstanbul, Yamanevler klima hizmetleri, ev ve işyerlerinde bulunan her türlü klima aleti için klima hizmeti, soğutma servisi, klima bakımı, soğutma bakım hizmetleri, Arçelik, Beko, Mitsubishi, Altus, Vestel, Regal, Panasonic, Airfel, Demirdöküm, baymak, klima, klima gibi markalar için klima, klima değiştirme, klima dolum, klima kurulum prosedürleri ve fiyatları için teknik Servisimizi hemen arayabilirsiniz.

Yamanevler Klima Servisi

Gerçek doğalgaz-kombi, Yamanevler, İstanbul ve tüm İlçelerde 10 yıllık tecrübeye sahip firmamız Yamanevler klima hizmeti, gerçek hizmet anlayışı ile garanti edilmektedir. Klima arızaları, bu sorunların başında birçok kişiye hava şartlandırma su sızıntısının yaşanacağı bir sorundur. Su klimadan gelirse, önce klimanın iç üniteden veya dış üniteden gelip gelmediğini kontrol edin. Su dışarıdan gelirse bu normaldir. İç ünitedeki nem gider yardımı ile aktarılır.

Yamanevler Klima Montajı

Dış ünitenin montajı düzgün yapılmazsa, su akışı normaldir. Bu durumda, teknik servise danışılmalıdır. Bununla birlikte, klimanın iç ünitesinde bir su akışı varsa, bu durum düz bir durum değildir. Bu durumda, klima yetkililer tarafından denetlenmeli ve denetlenmelidir. Tabii ki, hizmet bu sorunu kısa sürede çözecek ve klimanızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz. Klima sistemleri ile ilgili bir başka sorun klima gazı sorunu olmuştur. Klima gazı sorunu çok yaygın bir sorundur. Bu sorun, klimanın düzensiz çalışmasıdır. Klima hakkında bilmeniz gereken bir diğer önemli şey klima BTU nedir? ” sorusu. BTU klimalarda İngiliz Türk İngiliz termal birimi kısaltmasıdır.

Klima Servisi

Klima alırken dikkate alınması gereken bir özelliktir. Bu ünitenin hesaplanmasının bir sonucu olarak, satın alınan klimanın klima kapasitesini hesaplama fırsatına sahip olacaksınız ve daha sağlıklı bir klimaya sahip olacaksınız. Evinizin veya ofisinizin ısıtılması veya soğutulması ihtiyacını hesaplamak için kullanılır. Klima satın alırken dikkate alınması gereken bazı şeyler vardır.

Yamanevler Klima Servisi
Yamanevler Klima Servisi

Yamanevler Klima Servisi

Bu konular, alınan klimanın istenen biçimde çalışmasında daha verimli ve etkilidir. Bu konular hakkında kısaca konuşursak, satış yürütme firması klima seçmeden önce, satış öncesi ve sonrası emin olmalıdır, yardım bu konuda uzman teknisyenleri alınmalıdır, klima kapasitesi oda ısıtma veya soğutma hacminden daha büyük oda büyüklüğüne göre aşırı klima sağlayacak tercih edilmelidir. Örneğin, oda tipi klima küçük olduğunda ve oda hacmi split klima için tercih edildiğinde son derece geniş alanlar için klima seçimi tercih edilir. Dikkate alınması gereken diğer özellikler şunlardır.

Yamanevler Klima Servisi

Isıtma için iyi bir klima istiyorsanız, İnverter teknolojisine sahip klimalar tercih edilmeli, çevrenin sağlıklı bir durumda olmasını sağlamak için nemli klimalar tercih edilmelidir, klimalar tercih edilmelidir, klimanızın filtre ekipmanı çok önemlidir, örneğin toz çeken ve havada kir yaymayan klimalar tercih edilmelidir. Biz klima klimalar miktarı hakkında konuşmak eğer bu şekilde belirtilen özelliklerde klimalar 1000 lira olarak ortalama adım var özelliklere göre değişir ve fiyat artış yanı sıra artış özelliği artar. Klima kullanımının farkında olma ihtiyacının yanı sıra, klima hizmetlerinin hizmetimizi yaptığınız yerde klima kurulumu 1 yıl garantilidir. Shiro klimalar gibi cihazlarınız periyodik olarak muhafaza edilmelidir.


ŞİRKET ADI: YAMANEVLER KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Yaman Evler, Ümraniye/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerin de bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Yamanevler Baymak Klima Servisi,
 • Yamanevler Panasonic Klima Servisi,
 • Yamanevler Arçelik Klima Servisi,
 • Yamanevler Vestel Klima Servisi,
 • Yamanevler Ferroli Klima Servisi,
 • Yamanevler Daikin Klima Servisi,
 • Yamanevler Airfel Klima Servisi,
 • Yamanevler Demir Döküm Klima Servisi,
 • Yamanevler Alarko Klima Servisi,
 • Yamanevler Toshiba Klima Servisi,
 • Yamanevler Samsung Klima Servisi,
 • Yamanevler Carrier Klima Servisi,
 • Yamanevler Protherm Klima Servisi,
 • Yamanevler Auer Klima Servisi,
 • Yamanevler LG Klima Servisi,
 • Yamanevler Buderus Klima Servisi,
 • Yamanevler Midea Klima Servisi,
 • Yamanevler Siemens Klima Servisi,
 • Yamanevler Mitsubishi Klima Servisi,
 • Yamanevler Bosch Klima Servisi,
 • Yamanevler Beko Klima Servisi,
 • Yamanevler General Klima Servisi,
 • Yamanevler Sharp Klima Servisi,
 • Yamanevler Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın