Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Yenidoğan Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Yenidoğan Klima Servisi

Yenidoğan Klima Servisi, klima servis Güvenlik bir süre varsa, bu noktada yapılır, işler biraz karışık. Yenidoğan Klima Servisi, Klima hizmetleri çok meşgul olduğundan, ama bir randevu için çok bekliyorsun. Bu ihtiyaca cevap vermek için Anadolu yakasında yaşıyorsanız, Sancaktepe Klima Servisi sizin için mükemmeldir.

Yenidoğan Klima Servisi
Yenidoğan Klima Servisi

Klima Servisi Yenidoğan

Yenidoğan klima Servisi, 2000 yılından bu yana klima kullanıcılarının taleplerini karşılamak, servis bakım ve onarım hizmeti, hem bununla hem de hizmet kalitesini de sağlamaktadır. Klima Servisi klima servisinden hızlı ve çözüm odaklı yanıt almak için servis ağı ile 7/24 mevcuttur. Klima tamir ve arıza servisi uzman ekip personeli ve uzman teknisyenleri ile çalışmalarınızda sizden gelen talepleri karşılamak için. Yenidoğan Klima Servisi hizmet sürecine gelince, Klima Servisi, güvenli hizmeti almaya karar verdiğinizden emin olmak için deneyimli ekipler ve yeni tahsis edilen aletlerle donatılmıştır.

Yenidoğan Klima Servisi

Yenidoğan Klima Servisi, Takımlar, taleplerinize uygun olarak mümkün olan en kısa sürede desteğinize koşacaktır. Sorununuzun hızlı servisle çözüleceğinden emin olabilirsiniz. Lima onarım konusunda uzman olan personelimiz, adresinizde birçok onarım gerçekleştirecektir. Adresteki onarım oranı ortalama %90 civarındadır. Bu nedenle, servis kaydı oluştururken verdiğiniz bilgiler klima tamir şartına uygun olarak bizim için önemlidir.

Yenidoğan Klima Bakımı 

Tüm onarım prosedürleri 1 yıl garantilidir. Klima Servisi olarak, onlarca klima markası ile ilgili klima modellerine teknik hizmet veriyoruz ve klima tamir servisi sağlıyoruz.  Yenidoğan Klima Servisi olarak dürüst ve kaliteli klima hizmeti anlayışımız ile 14 yıldır soğutma ve ısıtma sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Yenidoğan Klima Montajı

Klima servisinde aradığınız tüm özelliklere sahip olan Pendik klima servisimiz, tüm marka ve klima modellerine hizmet vermektedir.  Klima Servisi hakkında daha fazla bilgi için lütfen Pendik klima servis sayfamızı ziyaret edin.Yaz sıcağında yıkan bir klima ile günleriniz ve geceleriniz kabuslara dönüşmez! Serhat Klima Servisi ile klimalarınızı maksimum performans ve minimum enerji tüketimi ile çalışacak şekilde korumuştur.

Klima Servisi

Bir klimanın bakımı düşük bir performansla çalışır, enerji tüketimi maksimum seviyede artar, bu da eviniz ve işyerleriniz için büyük bir garanti oluşturur. Bu nedenle, klima bakım servisine müdahale ederek ekonomik faydalar elde edersiniz ve uzun vadede klimanızdan yüksek verim elde edersiniz. Klima Hava neden bu kadar önemli? Yaz kuru sıcağında ve kışın donma soğuğunda çalışmak ne kadar zor, klimayı korumak önemlidir. Unutmayın, klima bakımına gelen Servis ekiplerinin ve şirketlerin bozulmasından sonra gelen klima servisi her zaman daha agresiftir.

Yenidoğan Klima Servisi
Yenidoğan Klima Servisi

Yenidoğan Klima Tamiri

Klimalarda meydana gelen arızalarda yapılması gereken bakım çalışmaları için hizmet almak istediğinizde, Servis Hizmetleri Pendik ilçesinde telefonunuzun diğer ucunda yer almaktadır. Firmamız tarafından kurulan çağrı merkezi, haftada 7 gün 24 saat hizmet veren personelimiz tarafından taleplerinize zamanında cevap verebilir. Bu şekilde, adresinize en kısa sürede yönlendirilen servis ekipleri, gerekli kontrolleri yaparak klimanızı tekrar operasyonel hale getirebilir. Servis hizmetleri sırasında tüm marka ve model klima cihazları aynı şekilde tamir edilebilir. Servis ekiplerimiz tüm ürünler için gerekli donanım ve bilgi ile oluşturulmuştur.

Yenidoğan Klima Servisi

Firmamız, uzun yıllara dayanan tecrübenin güveniyle ilçe genelinde tüm adreslere tek merkezli bir şekilde ulaşabilen servis ekipleri ile klima hizmeti sunmaktadır. Uzman kadromuz sayesinde makul fiyatlarla teknik hizmetler sunmaktayız. Geçerli ve gerekli bir durumda işlem yaparak ve klimayı uzun yıllar kullandırarak büyük bir maliyetten tasarruf sağlayan Firmamız, tamamen özel bir şekilde oluşturulmuştur.

Yenidoğan Klima Servisi

İşyerlerinizde bakım için firmamız ile yıllık bir anlaşma yapabilirsiniz. Klima cihazları kış aylarında ısıtma için kullanılır, yazlar ise soğutma için kullanılır. Buna ek olarak, kış aylarında sürekli olarak kullanılan klima cihazları, belirli bir süre sonra sistemin farklı yerlerinde arızaya neden olabilir veya çalışma noktasında performansta azalma olabilir. Klimanızı uzun süre kullanmak için cihazınızı korumanız gerekir. Bu aşamada klima bakım hizmeti için firmamız aracılığıyla hizmet olarak en doğru ve sağlıklı kullanım yaratabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: YENİDOĞAN KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Yenidoğan, Sancaktepe/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerin de bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Yenidoğan Baymak Klima Servisi,
 • Yenidoğan Panasonic Klima Servisi,
 • Yenidoğan Arçelik Klima Servisi,
 • Yenidoğan Vestel Klima Servisi,
 • Yenidoğan Ferroli Klima Servisi,
 • Yenidoğan Daikin Klima Servisi,
 • Yenidoğan Airfel Klima Servisi,
 • Yenidoğan Demir Döküm Klima Servisi,
 • Yenidoğan Alarko Klima Servisi,
 • Yenidoğan Toshiba Klima Servisi,
 • Yenidoğan Samsung Klima Servisi,
 • Yenidoğan Carrier Klima Servisi,
 • Yenidoğan Protherm Klima Servisi,
 • Yenidoğan Auer Klima Servisi,
 • Yenidoğan LG Klima Servisi,
 • Yenidoğan Buderus Klima Servisi,
 • Yenidoğan Midea Klima Servisi,
 • Yenidoğan Siemens Klima Servisi,
 • Yenidoğan Mitsubishi Klima Servisi,
 • Yenidoğan Bosch Klima Servisi,
 • Yenidoğan Beko Klima Servisi,
 • Yenidoğan General Klima Servisi,
 • Yenidoğan Sharp Klima Servisi,
 • Yenidoğan Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa