Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Yeşilbağlar Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Yeşilbağlar Klima Servisi

Yeşilbağlar Klima Servisi, Anlaşma konusuna ek olarak hizmet ücretini talep etmiyoruz. Ancak, muayene amacıyla evinize veya ofisinize tek bir klima hizmeti arayarak aradığınız hizmet için bir servis ücreti alıyoruz. Yeşilbağlar Klima Servisi markasını ve modelini ayırt etmeden tüm klima markalarında en uygun fiyatları sunan Firmamız, orijinal yedek parçanın ve 1 yıllık klima servis garantisinin takibi ve değiştirilmesi ile ek maliyetler ve maliyetler olmaksızın üretilen işçilik ve yedek parçaların takibi yapar. Klima bakımı yılda iki kez yapılan klima servis ekibi olarak öneririz.

Yeşilbağlar Klima Servisi
Yeşilbağlar Klima Servisi

Klima Servisi Yeşilbağlar

Ayrıca klima yüklemek için hizmet arayabilirsiniz. Ayrıca klima sökme ve başka bir yerde klima taşınması için ek olarak hizmet vermektedir. Klima filtreleri, klima performansının sağlığınız için önemli bir sorun olduğunu hatırlatmak için bizi aramanız gerektiği için 6 aylık bir yıkama veya klima bakım hizmetinin kullanımına kıyasla değişkenlik kazanmıştır. Bu ve benzeri arıza bakım ihtiyaçları bizim tarafımızdan Klima Servisi olarak karşılanmaktadır.

Yeşilbağlar Klima Servisi

 Yeşilbağlar Klima Servisi,  müşterilerimiz bu sadece klimanın modeli demonte ve klima konumu ile ilgili olarak fiyat tarife kurulumu için sorabilirsiniz yeni taşınmış ev veya ofis kendi klimalar kaldırarak evlerini taşımak istiyorum özelliğine göre monte edilecektir. Buna ek olarak, yeterince soğuk havaya uçurmayan klimalar için, gaz hizmetimiz tarafından sağlanmaktadır. Klima gaz dolum işlemi Klima Servisi, standart olarak gerçekleştirdiğimiz işlerden biridir. Klima gaz deşarj oranı kaç Bar gaz basıldığında bağlı olarak değişir. Klima gazı baskısı için 50 TL ücret alınmaktadır. Ayrıca klima hizmeti olarak bir servis ücreti var.

Yeşilbağlar Klima Montajı

Anlaşma konusuna ek olarak hizmet ücretini talep etmiyoruz. Ancak, muayene amacıyla evinize veya ofisinize tek bir klima hizmeti arayarak aradığınız hizmet için bir servis ücreti alıyoruz. Klima servisini arayarak tüm hizmetlerimizi kullanabilirsiniz.  acil çözümler ve garantili iş ve işçilik ile her zaman yanınızda. Yaz ve kış aylarında istenen ısı ayarı ile çalışan yaşam alanlarında kullanılan klimalar, iklimlendirme ve dış ortamdaki hava koşullarına bağlı olarak farklı hava koşullarına maruz kalmaktadır. Bu işlem sırasında, cihazların iç ve dış yüzeyleri kirlenir ve hasar görür. Bu sorunları ortadan kaldırmak için cihazın performansını azaltarak  periyodik bakım işlemi yapılmalıdır.

Klima Servisi

Enerji tasarrufu ve klima çalışması açısından, bu periyodik kontroller ihmal edilmemelidir. Size ekstra enerji kazandıracak ve sağlık ve güvenliğinizi sağlayacak klima bakım hizmetlerinden yararlanmak için teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Firmamız kaliteli ve güvenli klima montaj arıza bakım teknik servis yedek parça hizmeti sağlar. Klima servisi, Tüm klima ile ilgili sorunlarınıza hemen cevap veriyoruz ve  Pendik Klima Servisi 24 saat sunuyoruz.

Yeşilbağlar Klima Bakımı

Klima onarım ve onarım vb. Biz hizmet sunuyoruz. Klimalar, bölgemizde eskilere kıyasla ülkemizde olduğu gibi artmıştır. Bu konudaki en önemli faktörlerden biri, tasarruf cihazlarındaki artıştır. Size tüm marka ve modellerde en iyi ve en hızlı servis desteği sunuyoruz. Tüketici dostu olan firmamız,   her mahalleye aynı gün ulaşabilir ve hizmet desteği sağlayabilir. Yaz aylarında daha sık servis talebi olmasına rağmen, ekibimiz her dönemde sürekli aktiftir.

Yeşilbağlar Klima Servisi
Yeşilbağlar Klima Servisi

Yeşilbağlar Klima Servisi

Gün boyunca ulaşamadığımız  servis alanımızda mahalle yoktur. Aşağıdaki tüm ilçelerden bize kolayca ulaşabilir ve bir servis talep edebilirsiniz. Adresi birkaç dakika içinde size hizmet edecek bir ekibimiz var. Ne olursa olsun her türlü klima bakım modeli farkı, klima arıza, klima montaj ve klima tamir işlemleri bir telefon kadar yakın. Bu durumda, evimizdeki klimaları, periyodik bakım ihtiyaçları için çalışmak için yarım yol bırakmadan kışın zor aylarda yaz kavurucu sıcağında yararlı bir şekilde çalışmak için ısınmak ve soğumak için rahat bir şekilde kullanıyoruz.


ŞİRKET ADI: YEŞİLBAĞLAR KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Yeşilbağlar, Pendik/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerin de bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Yeşilbağlar Baymak Klima Servisi,
 • Yeşilbağlar Panasonic Klima Servisi,
 • Yeşilbağlar Arçelik Klima Servisi,
 • Yeşilbağlar Vestel Klima Servisi,
 • Yeşilbağlar Ferroli Klima Servisi,
 • Yeşilbağlar Daikin Klima Servisi,
 • Yeşilbağlar Airfel Klima Servisi,
 • Yeşilbağlar Demir Döküm Klima Servisi,
 • Yeşilbağlar Alarko Klima Servisi,
 • Yeşilbağlar Toshiba Klima Servisi,
 • Yeşilbağlar Samsung Klima Servisi,
 • Yeşilbağlar Carrier Klima Servisi,
 • Yeşilbağlar Protherm Klima Servisi,
 • Yeşilbağlar Auer Klima Servisi,
 • Yeşilbağlar LG Klima Servisi,
 • Yeşilbağlar Buderus Klima Servisi,
 • Yeşilbağlar Midea Klima Servisi,
 • Yeşilbağlar Siemens Klima Servisi,
 • Yeşilbağlar Mitsubishi Klima Servisi,
 • Yeşilbağlar Bosch Klima Servisi,
 • Yeşilbağlar Beko Klima Servisi,
 • Yeşilbağlar General Klima Servisi,
 • Yeşilbağlar Sharp Klima Servisi,
 • Yeşilbağlar Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın