Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Altıntepe Kombi Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Altıntepe Kombi Servisi

Altıntepe Kombi Servisi

 Altıntepe Kombi Servisi, Altıntepe Kombi Servisi olarak 10 yılı aşkın süredir tüm İstanbul çevresinde kombi teknik servis hizmeti vermekteyiz. Altıntepe Kombi Servisi, İstanbul içindeki hizmet verdiğimiz bölgeler / ilçeler aşağıda belirtilmiştir. Yedek parça değişimlerinde 1 yıl garanti vermekteyiz. Firmamız Altıntepe yetkili servisi olmamaktadır. ancak herhangi bir sebepten dolayı kombinize ait yedek parçalarını firmadan orijinal temin etmekteyiz. Her günün 24 saati bize acil servis telefonu numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi Altıntepe

Altıntepe Kombi Servisi
Altıntepe Kombi Servisi

 Kombi Servisi Altıntepe, Uzman kadromuz en kısa süre içerisinde size ulaşacak ve en iyi şekilde hizmet verecektir. Müşteri memnuniyeti garantili hizmet veren Altıntepe kombi servisimiz sizlere en iyi kaliteli hizmeti sunmaktadır. Maltepe Altıntepe kombi servisi, Günümüz de en çok kullanılan ısınma şekli olarak kullanılan doğalgaz için gerekli olan kombilerin düzenli bakımı gerekmektedir. Altıntepe kombi servisi düzenli bakımın yanında da kombi arıza verdiği zaman soğuk havalar da sıcak su ve ısınma problemi yaşamamanız için işini ciddiyetle ve itina ile yapan ayrıca da arızalara hızlı bir şekilde müdahale eden bir kombi servisine ihtiyacınız vardır.

Altıntepe Kombi Servisi

 Altıntepe Kombi Servisi,  Kombi servisi eskiden evlerde ısınmak için tercih edilen sobaların yerini artık kombi petekleri almıştır.  kombi tamircisi ısınmak için insanlar artık son derece az bir enerji harcaması ile ısınabilir.  kombi tamiri soba veya kat kaloriferi ile ısınmak artık hem bütçeye hem de doğaya zarar vermektedir.  Kombi, ısınma ve sıcak su temin etme amaçlı kullanılan, küçük ebatlara sahip, hafif ve duvara monte edilen bir ısınma aracıdır. Maltepe  kombi servisi kombiler elektrik veya doğalgazla çalışan modeller olarak mevcuttur.

Altıntepe Kombi Servisi Bakımı

Altıntepe kombi bakımı günümüzde çok yaygınlaşan bu ısınma aracını kullanırken dikkatli olunması gerekir. Herhangi bir arıza olması dahilinde gaz kaçağı, elektrik kaçağı veya patlama gibi sorunlarla karşılaşılabilir.  kombi servisi düzenli olarak bakım yaptırdığınız takdirde herhangi bir sorunla karşılaşma riskiniz en az seviyeye düşer. Gerekli arızaların giderilmesi dışında periyotlarla sabit olan bakımların yaptırılması da her açıdan avantajlı durumların ortaya konmasında söz sahibidir. Yılda en az iki kez bakıma ihtiyaç duyan kombilerin çalışma düzenlerinin birkaç yıl içinde bozulabileceği de unutulmamalıdır.

Kombi Servisi

Bunun dışında başta doğalgaz sızıntısı olmak üzere yüksek risk barındıran durumların ortaya çıkmasında firmamız tarafından yapılan bakımlar etkili olmaktadır. Bu bakımların uzun yıllar yaptırılması durumlarında ise hayati anlamda olumsuz durumların yaşanabileceği patlamaların olması çok düşük ihtimaller arasında değerlendirilmemektedir. Bundan dolayı gerek kombilerin düzgün ve verimli çalışması gerekse riskli durumlardan korunabilmek için Altıntepe kombi bakımı aksatılmadan yerine getirilmelidir. Yapılacak bakımlar nezdinde ortaya çıkan durumlar ise kombilerin model ve markalara göre ayrılabilmektedir.

Altıntepe Kombi Servisi
Altıntepe Kombi Servisi

Altıntepe Kombi Servisi Tamiri

Yoğuşmalı olma özelliğine sahip yeni dönem kombilerin çok daha uzun süreli kullanımları mümkün olurken aynı zamanda işleyiş bakımından filtre temizleme işlemleri gereklidir. Kombinin su sızdırmadığından emin olunması ekiplerimiz tarafından yapılan kontrollerle belirlenmektedir. Aynı zamanda sıcak su ve ısınma anlamında tam verimli çalışma göstermesi de basınç ayarlarıyla düzenlenmektedir. Son derece önemli işleyişlerin sağlandığı kombi bakımlarında uzman ekip kalitesi de işleyiş hakkında fikir vermektedir. Böyle durumlara düşmemek ve gereğinden fazla bedel ödememek için kombi bakımlarının düzenli yapılması önem arz etmektedir.  servisleri kapsamında gerçekleştirilen yedek parça değişimi, düzenli kombi bakımı, arıza tespiti ve kombi tamiri gibi hizmetler sunulmaktadır.

Bu hizmetlerin yapılması ile garanti kapsamına alınan kombiniz, bir yıl boyunca herhangi bir arıza durumunda ücretsiz olarak kombi teknik  kombi servisi tarafından hizmet görmektedir. Maltepe  kombi servisi teknolojik gelişmelerin hayata geçtiği Doğalgaz kullanımı ile insanların konforu artmaktadır.  kombi bakımı bireyler bu teknolojik yenilik ile evlerinde ki mevcut ısınma tercihlerini gözden geçirmekte ve değişimlerini yapmaktadırlar. kombi servisi eskiden kullanılan soba yerine doğalgazı tercih etmektedir.  doğalgaz kullanımı ile insanlar evlerindeki ısınma ile sıcak su ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Doğalgaz kombileri evlerde az yer kaplamakta ve sessiz olmalarından dolayı tercih edilmektedir.

İşyeri Adı: Altıntepe Kombi Servisi

İşyeri Adresi: Altıntepe 34840 Maltepe/İstanbul

İletişim: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa