Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Esenkent Kombi Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Esenkent Kombi Servisi

Esenkent Kombi Servisi

Esenkent Kombi Servisi, Sektörde köklü bir yeri olan firmamızın tüm hizmetleri ve yedek parçaları bir . Esenkent Kombi Servisi, ilçesinin geneline tüm semt ve mahallelerine kombi servis hizmeti vermekteyiz.  kombi, arıza, bakım, onarım. Makinalı petek yıkama, makinalı petek temizliği servis merkezimizde hizmet veriyoruz. Bölgesinde ikamet ediyorsanız çağrı merkezimizi arayıp servis hizmetinde bulunabilirsiniz.

Kombi Servisi Esenkent

Esenkent Kombi Servisi
Esenkent Kombi Servisi

 Jet Esenkent kombi servisi 13’yıldır vermiş olduğumuz hizmet ve kalite anlayışını laikiyle kanıtlamış dikkatli güvenli ve hızlı aramış olduğunuzda bir telefon kadar yakınınız. Esenkent kombi servisi. İstanbul Avrupa yakası siz değerli tüketicilerimize kaliteli bir servis hizmeti sunabilmek adına her geçen gün hızla büyümekteyiz. Almış olduğumuz sağlam referanslar ile 10 senelik geçmişimiz ile siz müşterilerimize kusursuz hizmet sağlamaktayız.

Esenkent Kombi Servisi

 Esenkent Kombi Servisi, Meydana getirilen işçiliklerimiz ve değiştirdiğimiz kombi orijinal yedek parçaları firmamız tarafınca 1 yıl garantilidir. Firmamız TSE Yetki belgesine sahip olup vergiye tabidir. Tamamen resmi olarak hizmet sağlamaktayız. Esenkent mahallesi Kombi servisi meydana getirilen işlerde kullandığı yedek parçalar tamamen orijinal olup piyasa parçalar kullanmamaya özen göstermektedir. Esenkent kombi servis olarak verdiği servis hizmetini Maltepe bölgesi ve civar mahallelerine güler yüzlü anlayışlı ve alanında kafi tecrübeye sahip teknik kadro ile karşılamaya çalışmaktadır.

Esenkent Kombi Servisi Bakımı

Klima ve kombi şeklinde ısıtma ve soğutma cihazlarının teknik özellikleri ile ilgili lüzumlu informasyon ve beceriye sahip kadromuzla  de Kombi servisi olarak hizmet vermeye fakat mahalli servislerden bir tanesiyiz. Her türlü problem ve arızalarda size hizmet vermekten sevinç duyarız. Fakat kombi servis kayıtlarının yaklaşık % 35 bayağı hataları gözden kaçırılan ayrıntılardan kaynaklamaktadır. Bu durumdan en çok kombi kullanıcıları etkilenmektedir.

Kombi Servisi

Çünkü servis talebinizden önce lütfen aşağıda belirtilen hususları gözden geçirin. 12 yılı aşkın süredir marka klimalarınız için kombi servisi, kombi bakımı ve klima montajı hizmetleri vermekteyiz. İstanbul’un  ilçesi ve tüm semtlerine kombi servis hizmeti vermekteyiz. Sektörde lider konumda olan firmalardan önde gelen firmamız senelerini vermiş olduğu deneyimle 7 gün 24 saat servis hizmeti sunmaktadır.  kombi servisi olarak servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız olarak 1 yıl süresince garanti olanak sunmaktayız.

Esenkent Kombi Servisi Tamiri

Esenkent kombi servisi haricinde kombi bakımı ve kombi montajı hizmetleri de sunmaktayız. Esenkent kombi bakımı olarak yılda en az 2 kere bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bakımı yapılmış klimalar yüksek performanslarda çalışacağı şeklinde aynı zamanda’ da ileriye dönük büyük arızalar açmayacaktır. Kombi bakımı için bizlere çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşarak bilgi olabilirsiniz. Ek olarak kombi montajı hususunda dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. kombi montajı için firmamızı arayarak deneyimli teknik kadromuzun, keşif için kombi montajı yapılacak alana gelmesini sağlayabilirsiniz. Kombi montajı meydana getirilen nokta doğru seçilmelidir. Böylece ortamınızın ısınması ve soğuması sorunsuz ve en hızlı şekilde olacaktır. Böylelikle boşa elektrik sarfiyatından kaçınarak bütçenize katkıda bulunmuş olacaksınız. Bütçenize katkıda bulunmuş olacaksınız.

Kombi bakımı yıllık periyodlar halinde değişik hava şartlarına uyum sağlaması için yapılması gerekmektedir. Klimalarınızın ısı transferi yüzeylerinde oluşan kirlenme ve krozyon klimanızın performansında düşüklüğe neden olur. Bu biçim problemleri profesyonel bir kombi bakım servisi sonrası ancak öğrenebilirsiniz. Daha büyük kombi arızalarıyla birlikte kombi onarım hizmeti almak istemiyorsanız lütfen kombi bakım servisi hizmetinden yılda minimum iki kere yararlanın. Kombi bakım servisi hizmeti almak için bizlere ulaşabileceğiniz çağrı merkezi numaralarımız  olan telefonlardan bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Ayrıca kombi montajı servisi için çağrı merkezi telefonlarımızı arayarak adresinizi deneyimli çağrı merkezi çalışanlarımıza bırakın. Yılların vermiş olduğu deneyim ve her gün kendini geliştiren eğitimli ekiplerimiz vermiş olduğunuz adrese intikal ederek keşif işlemini gerçekleştirip kombi montajınızı en uygun noktaya yapsınlar.

Kombi Servisi firmanız sizlere her dakika kaliteli hizmeti sunabilmek amacı ile 27 senedir kesintisiz şekilde çalışmaktadır.  Maltepe Kombi Servisi firmamız her türlü kombi problemlerinizi sorunsuz şekilde giderebilecek tek adrestir.  Kombi Servisi’nde kombi arıza ve kombi bakımı yaptırmak isterseniz, yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey bildirişim numaramızdan bizi aramak ve lüzumlu yardımı talep etmek olacaktır. Esenkent kombi servisi yaşamımız süresince karşılamamız gereken temek gereksinimlerimiz vardır. Yeme, içme barınma gibi ihtiyaçların yanında ısınma faktörü de en temel ihtiyaçlarımızdan biridir.  kombi servisi Isınma çeşitleri arasında ise günümüzde yaşamımızın her alanına girmiş en güvenli ısınma yakıt biçimi doğalgazdır.

İşyeri Adı: Esenkent Kombi Servisi

Adres: Esenkent 34848 Maltepe/İstanbul

İltişim: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa