Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Kayışdağı Kombi Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Rasim paşa Kombi Servisi

Kayışdağı Kombi Servisi

  Kayışdağı Kombi Servisi , Tüm cihazlar zamanla çalışma sistemlerinde, iç haznesinde, veya dış görünümünde hatalar vermektedir. Kayışdağı Kombi Servisi, Bu olay her cihaz için normaldir. Ama özellikle çok yoğun olarak kullanılmakta olan kombilerde bu biraz fazla rastlanabilmektedir. Zamanla kombi yanma haznesinde toz ve kurum kalıntıları cihazı çalıştırılmaz hale sokar bakım yapılmayan cihaz sık arıza yapmaya başlar.

Kombi Servisi Kayışdağı

https://www.klima-kombiservisi.com Kombi Servisi KayışdağıKombi cihazlarında şöyle bir özellik vardır; Dışarıdan aldığı havayı emer tekrar dışarıya üfleme yapar. Bu işlem devamlı devrededir bu neden toz ve kirlenme meydana gelmektedir. Kombi bakım ve onarımın bir çok artısı bulunmaktadır. Cihazın ömrü uzamakta ve ilk günkü gibi performansta çalışmasını sağlamaktadır. Düzenli olarak bakımı yapılan kombi düzenli çalışır sizlere yüksek faturalar çıkarmaz.

Kayışdağı Kombi Servisi

  Kayışdağı Kombi ServisiBurada dikkat edilmesi gereken iyi bir usta ile çalışmaktır. Kayışdagı Kombi Servisi bu anlamda en doğru tercihtir. İşin ehli olmayan bir usta ile çalıştığınız da hem hayatınızı hem de malınızı risk altına almış olursunuz. Kombi tamiri, kombi montajı, kombi kart tamiri, petek temizliği, baca uzatması, oda termostatı gibi komple kombi bakımı deneyimli ve tecrübeli servis elemanlarımız gerçekleştirmektedir.

Kayışdağı Kombi Bakımı

Yapılan iş üzerine gerekli olan tüm eğitimlere sahip olan ve kombilerin dilinden en iyi şekilde anlayan ekip kullanıcılar için kombilerin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olduğu için zamanı da en iyi şekilde değerlendirmektedir. Kayışdağı Kombi Servisi olarak uzun süredir bu bölgede faaliyet göstermekteyiz. Kombi yıllık bakımı, kombi tamiri, kombi montajı gibi konularda hizmet vermekte ve çalışmalar yürütmekteyiz. Konutunuzun yerden yüksekliğini dikkate alarak kombinizde toz bulunma olasılığı değişmektedir.

Kayışdağı Kombi Tamiri

Özellikle hermetik tipi kombiler yanma işlemini gerçekleştirmek için havayı dışarından almakta ve yanma işleminden sonra atık gazı tekrar dışarıya vermektedir. Bu işlem sonucunda hermetik kombiler diğer standart kombilere göre daha fazla toza maruz kalmaktadır. Bu durum kombinin sensörlerinin kirlenmesine ve kombinin arızalanmasına neden olmaktadır Bu oluşan toz miktarı giriş katlardan üst katlara çıkıldıkça azalmaktadır. Kombi bakımını yaptırmak için servis çağırılarak bacalı kombilerde baca çekiş kontrolü ve yanma odasının temizliği hermetik kombilerde fan aracının temizliği ve genleşme tankının basınç kontrolünü yaptırmanız gerekmektedir.

Kombi Servisi

Periyodik kombi işlemlerinin teknik elemanlar tarafından yapıldığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Kış sezonu öncesi yapılacak kombi bakım kontrolleri cihazınızın yanma verimini arttırmak için tozların temizlenmesi, Yanma işleminden sonra kalorifer dönüş hattındaki filtrenin sökülüp tekrar temizlenmesi, Klima deposunun ve havasının kontrolü, kombide yanma işlemini gerçekleştirmek için çakmak ayarlarının yapılması, kombide gaz geçişini sağlayan meme gözlerinin temizlenmesi, Klimanın brülör temizliği, Sıcaklık su akış kontrolü, Kalorifer peteklerinin iyi ısınıp ısınmadığı ve bacalı kombilerde baca çekiş kontrolünün yapılması gerekmektedir.

Cihazın bakım kontrolünün müşteri gözetiminde gerçekleşmesi gerekmektedir. Kombinizin yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için Kombinize gelen gaz kapalı olabilir, Güvenlik gerekçesi ile çoğu zaman kombi kullanıcıları evden çıkarken veya tatile gidilirken gaz vanasını kapalı konuma getirebilirler. vana acık kontrolü yapıldıktan sonra kombi hemen devreye girmez bir süre sonra tekrar çalıştırma kontrolü yapılabilir.bi bakımının önemi oldukça büyüktür.

Kayışdağı mahallesi Kombi servisi yapılan işlerde kullandığı yedek parçalar tamamen orijinal olup piyasa parçalar kullanmamaya özen göstermektedir. Kayışdağı kombi servis olarak verdiği servis hizmetini Ataşehir bölgesi ve civar mahallelerine güler yüzlü anlayışlı ve alanında yeterli tecrübeye sahip teknik kadro ile karşılamaya çalışmaktadır. klima ve kombi gibi ısıtma ve soğutma cihazlarının teknik özellikleri ile ilgili gerekli bilgi ve beceriye sahip kadromuzla Kayışdağı Kombi servisi olarak hizmet vermeye amaçlamış yerel servislerden bir tanesiyiz.er türlü sorun ve arızalarda size hizmet vermekten memnuniyet duyarız. fakat kombi servis kayıtlarının yaklaşık % 35 basit hataları gözden kaçırılan ayrıntılardan kaynaklamaktadır.

Bu durumdan en çok kombi kullanıcıları etkilenmektedir. Bu sebeple servis talebinizden önce lütfen aşağıda belirtilen hususları gözden geçirin. Kombinize elektrik geldiğini kontrol edin. varsa bağlı oldu sigorta atmış olabilir veya kombi fişli ise fiş takılı olmaya bilir. Hayatımızın her anında yaşamımızdan bir parça haline gelen kombi ve ısıtma sisteminden randıman alabilmenin tek yolu periyodik bakımlarının tam yapılmasından geçmektedir. Kombi sistemleri çalışma özelliklerinden dolayı dış etkenlerle ilişkisi sistemin ağırlaşmasına ve hantallaşmasına yol açmaktadır. Ancak sağlıklı ve düzenli bakım gören bu sistemler de, tam sonuç alınabilir. Kombi sistemleri mantık olarak aynı çalışma düzeneğinde olsalar da, marka farklılıklarından doğan tamamen kendisine özgün bir düzeneğe ve parça yapısına sahiptir. Böyle bir durumda ancak güvenilir, kurumsal servislerle iletişime geçmek gerekir.

işyeri adı :  Gözde Klima Servisi

Kayışdağı, 34755 Ataşehir/İstanbul

iletişim : 0216 355 00 01

Mobil No: 0555 511 27 28

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa