Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Kozyatağı Kombi Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Koşuyolu kombi servisi

Kozyatağı Kombi Servisi

     Kozyatağı Kombi Servisi, Sıcak tutmak için sürekli kullandığınız kazanınızda meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak için Kozyatağı olarak ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz. Kozyatagi Kombi Servisi, Bizim telefon numaraları ulaşmak ve randevu için yeterlidir.

Kozyatağı Kombi Servisi
Kozyatağı Kombi Servisi

Kozyatağı Kombi Servisi

     Kozyatağı Kombi Servisi Her şeyden önce, sorununuzu dinliyoruz ve daha sonra kombi kazanınızı kontrol ediyoruz ve problemle ilgili süreç için kullanılacak malzemeler ve parçalar hakkında bilgi veriyoruz. Sunduğumuz bilgilerden sonra onaylarsanız, kombi kazanınızda gerekli işlemleri yaparız.

Kozyatağı Kombi Servisi

     Kozyatağı Kombi Servisi, Kombi bakım prosedürleri yapılmadan önce, kombide doğal gaz veya su sızıntısı olup olmadığını kontrol etmek ve açıklığa kavuşturmak gerekir. Kozyatağı kombi bakım şirketi bakım sürecinde ilk başta kirli suyun tamamen boşaltılmasını sağlıyoruz. Daha sonra genleşme tankının basıncı ölçülür. Basınç İdeal gazın altındaysa, havaya basarak basınç artar.

Kombi Servisi

Ateşleme mekanizması yanma odasını temizleyerek kontrol edilir. Daha sonra üç yönlü valfi temizleyip fanı test ediyoruz. Son olarak, gaz ayar kontrollerini yaparak, ısıtma sistemini temizleriz. Bu işlemlerden sonra çıkarılan parçalar temizlenir ve değiştirilir. Kombi kazanı çalıştırarak performansı izledikten sonra, cihazınızı size teslim ediyoruz.

Kozyatağı Kombi Bakımı

Güvenliğinizi riske atmak ve kombi kombi kozyatağı kombi tamir şirketini kullanmak istemiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Kombi kazanlar bazı durumlarda çalışmaz. Sigorta veya gaz vanası kapalı ve termostat düşük olduğu için kendiniz düzeltilecek sorunlar derhal çözülür. Sadece kırmızı ışık yanıp, kombi kazanı ateş değil gibi farklı sorunlar için özel takımlardan yardım almak gerekir.

Kozyatağı Kombi Tamiri

Profesyonel ekibimiz her konuda size yardımcı olabilir ve aynı gün sorunlarınızı çözebilir. Kombi kazan arızalarında teknik destek her zaman gereklidir. Firmaya rağmen, size 24/7 kombi hizmeti sunuyoruz. Acil müdahalenin gerekli olduğu durumlarda, sadece şirketimizi arayın ve durumun acil bize bildirin. Bu konuda firmamızda hakim olan personelimiz, başarısızlık durumunda derhal müdahale edebilir.

Şirketimizi aradıktan sonra kombi ile ilgili herhangi bir işlem yapmazsanız, işimiz daha kolay olabilir. Kırık kombi kazanlarınız için  bu duruma düşmemenin önemini göstermektedir. Servisi, uzun yıllar profesyonel ve deneyimli ekibi  etkin  konumundadır. Alanında uzman teknik servis personeli ile günde 24 saat, haftada 7 gün sürekli kombi kazan hizmeti sunuyoruz.

 

İşyeri adı :  Kozyatağı Kombi Servisi

Kozyatağı, 34742 Kadıköy/İstanbul

İletişim : 0216 355 00 01

Mobil No: 0555 511 27 28

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa