Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi

Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi

  Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi, Ataşehir Mitsubishi air handling service olarak, uzman ekibimizle markanın servis şubesinde hizmet vermektedir. Ataşehir  Mitsubishi Klima Servisi,  Atakent, 2008 yılında ilçenin statüsüne ulaşan İstanbul’un en eski ilçelerinden biridir. Özellikle, iş potansiyelinin yüksekliği elektronik ürünlerde maksimum tüketim yaptı. Bu çerçevede, en iyi hizmeti sunmak için Atakent Mitsubishi Klima Servisi olarak sürekli yenilenmektedir.

Mitsubishi Klima Servisi Ataşehir

Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi
Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi

  Özellikle elektronik ürünler satın alırken bazı markaları tercih ediyoruz. Bunun nedeni, ürünlerin kalitesi, satış sonrası destek ve ekonomik olmasıdır. Mitsubishi markası, özellikle bu özelliklerden dolayı klima sektöründe liderdir. Uzun yıllar boyunca, şirket 2012 yılından bu yana Mitsubishi Electric olarak hizmet vermektedir. Özellikle son yıllarda, küçük ticari klimalar olarak bilinen kaset tipi klimalar birçok işletme tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir.

Ataşehir  Mitsubishi Klima Servisi

  Ataşehir  Mitsubishi Klima Servisi, Binanın dışına monte edilen kaset tipi klimalar villalarda, işyerlerinde, dükkanlarda, alışveriş merkezlerinde, okullarda, otellerde, konser salonlarında kullanılabilir. Dört taraftan soğutma/ısıtma yapabilen kaset tipi klimalar, bulundukları ortamda yüksek kapasiteli konfor sağlar. Merkezi hizmet Atakent bölgesine Mitsubishi klima teknik servis ve bakım hizmeti sunulmaktadır. Ege Merkez klimalar ve bakım servisi oda tipi veya split klimalar ve bakım talepleri arızalar için ve telefon mesafesidir.

Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Atakent Klima Servisi, siz değerli müşterilerimize müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır. Nitelikli ve yetenekli teknik servis personeli, cihazlarınızın problemini zamanında ve doğru müdahalelerle mümkün olan en kısa sürede çözecektir. Ege Bölgesi teknik Servisi’ne ilettiğiniz tüm klimalar teknisyenlerimiz tarafından yapılacaktır ve ekiplerimiz tarafından sağlanan değerli kullanıcılarımıza gönderilecektir. Çağrı merkezimizi arayabilir Atakent Mitsubishi klima arıza teknik servisimiz tüm klima arızalarını işçilik ve parça garantisi ile onaracaktır. Firmamız Atakent Mitsubishi klima bakım servisi ve klima bakım ve arıza servisi sunmaktadır.

Klima Servisi

İzmir Merkez hizmet, satın alma memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için günlük ve hızlı teknik servis hizmeti sunarak sevinç ilkesi haline gelmiştir. Mitsubishi Ataşehir Klima Servisi oturma odanızda veya split klimalarınızda oluşabilecek her türlü arıza için 7/24 çağrı merkezimiz sürekli olarak servis kaydı alır. Atakent Mitsubishi Klima Servisi klimalarınız için orijinal yedek parçaları kullanır. Merkez teknik servisimizden tüm klima tamir servislerini almış teknik servis ekiplerimiz, klimalarınızın bakım ve onarım sürecini tamamladıktan sonra size onarım garantisi belgelerini verecektir.

Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi

Hizmet konusunda size yardımcı olan teknik personelimiz, size klima tamir Garanti Belgesi verir, değerli tüketicilerimizi korursunuz. Aynı sorun tekrarlanırsa, merkezi teknik Servisimizden ücretsiz hizmet için kayıt olabilirsiniz. Merkezi teknik Servisimizden ücretsiz klima servisi ve onarım hizmeti alabilirsiniz. Klimadaki aynı arıza çözülene kadar Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi servissiz kalır ve arızalı bir klima nedeniyle sıcak yaz aylarında terlemez. Tekrar rahat ve serin bir ortama evinizi dönüştürmek için yardım isteyin!

Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi

Ataşehir Mitsubishi klima servisimiz klimalarınızın tekrar nefes aldığından emin olmak için. Profesyonel ve deneyimli çalışanlarımızla yüksek kaliteli teknik hizmet sunmaktayız. Mitsubishi klima arızaları, kurulum ve bakım vb. Benzer şekilde, bir dizi konuda garantili hizmetlerimizden yararlanmak için sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi
Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi

Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi klimanız için bir diric gereksinimi olan klima bakımı sağlıyoruz. Klima bakımı, bakteri ve mikropların giderilmesi, normal başlatma ve performans eğilimli sorunların ön tespiti için gereklidir. Biz deneyimli ve bilgili insanlardan oluşmaktadır. Biz sorunları çözmek için bilgiye sahip ve Hizmetlerimiz Müşteri Memnuniyeti dost diyalog, hizmet garantisi ve profesyonellik en önemli özellikleridir.

Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi

Ataşehir Mitsubishi air handling service olarak siz değerli müşterilerimiz için yaptığımız her şeyi %100 sevinç garantisi ile takip ediyoruz. Teknik klima hizmetimizle 24/7 mesajıma geçebilirsiniz. Ataşehir Mitsubishi klima bakım hizmeti, bölge ve tüm ilçelerinde bulunan mobil cihazlarla uzman ekiplerimiz tarafından servis hizmeti vermektedir. Periyodik klima bakımının bir zorunluluk yerine bir zorunluluk olduğunu unutmamalıyız. Klimanın sürekli çalışan bir makineye sahip olması nedeniyle yıllık bakım yapmak zorundayız. Bu şekilde, verimli çalışmaya katkıda bulunacak ve cihazımızın ömrünü uzatacağız.


ŞİRKET ADI: ATAŞEHİR MİTSUBİSHİ KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Ataşehir Ferhat Paşa, Ataşehir/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerinde bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Ataşehir Baymak Klima Servisi,
 • Ataşehir Panasonic Klima Servisi,
 • Ataşehir Arçelik Klima Servisi,
 • Ataşehir Vestel Klima Servisi,
 • Ataşehir Ferroli Klima Servisi,
 • Ataşehir Daikin Klima Servisi,
 • Ataşehir Airfel Klima Servisi,
 • Ataşehir Demir Döküm Klima Servisi,
 • Ataşehir Alarko Klima Servisi,
 • Ataşehir Toshiba Klima Servisi,
 • Ataşehir Samsung Klima Servisi,
 • Ataşehir Carrier Klima Servisi,
 • Ataşehir Protherm Klima Servisi,
 • Ataşehir Auer Klima Servisi,
 • Ataşehir LG Klima Servisi,
 • Ataşehir Buderus Klima Servisi,
 • Ataşehir Midea Klima Servisi,
 • Ataşehir Siemens Klima Servisi,
 • Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi,
 • Ataşehir Bosch Klima Servisi,
 • Ataşehir Beko Klima Servisi,
 • Ataşehir General Klima Servisi,
 • Ataşehir Sharp Klima Servisi,
 • Ataşehir Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa