Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Pendik Mitsubishi Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Pendik Mitsubishi Klima Servisi

Pendik Mitsubishi Klima Servisi

 Pendik Mitsubishi Klima Servisi, Pendik Mitsubishi klima bakım servisi, İlçedeki mobil aletler ve tüm mahalleleri uzman ekiplerimiz tarafından hemen servis hizmeti vermektedir. Pendik Mitsubishi Klima Servisi, Periyodik klima bakımının bir gereklilik yerine bir gereklilik olduğunu unutmamalıyız. Klimanın sürekli çalışan bir makine olması nedeniyle yıllık bakım yapmak zorundayız. Bu şekilde, hem verimli çalışmaya hem de enstrümanın ömrünü uzatmaya katkıda bulunacağız.

Mitsubishi Klima Servisi Pendik

Pendik Mitsubishi Klima Servisi
Pendik Mitsubishi Klima Servisi

 Bir klima sahipseniz, ne olursa olsun bir günlük klima tamir servisi gerekir. Sonuç olarak, bir makine montajı, yanlış kullanım ve periyodik bakımdan oluşan bu klima sistemi, onarım veya değiştirme parçalarının büyük olasılıkla ortaya çıkması nedeniyle zamanında yapılmaz. Bununla birlikte, bu, cihazınızın ömrünün sona erdiği anlamına gelmez. Bu gibi durumlarda, uzman teknik hizmetlere ihtiyaç vardır.

Pendik Mitsubishi Klima Servisi

  Pendik Klima Servisi, Haftanın her günü mobil servis ekiplerimiz tarafından servis edilmektedir. Sağladığımız tüm onarım hizmetleri şirketin garantisi altında sağlanır ve kayıtlıdır. Montaj hizmeti, uzman montaj ekiplerimiz tarafından projeye uyum raporu ile mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz ekibimiz tarafından taleplerinize göre. Klima Montajı, bir klimanın verimliliği açısından en önemli adımdır. Bunun nedeni mühendislik bilgisi gerektirmesidir. Projeye uyum çok önemlidir.

Klima Servisi

Aksi takdirde klimanızı yıpranacaktır ve istenen sonucu almanızı önleyecektir. Hiç olmadığı yerde arızaya neden olabilir. Bu nedenle, klima kurulumunuz uzman bir teknik servis tarafından yapılmalıdır. Kurumsal şirket garantisi ile haftanın her günü size hizmet edebilir. Klimanın çalışma prensibi, sıvı sıvıyı belirli bir basınç altında istenilen sıcaklıkta buharlaştırmak ve buğuyu devletten tekrar sıvıya dönüştürmektir. Bu, kompresör tarafı tarafından sıvılaştırılmış bir dönüşüm malzemesi olan gazın emilimi işlemidir. Klimalar şeklinde tüm elektronik cihazların periyodik bakıma ihtiyacı vardır.

Pendik Mitsubishi Klima Servisi

Mevsime göre, klimaya doldurulacak gazın basıncı doğrudan cihazın performansını etkiler. Yılda en az 2 kez klima gazı kontrol edilir ve mevsime göre gaz dolum işlemi yapılmalıdır. Klima gaz dolumun da dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri, klima Türüne göre gaz baskı işlemidir. Gaz sisteminin tam olarak hangi gaz üzerinde çalıştığını bilmek gerekir. Doldurulması gereken gazdan sonraki süreç, gazın olması gereken basınç değerlerini yazdırma işlemidir. Anadolu’nun İstanbul’a giriş kapısı olan Pendik, doğuda Tuzla, kuzeyde Sultanbeyli, batıda Kartal ve güneyde Marmara Denizi’nin bitişiğindedir. Ortalama 190 km2 yüzey alanı 7,5 km kıyı şerididir.

Pendik Mitsubishi Klima Servisi

İstanbul’un en yüksek tepesi olan Aydos ile sınırlanan Pendik, İstanbul’un en büyük su kaynaklarından biri olan Ömerli barajını ilçenin sınırları içinde barındırıyor. Pendik’in mevcut demografik yapısı geçmişten günümüze farklı dönemlerde göçlerle ortaya çıkmıştır. 1924 Türkiye-Yunanistan Preveze, drama ve Yanya gibi şehirler arasındaki nüfus değişimi; 1930’ların Anadolu’dan 1960’larda Anadolu’ya ve Almanya’nın prestijiyle, ancak Balkan ülkelerinden göç eden Pendik nüfusu, 1990’ların ulaştığı zaman 235 bine ulaştı. TÜİK kayıtlarına göre, ilçenin mevcut nüfusu 681 bin. İstanbul’un en canlı bölgesinde Pendik Mitsubishi Klima Servisi olarak dinamik ekibimizle hizmet veriyoruz.

Pendik Mitsubishi Klima Servisi
Pendik Mitsubishi Klima Servisi

Pendik Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi, ismin nereden bahsedildiği akla gelen ilk kalitedir. Mitsubishi Electric, dünyanın Japon teknoloji temsilcilerinden biri, 2012 yılında ülkemizde doğrudan faaliyete başlamıştır. Bir deniz taşımacılığı şirketi olarak 1870 yılında kurulan şirketin ürünleri, özellikle klima sektöründe, 2012 yılından bu yana ülkemizde uzun yıllardır kullanılmaktadır, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler erişim sağlamaktadır.

Pendik Mitsubishi Klima Servisi

Hizmetimiz klima konusunda uzmanlaşmıştır. Uygulamalarınız hemen kaydedilecek ve mümkün olan en kısa sürede müdahale edilecektir. Arıza tespiti, son teknoloji cihazlarla belirlenir ve çözümler size sunulur. Teknoloji ile birçok şey hayatımızı değiştirdi. Bunlardan biri, sıcak yazlarda kullandığımız ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleridir. 20 yılı aşkın süredir Pendik sakinlerine yardım etmiş ve klima sistemleri ile ilgili olmaya devam etmiştir. Klima uzman teknik ekibi 7 gün ve 24 saat mobil ağ sistemi size hizmet etmek.


ŞİRKET ADI: PENDİK MİTSUBİSHİ KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Doğu, Pendik Dogu Mah Florya Sokak, Pendik/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerinde bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Pendik Baymak Klima Servisi,
 • Pendik Panasonic Klima Servisi,
 • Pendik Arçelik Klima Servisi,
 • Pendik Vestel Klima Servisi,
 • Pendik Ferroli Klima Servisi,
 • Pendik Daikin Klima Servisi,
 • Pendik Airfel Klima Servisi,
 • Pendik Demir Döküm Klima Servisi,
 • Pendik Alarko Klima Servisi,
 • Pendik Toshiba Klima Servisi,
 • Pendik Samsung Klima Servisi,
 • Pendik Carrier Klima Servisi,
 • Pendik Protherm Klima Servisi,
 • Pendik Auer Klima Servisi,
 • Pendik LG Klima Servisi,
 • Pendik Buderus Klima Servisi,
 • Pendik Midea Klima Servisi,
 • Pendik Siemens Klima Servisi,
 • Pendik Mitsubishi Klima Servisi,
 • Pendik Bosch Klima Servisi,
 • Pendik Beko Klima Servisi,
 • Pendik General Klima Servisi,
 • Pendik Sharp Klima Servisi,
 • Pendik Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın