Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Rubenis Klima Servisi Maltepe

Hizmet Bölgelerimiz

https://www.klima-kombiservisi.com

Rubenis Klima Servisi Maltepe, Maltepe Rubenis Klima Servisi Olarak hizmet veren teknik ekibimiz; güler yüzlü, titiz ve özenli bir çalışma prensibi taşımaktadır. Maltepe Rubenis Klima Servisi, Verdiğimiz hizmette en önemli amacımız; sizlerin daha hızlı bir halde doğru servisi verebilmektir. Servisimiz; deneyimli teknik bir ekip ile sizlere kaliteli ve iyi bir hizmet sunmayı fakatçlamaktadır. Sizlere kısa sürede servis hizmeti sunmak ve hızlı bir halde ürünlerinizde oluşan arızaları onarım etmekle yükümlüdür.

Rubenis Klima Servisi Maltepe

https://www.klima-kombiservisi.comRubenis Klima Servisi Maltepe, Servisimiz; en kaliteli ve en iyi hizmet anlayışıyla hereket ederek, alan kişi memnuniyetini ön planda gözeten bir servis hizmet anlayışı taşır. Bizleri bir kez değil devamlı tercih etmeniz ve sizlere güvenli ve garantili hizmet sunarak bunu başarmayı hedeflemekteyiz. Maltepe Rubenis Klima Servisi hizmeti önemli bir uygulamadır ve asla hata kabul etmez. Bu durumda sizler bu sayede gönül rahatlığı yaşarsınız. Sizleri her ihtiyacınız olduğunda bekliyoruz! Yapmış olduğumuz servis hizmetinde Klima arıza onarım konusunda, klima bakım temizlik, yedek parça değişimlerinde vb.

Maltepe Rubenis Klima Servisi

Maltepe Rubenis Klima Servisi, Değiştirmiş olduğumuz tüm parçalar bir yıl güvence veriyoruz. Değiştirilen parçaların testi yapıldıktan sonrasında garanti evraklarıyla makineniz sağlam bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Sezginler Teknik Klima Servisi olarak bizlerle haftanın 7 gün 24 saati bildirişime geçebilir, Servis hizmetlerimizden kaliteli ve garantili bir hizmet görebilirsiniz. Günümüz de her ev ve iş yerinde bulunan klimalar tüm yıl çalışmalarından dolayı bakım ve temizliğe ihtiyaç duyarlar . Bakımı yapılmayan klimalar vakit la fazla enerji tüketimi az verim ile hem kabarık faturalara hemde içinde barındırdığı bakteriler ile sağlığımızın bozulmasına neden olurlar.

Klima Servisi

Zamanında bakım ve temizliği meydana getirilen klimalar ise %/20 lere varan tasarruf ile hem bütçenizi bununla birlikte sağlığınızı koruyacaktır. Aygıt bakım ve onarımının yalnız konusunda uzman takımlar tarafından yapılması gerekmektedir . Kafi donanıma haiz olmayan kuruluşların ve ya sizlerin müdahalesi daha büyük sorunlara neden olabilir. Siz kıymetli müşterilerimiz de klima bakım ve temizliği için sektörün önde gelen kurumsal firması olan Çankaya Rubenis klima servisini arayarak servis talebinizi iletebilirsiniz.

Maltepe Klima Servisi

İstanbul Anadolu yakası tüm semtlere Rubenis markalı klima cihazları üzerine Rubenis klima servisi hizmetleri vermekteyiz.Uzun yıllar devam eden ısıtma ve soğutma sistemleri üzerine hizmet veren firmamız konusunda uzman ve eğitimli teknisyenleri ile güleryüzlü, kaliteli hizmet anlayışını birleştirerek. Çağın gereksinimleri doğrultusunda sürekli kendini yenilemektedi Rubenis Klima Servisi olarak yaşam kalitenizi yükseltmek için çalışan ekibimizle, size uygun şekilde klima modelini seçerek klimaların bakım, onarım ve montaj gereksinimleri ile siz değerli üyelerimizin hizmetindeyiz.

Rubenis Klima Servisi

Gelişen teknolojiyi takip ederek, markamız tarafında almış olduğumız eğitimler ile çok daha verimli çalışmakta ve sizlerin itimatını kazanmaya devam etmekteyiz. Rubenis Klima Servis olarak en iyi servis hizmetini, en uygun şekilde sizlere sunmak ilkelerimizin en başlangıcında gelmektedir. Son aşama duyarlı olan klimaların yetkin olmayan kişiler tarafında kurcalanması sakıncalı durumlara neden olabilir. Çok daha kaliteli ve uygun klima servisi ile hem klimanızı korumuş olacak, bununla beraber içinizi rahat tutabileceksiniz. Aksi takdirde hem mevcut garantinizden mahrum kalırsınız, hem de klimanız maalesef kullanılmaz hale gelebilir. Rubenis Klima Servisi olarak sizlere sunduğumuz klima hizmetleri ile ilgili uygun bakım tutarlarımızı ve tüm hizmetlerimiz ile ilgili detaylı informasyon almak için çağrı merkezi telefon numaralarımızdan bize her zaman ulaşabilirsiniz. 7/24 sizlerin hizmetindeyiz.Uzman kadro, hızlı ve doğru kaliteli çözümler eşliğinde senelerdir. İstanbul ilinin tüm ilçelerinde hizmet veren firmamız, yedek parça garantisiyle siz kıymetli müşterilerine hizmet vermektedir.

Stanbul ili Maltepe İlçesinde verdiğimiz hizmette çalışma saatlerimiz şu şekildedir. Öncelikle her sabah 07 00 saatinde göreve başlıyoruz. Akşam 22 00 saatinde görevi bittirıyoruz. Resmi bayramlarda ve dini bayramlarda açığız ve çalışıyoruz. 1 ocak yılbaşı 15 Temmuz ve öteki devletin resmi tatil günlerinde 1 Mayıs şeklinde günlerde servisimiz açıktır çalışmaktadır. Müşterilerimizden gelen arıza bildirimleri Maltepe klima servisi olarak Klima mevzusunda nasıl arızalar yaşandı bilgisi tarafımıza iletilmektedir. Özellikle müşterilerimizin şikayetleri şu şekilde. “Klimam soğuk üflemiyor, Klima sıcak üflemiyor, klima çalıştırdığımızda su damlatıyor, klima bakır boruları hasarlı delinmiş gaz kaçırıyor”. Klima montajı yanlış yapılmış tüm gaz kaçtı. Klimaya gaz dolumu yapıyoruz ama gaz derhal sonlanmış oluyor.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa