Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Ataşehir Sharp Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Ataşehir Sharp Klima Servisi

Ataşehir Sharp Klima Servisi

 Ataşehir Sharp Klima Servisi, Teknik Servisi, Ataşehir’e ve çevresine keskin klima teknik servisi sunmaktadır. Ataşehir Sharp Klima Servisi,  Ege bölgesel klimalar ve bakım servisi salon tipi veya split tip klimalar olarak mevcut tüm arızalar için bir telefondan uzaktır. Sharp Ataşehir klima TEKNİK SERVİSİ siz değerli tüketicilerimize kaliteli hizmet deneyimi sunmaktadır. Nitelikli ve nitelikli teknik servis personelimiz, uygun müdahalelerle cihaz sorununuzu mümkün olan en kısa sürede çözecektir.

Sharp Klima Servisi Ataşehir

Ataşehir Sharp Klima Servisi
Ataşehir Sharp Klima Servisi

 Teknik servisimize bildirdiğiniz tüm klima sorunları teknik Hizmetlerimiz tarafından incelenecek ve değerli tüketicilerimize arızalar veya arızalar hakkında veri verilecektir. Ege teknik Merkez Servisi’ni 7/24 arayabilir Atakent Sharp klima tamir ve bakım servisi, Tüm klima problemlerine parça ve işçilik garantisi ile onarım hizmeti sunacaktır. Firmamız Ataşehir sharp klima bakım hizmeti vermektedir. Bölge, klima tarafından sağlanan tüm onarım ve bakım hizmetleri için 1 yıllık emek ve parça garantisi sağlar. Biz teknik hizmetler ve hizmetler geniş bir yelpazede sunuyoruz. Birincil önceliğimiz müşterilerimizin sorunlarını hızlı bir şekilde çözmektir.

Ataşehir Sharp Klima Servisi

 Ataşehir Sharp Klima Servisi, Sharp Ataşehir klima servis odası tipi veya split tip klimalar her türlü arıza ve bakım işlemleri için firmamız aramanızı bekliyor. Atakent Sharp Klima Servisi klimalarınız için orijinal yedek parçaları kullanır. Servisimizden aldığınız tüm klima servis hizmetlerinde, garanti belgelerini teyit ederek klimalarınızın onarımını ve bakımını tamamladıktan sonra teknik servis personelimiz size teslim edecektir.

Sharp Klima Servisi

Teknik servis ekibimiz tarafından teslim edilen klima tamir Garanti Belgesi değerli müşterilerinizi korur. Aracınızda yine aynı sorun olması durumunda, hizmetimizden ücretsiz hizmet talep edebilirsiniz. Sorun çözülene kadar servisimizden ücretsiz klima tamir servisi alabilirsiniz. 24/7 eğitimli teknik personel, TSE sertifikalı noktaları ve İstanbul’un tüm bölgelerine güler yüzlü hizmet ile, bir telefon görüşmesi kadar yakınsınız. Çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartı ile ödeme fırsatından faydalanabilirsiniz. Bakım kurulum hatası onarım teknik hizmetler sunuyoruz.

Klima Servisi

Keskin yetkili klima servisinizi koruyarak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Bakım dışı cihazlar sizin için tehlikeli hale geliyor. Bakımınızı yılda en az 2 kez yaparak hayatınızı daha uzun ve daha sağlıklı hale getirebilirsiniz. Uzman ekibimizle, eviniz ve ofisiniz için uygun konum belirlendikten sonra klimanızı garanti ile koruyabiliyoruz. Yetkili servisimizde, bakım için uzman personel ve Çağrı Merkezi olarak bir çağrı merkezi telefon kadar yakınız. 24/7 eğitimli teknik personel, TSE sertifikalı noktaları ve İstanbul’un tüm bölgelerine güler yüzlü hizmet ile, bir telefon görüşmesi kadar yakınsınız. Çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartı ile ödeme fırsatından faydalanabilirsiniz.

Ataşehir Sharp Klima Servisi

Bakım kurulum arıza onarım hizmetleri sağlar. Türkiye’nin iklim koşulları ve iklim koşullarında bir konfor aracı olarak satın alınan ve klamatize edilmesi arzu edilen uygun araç seçilmiyor, doğru kurulum uygulamaları maalesef tüketicimizin mağdur olduğu nedenlerle yapılmıyor. Kurulumu belirlemede önemli bir rol oynamaktadır. Klimanızı yanlış bir şekilde monte etmek, klimanızın verimliliğini azaltır. Profesyonel ekibimizle, eviniz ve işyerleriniz için uygun yeri belirledikten sonra klimanızı garanti olarak kuruyoruz.. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası da dahil olmak üzere tüm İstanbul’a keskin beyaz eşya hizmeti veriyoruz.

Ataşehir Sharp Klima Servisi
Ataşehir Sharp Klima Servisi

Ataşehir Sharp Klima Servisi

Ataşehir klima servisi, müşterilerimizin çağrı merkezinden taleplerinin ardından, deneyimli teknik personelimizle 24 saat içinde müşterilerimiz tarafından belirtilen adrese transfer ediyoruz. Biz adrese transfer önce müşterilerimize 1 saat diyoruz. Bu bağlamda, sağladığımız hizmetlerde size %100 sevinç garanti ediyoruz. Online servis formumuzda bizimle iletişime geçebilir veya hafta içi ve hafta sonları haftada 7 gün telefon numarasını arayabilirsiniz. Uzmanlık alanlarında deneyimli ekiplerden oluşan Sharp service, hizmet alan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Ataşehir Sharp Klima Servisi

İş planları, müşterilerin taleplerine uygun olarak değerlendirilir ve düzenlenir. Kalite işçilik Hizmetlerimiz ek güvence kapsamı sağlar ve kullandığımız yedek parçalarda, markaların garantileri devreye girer. Hem gelişmekte olan teknolojilere ayak uydurmak hem de müşteri ilişkilerinde başarı elde etmek için çalışanlarımız sürekli eğitimlerde doğal olarak tutulmaktadır. İstanbul’da sunduğumuz Hizmetlerimiz, ortak bir sharp servis ağına sahiptir ve sorunları çözmeniz için çalışmaktadır.


ŞİRKET ADI: ATAŞEHİR SHARP KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Ataşehir Ferhat Paşa, Ataşehir/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerinde bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Ataşehir Baymak Klima Servisi,
 • Ataşehir Panasonic Klima Servisi,
 • Ataşehir Arçelik Klima Servisi,
 • Ataşehir Vestel Klima Servisi,
 • Ataşehir Ferroli Klima Servisi,
 • Ataşehir Daikin Klima Servisi,
 • Ataşehir Airfel Klima Servisi,
 • Ataşehir Demir Döküm Klima Servisi,
 • Ataşehir Alarko Klima Servisi,
 • Ataşehir Toshiba Klima Servisi,
 • Ataşehir Samsung Klima Servisi,
 • Ataşehir Carrier Klima Servisi,
 • Ataşehir Protherm Klima Servisi,
 • Ataşehir Auer Klima Servisi,
 • Ataşehir LG Klima Servisi,
 • Ataşehir Buderus Klima Servisi,
 • Ataşehir Midea Klima Servisi,
 • Ataşehir Siemens Klima Servisi,
 • Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi,
 • Ataşehir Bosch Klima Servisi,
 • Ataşehir Beko Klima Servisi,
 • Ataşehir General Klima Servisi,
 • Ataşehir Sharp Klima Servisi,
 • Ataşehir Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa