Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Maltepe Vestel Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Kadıköy Sharp Klima Servisi

Maltepe Vestel Klima Servisi

 Maltepe Vestel Klima Servisi, Maltepe Vestel klima hizmeti sunan (İstanbul’da hizmetim) Firmamız bu alanda, Maltepe Vestel Klima Servisi, kendini kanıtlamış nadir firmalardan biridir. Bu aşamada, şimdiye kadar kazanılan tecrübeyle, siz değerli müşterilerimize piyasadaki en iyi hizmeti sunuyoruz.

Vestel Klima Servisi Maltepe

Maltepe Vestel Klima Servisi
Maltepe Vestel Klima Servisi

 Maltepe Vestel hizmet, müşteri odaklı hizmet anlayışımızı liderlik pozisyonuna taşıyan en önemli faktörlerden birinde sağladığımız hizmet kalitesidir. Aynı aşamada, müşterilerimize verdiğimiz ve kendimizi daha iyi bir konumda geliştirdiğimiz Vestel’i, düşünce ve isteklerimizi göz önünde bulunduruyoruz ve eksik olduğumuz sorunları ortadan kaldırarak mükemmel bir hizmet sunmaya çalışıyoruz.

Maltepe Vestel Klima Servisi

Maltepe Vestel Klima Servisi, Her mevsim evimiz ve çalışma yerlerimiz için vazgeçilmez olan klimalar, belirli aralıklarla bakım gerektiren elektronik cihazlar arasındadır. Klima bakım ve tamir işleri klima servis çok yetenekli bir şekilde tamamlandığında yapılacak. Yedek parçalar durumunda, Klima Servisi, klima bakım veya onarım için gerekli olan araçlar en modern araçlardan tercih edilirken, yedek parça zenginliğine sahiptir.

Vestel Klima Servisi

Klimaların bakım veya onarımındaki önemli konulardan biri, bu konuda çalışacak hizmet çalışanları alanında uzman olmalarıdır. Çünkü değişen teknoloji ile klima sistemleri eskilerden neredeyse tamamen değişti. Böyle bir durumda, tek deneyim ve veri klima bakım ve onarım çalışmaları için yeterli değildir. Bununla birlikte, klima hizmetinde başarılı bir sonuç elde etmek için teknik ekip, teknolojiye uygun olarak kendini sürekli olarak geliştirmelidir.

Klima Servisi

Yerinde hizmet anlayışı ile hizmet veren bir hizmet olmanın yanı sıra, klima Servisi alanında uzman müşteri temsilcileri sayesinde telefonla bazı klima problemlerinde teknik destek sağlar. Sıradan klima sorunları için servis ücretini ödemenizi engelleyen ve müşterilerin yüzlerini gülümseyen Klima Servisi, bu soruna telefonla odaklanmış bir çözüm ile hizmet vermektedir. Örneğin; birçok kişinin karşılaştığı klima uzaktan kumandadan sinyal olmadığı durumlarda, bazen sorun telefonla çözülür. Bu gibi durumlarda, uzaktan kumandanın pillerinin zayıf olup olmadığını kontrol etmek gerekir.

Maltepe Vestel Klima Servisi

Buna ek olarak, uzaktan kumanda ünitenin sinyal alıcısı üzerinde tutulur ve uzaktan kumanda yeniden iletilir. Son olarak, uzaktan kumandanın pillerinin uygun kutupta olup olmadığını kontrol ederek tüketiciye telefonla destek sağlayan klima hizmeti, bu şekilde çözemediği sorunlar durumunda derhal müdahale için adresinize gelir.

Maltepe Vestel Klima Servisi

Maltepe Klima Servisi, haftada 7 gün 24 saat hizmet veren mobil servis yardımı ile, klimaların evde veya işte olup olmadığına bakılmaksızın hemen onarmaya veya bakım yapmaya başlar. Klima hizmeti olarak sağlanan tüm hizmetler garanti edilmektedir. Çalışmadan önce, servis klima üzerinde gerekli denetim yapar ve müşterilerine arıza hakkında bilgi verir. Bir klima hizmeti olarak ön çalışmadan sonra, orijinal çalışma başlatılır ve bu çalışma kısa bir süre içinde başarıyla sona erer.

Maltepe Vestel Klima Servisi
Maltepe Vestel Klima Servisi

Maltepe Vestel Klima Servisi

Müşterilerin en küçük ayrıntısına kadar klima hizmeti tarafından aslant çalışmaları yanı sıra ön çalışma çalışmaları hakkında bilgilendirilir. Bu bilgileri takiben, müşterilere en uygun fiyatlandırma listesi sunulmaktadır. Buna ek olarak, kredi kartı ile ödeme yapan müşterilere klima hizmeti ile gerekli imkanlar sağlanır ve müşterilerin mağduriyeti en küçük ayrıntısına kadar engellenir.

Maltepe Vestel Klima Servisi

Vestel klima bakımı yılda bir kez yapılmalıdır. Bunun nedeni, yaz aylarında her zaman çalışır ve sonuç olarak birçok parça deforme olur. Filtre, polen ve toz temizleme, havadaki toz parçacıkları cihaz ile doldurulur. Bu tozlar mekanizmayı sıkıştırır. Filtre, toz ve polen problemi ve klimaların çalışma performansı yüzde yüz azalmaktadır.


ŞİRKET ADI: MALTEPE VESTEL KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Cevizli, Orhan Gazi Caddesi, Maltepe/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerin de bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Maltepe Baymak Klima Servisi,
 • Maltepe Panasonic Klima Servisi,
 • Maltepe Arçelik Klima Servisi,
 • Maltepe Vestel Klima Servisi,
 • Maltepe Ferroli Klima Servisi,
 • Maltepe Daikin Klima Servisi,
 • Maltepe Airfel Klima Servisi,
 • Maltepe Demir Döküm Klima Servisi,
 • Maltepe Alarko Klima Servisi,
 • Maltepe Toshiba Klima Servisi,
 • Maltepe Samsung Klima Servisi,
 • Maltepe Carrier Klima Servisi,
 • Maltepe Protherm Klima Servisi,
 • Maltepe Auer Klima Servisi,
 • Maltepe LG Klima Servisi,
 • Maltepe Buderus Klima Servisi,
 • Maltepe Midea Klima Servisi,
 • Maltepe Siemens Klima Servisi,
 • Maltepe Mitsubishi Klima Servisi,
 • Maltepe Bosch Klima Servisi,
 • Maltepe Beko Klima Servisi,
 • Maltepe General Klima Servisi,
 • Maltepe Sharp Klima Servisi,
 • Maltepe Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa