Vestel Klima Servisi Ümraniye

0
1

Vestel Klima Servisi Ümraniye, Bakım servisi, ilçe ve tüm semtlerinde hizmet veriyoruz Ümraniye Vestel Klima Servisi, mobil araçlarla anında uzman ekiplerimiz tarafından servis hizmetleri vermektedir.Periyodik klima bakımı yaptırmanın bir ihtiyaçtan ziyade bir zorunluluk olduğunu unutmamamız gerekiyor.

Vestel Klima Servisi Ümraniye

Ümraniye Vestel Klima Servisi, Klima sürekli çalışarak hizmet veren bir makina aksamı olması nedeniyle yıllık bakımlarını mutlaka yapmak zorundayız. Böylelikle hem randımanlı çalışmasına katkı sunup hem de cihazımızın ömrünü uzatmış olacağız.
Klima kullanım süresinin uzun yada kısa olması periyodik bakım süresini etkilemez. Çünkü çalışmasa dahi cihaz bulunmuş olduğu ortamdan direk etkilenebilmektedir.

Ümraniye Vestel Klima Servisi

Ümraniye Vestel Klima Servisi, Bu nedenle bizlere ulaşmanız durumunda cihazınızın bakım ve kontrollerini yaptırabilirsiniz.Eğer bir klima sahibiyseniz, mutlaka bir gün klima tamir servisine ihtiyacınız olacaktır. Netice de bir makina aksamından oluşan bu iklimleme sistemi, yanlış kullanım ve ya zamanında yapılmayan periyodik bakım neticesinde bir tamir yada yedek parça değişim ihtiyacı ortaya çıkması yüksek ihtimaller arasındadır.

Vestel Klima Servisi

Ama bu durum cihazınızın ömrünün bittiği anlamına da gelmez. Böyle durumlarda uzman teknik servislere ihtiyaç vardır.  haftanın her günün de mobil servis ekiplerimiz tarafından hizmet vermektedir. Vermiş olduğumuz tüm tamir hizmetleri firma güvencesi altında yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır.montaj servisi, talepleriniz doğrultusunda mühendis ve tekniker ekibimizin projeye uygunlunluk raporuyla uzman montaj ekiplerimiz tarafından gerçekleştirmektedir.

Klima Servisi

Klima montajı bir klimanın randıman vermesi açısından en önemli ayağını oluşturmaktadır. Çünkü bu bir mühendislik bilgisi gerektiren durumdur. Projeye uygunluğu çok önemlidir. Aksi takdirde hem klimanızı yıpratır hem de istediğiniz sonucu almanızı engeller. Hiç olmadık yerlerde arıza çıkmasına sebep olunabilir. Bu yüzdendir ki, klima montaj işlerinizi mutlaka uzman bir teknik servis tarafından yapılmalıdır.

Ümraniye Klima Servisi

kurumsal firma güvencesi ile haftanın her günü sizlere hizmet verebilmektedir.Klima çalışma prensibi olarak belirli bir basınç altında bulunan sıvı akışkanın istenilen sıcaklıkta buharlaştırılması ve buhar halden tekrar sıvı hale döndürülmesidir. Bu sıvılaştırma çevirim malzemesi olan gazın kompresör tarafından emilip sıkılaştırılarak emilmesi işlemidir. Klima cihazında kompresör içerisindeki gaz soğutmayı sağlamaktadır. Bu gazın eksik veya fazla olması cihazında yıpranmalara yol açtığı gibi aynı zamanda fazla enerji tüketimine de neden olmaktadır. Tüm elektronik cihazların olduğu gibi klimaların da periyodik bakıma ihtiyaçları vardır. Mevsimine göre klimanın içerisine doldurulacak gazın basıncı cihazın performansını doğrudan etkilemektedir.

Yılda en az 2 defa klima gazının kontrol ettirilerek mevsime göre gazın dolum işlemi gerçekleştirilmelidir. Klimaların içerisine doldurulacak gazın kalitesi de yıl içinde alacağınız verimi doğrudan doğruya etkilemektedir. Klimalarınızı kurdururken veya yıllık periyodik bakımlarını yaptırırken alanında uzmanlaşmış ve son model donanımlara sahip servisleri seçmeniz klimalarınıza doğrudan olumlu katkı sağlamaktadır. Klima gazı dolumunda dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan bir diğeri de klimanın türüne göre gaz basılması işlemidir. Gaz doldurulacak sistemin hangi gazla çalıştığını çok iyi bilmek gerekmektedir. Doldurulması gereken gaz tespit edildikten sonraki işlem ise gazın olması gereken basınç değerlerinde basılması işlemidir. Klima gazı dolumu işlemi teknik uzmanlık isteyen bir iş olup,alanında uzmanlaşmış kişi ve bayilere yaptırılması gerekmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here